Reklama:

Akce Extrifit Vás odmění
za výsledek je u konce!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Jarní sezónu můžeme pomalu, ale jistě považovat za ukončenou, medaile jsou rozdány a nastává čas odměnit ty nejlepší z Vás.

Firma Extrifit na počátku roku vyhlásila ojedinělý projekt, kde se rozhodla odměnit ty nejlepší závodníky jarní sezóny v mládežnických kategoriích. Samozřejmostí byla podmínka, že tito závodníci se museli plně spolehnout ve své přípravě pouze na produkty značky Extrifit a těžit z jejich účinnosti a funkčnosti.

Všechny podmínky potřebné k této akci byly zveřejněny s patřičným předstihem, jejich znění bylo po celou dobu trvání akce neměnné a můžete si je přečíst zde.

Pokud tedy patříte mezi ty úspěšné medailisty a medailistky mistrovských soutěží mládeže, kterým náleží odměna za výsledek, věnujte zvýšenou pozornost následujícímu textu.

Předně bychom Vám chtěli pogratulovat k Vašim výsledkům a věříme, že produkty naší značky k nim přispěly nemalou měrou. Zároveň Vám chceme poděkovat za šíření dobrého jména Extrifit, neboť Vaše úspěchy svědčí o kvalitě našich produktů a jsou zdrojem radosti a povzbuzení do dalšího vývoje nových moderních produktů naší firmy.

Nyní již k praktickému postupu:

 • Napište e-mail na adresu vacek@extrifit.cz.

 • Jako předmět e-mailu napište "Odměna za výsledek".

 • Všechny Vaše faktury pocházející z e-shopů Extrifitu a Ronnie.cz oskenujte nebo ofoťte a přiložte jako přílohu k e-mailu.

 • Do textu e-mailu napište Vámi požadované druhy doplňků značky Extrifit v příslušné hodnotě. Tzn. 100 nebo 50 % z Vašich faktur. K jednotlivým doplňkům připište právě aktuální cenu výrobku na e-shopu, ze kterého pochází většina Vašich faktur.
  Příklad: 2 faktury z Extrifitu a 1 faktura z Ronnie.cz - vybírám z aktuálních cen na Extrifitu. Při rovnosti faktur vybírám z cen e-shopu, jejichž faktury jsou vyšší.
  Těch výpočtů se nehrozte, vše stejně projde kontrolou. Ale potřebujeme mít obrázek, o jaké výrobky máte zájem.

 • V e-mailu nesmí chybět Vaše celé jméno, adresa, na které bydlíte, a především kontaktní telefon na Vás.
  V případě jakýchkoliv nejasností volejte na telefonní číslo 775 318 530 - p. Vacek.

 • E-mail pošlete nejdéle do konce měsíce června. Zprávu o doručení Vašeho e-mailu dostanete v odpovědi. Poté nám jistě rádi dopřejete čas k vyhodnocení Vašich požadavků a jejich ověření. Mezitím však budete kontaktováni na Vámi uvedeném telefonním čísle, abychom se mohli společně domluvit na osobním předání a Vašem mediálním zviditelnění formou rozhovoru a fotografií.

Pro Extrifit je to potvrzení Vaší důvěry v naše výrobky. Potvrzení, jež vydali úspěšní sportovci-medailisté mládežnických kategorií roku 2015, spoléhající na doplňky výživy naší značky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce recepční(obsluha)do fitness-brig...
Olympia Fitness Praha(Opatov,Hostivař) hledá brigádníky do svého týmu - STUDENTKU/STUDENTA na poz...
bazar Sběratel koupí větší sbírku pošt...
Vášnivý sběratel koupí větší sbírku poštovních známek. Solidní jednání a okamžitá platba. 777097...
práce Hledáme instruktory/ky
Nový prémiový fitness klub v nově vznikající čtvrti DOCk na Palmovce hledá spolehlivé instruktory...
seznamka Asiat hledá svalovce na společné posi...
Štíhlý asiat, nepříliš zkušený v posilování, hledá svalovce na společné posilování, který by mi p...
bazar Chodící pás - Walking program
Prodám 11 kusů chodících / běžeckých pásů s 0,5 kg činkami pro Walking program. Vhodné jak pro tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra