Reklama:

360° Challenge na podzim
v Praze i Liberci!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Zatímco doznívají emoce z prvního závodu 360° Challenge, který se uskutečnil poprvé letos v dubnu v Riegrových sadech, kde se hrálo na všestrannost, pomalu se zahajují přípravy na podzimní závod! Závod sklidil mezi běžci úspěch, a tak vznikla i nová odnož - 360° Challenge TOUR.

360° Challenge a TOUR

Běžecký závod, 6 km dlouhá trať rozdělená celkem do 3 kol, kde se vždy zdolávají 4 stanoviště po dvou cvicích. V dubnu nejvíce účastníky potrápily kačáci do kopce a slibovaní humusáci, kteří zůstávají i na podzim! Co je ale nového? "Na trati jsou připravena stanoviště se zcela novými cviky." Závodníci se mohou těšit na dřepy s výskokem, upgradované angličáky, ale i mnohem víc! V rámci sportovního veletrhu Sport Life se závod rozšiřuje i do Liberce. "360° Challenge TOUR je oficiální součástí závodu a jejím cílem je podpořit všechny ke zdravému životnímu stylu, překonávání sebe samých, a to i mimo Prahu. 360° Challenge TOUR vychází konceptem z Riegrových sadů, ale není jeho věrnou kopií. Různá města - různé možnosti."

Ženy, muži i děti

Na své si přijde opravdu každý. Kromě mužské a ženské kategorie, která startuje v 11:00, je připravena i speciální dětská verze závodu. Děti přijdou na start krátce po obědě ve 13 hodin. To znamená, jestli máte doma dítě, které rádo závodí, vemte ho s sebou a užijte si závod společně! Registrace již probíhají! Každý závodník, malý i velký, si kromě emocí a zážitků odnese i speciální medaili ze Spaltolandu, tentokrát v podzimním designu.

Pro diváky bude připravena opět řada exhibic a doprovodný program. Po celý den závodu bude probíhat i charitativní výzva na podporu Terezky z Chrudimi, do které se může zapojit každý účastník a návštěvník závodu. Za poplatek 20 Kč budou účastníci na stanovišti překonávat co nejvyšší počet opakování cviku, který si pro ně SVVAT tým pod záštitou Lenky a Martina připraví.

Celá akce bude završena večer v pražském klubu Déjávu, kde závodníci zabojují, tentokrát společně proti osudu na Noci na pomoc. Na charitativním večeru bude probíhat kromě oslav vítězství i tombola a doprovodný program v sestřičkovském stylu.

Tak co, půjdete s námi do toho a ukážete světu, že i Vy na to máte?

Praha, Riegrovy sady - 26. 9. 2015 od 11:00
Liberec, Sport park - 5. 9. 2015 od 10:00
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra