Reklama:

Ronnie.cz otevřel
nový obchod v Plzni

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V pondělí 16. června 2015 v 9 hodin ráno byla otevřena nová pobočka Sportovního obchodu Ronnie.cz, tentokrát v Obchodním centru Plzeň na Rokycanské třídě. Zařadila se tak po bok pěti pražských poboček a je první z našich vlastních mimopražských prodejen, které nabídnou široký výběr nejoblíbenějších značek a výrobků z našeho internetového obchodu a kde bude možnost si samozřejmě vyzvedávat i internetové objednávky.

Že byla Plzeň správnou volbou, se ukázalo už těsně před otevřením, kdy před prodejnou čekalo několik prvních zákazníků, stejně tak zájem o nákupy byl po celý první den výrazně nad očekáváními. Na prodejně byli zákazníkům k dispozici oba naši prodejní asistenti Lucie Eyerová a Adam Pivoňka, s nimi samozřejmě i obchodní ředitelka mající na starosti právě rozvoj této i všech dalších plánovaných mimopražských poboček Lucie Lišková a také majitel Ronnie.cz Martin Jebas. Spolu s nimi byly v den otevření na místě i dvě stále se usmívající bikiny fitnessky Martina Votroubková a Tatsiana Hertsyk.

Sportovní obchod Ronnie.cz Plzeň má otevřeno od pondělí do neděle od 9:00 do 20:00, aktuálně na Vás čekají příjemné zaváděcí slevy i akce, včetně dárků zdarma a poukázek na slevy na další nákup. Akční nabídky pro Vás ale budeme chystat nejen v prvních týdnech, ale v pravidelných intervalech i v budoucnu. A jak již bylo zmíněno, na pobočce bude možné si vyzvedávat i internetové objednávky, tato možnost bude spuštěna během několika málo týdnů. Stejně tak se můžete těšit na to, že na prodejně budete (v předem avizovaných termínech) potkávat známé sportovce a osobnosti našich sportů - mezi prvními třeba Slávka Vinogradova či některého ze špičkových sportovců Extrifit týmu.

Budete-li mít k nabízenému sortimentu jakékoliv otázky, můžete psát přímo na prodejnu na e-mail plzen@ronnie.cz či volat 737 397 250. V případě, že byste měli nějaký námět přímo k provozu prodejny či podněty ke zlepšení, můžete kontaktovat obchodní ředitelku Lucii Liškovou na e-mailu lucie.liskova@ronnie.cz.

Děkujeme všem zákazníkům, kteří se za námi přišli v prvních dnech osobně podívat, věříme, že k nám zase brzy zavítáte, a také se těšíme na všechny z Vás, kteří jste z Plzně či z okolí, že za námi také přijdete! Uděláme vše pro to, abyste s námi byli spokojeni a vždy se rádi vraceli!


Martina Votroubková a Tatsiana Hertsyk


Martin Jebas, Tatsiana Hertsyk, Adam Pivoňka, Lucie Eyerová, Martina Votroubková a Lucie Lišková

Foto: Tomáš Mach


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

22.06.05:33Petr Prielozny - Mohu se zeptat zda planujete otevrit obchod v New Yorku? ..-1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
LaFontaine (08:56) • Jo, na chvíli se k tomu propracoval. Mluvil o tom několikrát v rozhovorech, možná to bu...
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
Arnold Strong (15:58) • A on Vaillant zil.nejaky cas i na ulici?vim ze se několikrát lecil v lecebne
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
LaFontaine (12:20) • `Od drog ke steroidum` je nesmysl vzhledem k tomu, ze je jako zavodnik na AS mnoho let...
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
Neutralni typ (11:44) • Jestli to neni pomalu jako to rceni... z blata do louze? ... Od drog ke steroidum ...
magazínMartin Fitzwater: první série fotogra...
Neutralni typ (11:41) • Da se nekde vsadit na to jestli dopadne dany kulturista jako McCarver nebo v lepsim pri...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra