Reklama:

New York Pro 2015:
jaké bylo semifinále?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V americkém Teanecku před několika desítkami minut skončilo semifinále letošního New York Pro v obou ostře sledovaných mužských kulturistických kategoriích. Jako první z kulturistů na pódiu prostor dostali závodníci z kategorie do 212 liber (96,2 kg), kterých do soutěže nastoupilo jedenáct. První semifinálové vyvolávání poměrně jednoznačně naznačilo, kteří závodníci na klání v lehčí váze budou bojovat o přední příčky, když v něm před rozhodčími pózovali Guy Cisternino, Leonardo Pacheco, Marco Rivera, Kim Jun Ho, Chris Tuttle a Raúl Sánchez. V pozdějším průběhu prejudgingu, kdy z první skupinky vyvolaných závodníků rozhodčí odvolali profesionálního nováčka Kima Juna Hoa a zkušeného Guye Cisternina, se pak oba tito borci od ostatních soupeřů oddělili jako nejvýraznější kandidáti na vítězství.

Také v kategorii open do letošní newyorské profesionální show zasáhlo jedenáct závodníků, včetně favorizovaného dua Juan Morel - Victor Martinez. Že oba borci ve startovním poli v souladu s předsoutěžními předpoklady zcela vynikají, ukázalo již první semifinálové vyvolávání, které si Morel s Martinezem na pódiu nezvykle odpózovali sami. Ve druhém vyvolávání pak souboj o třetí až sedmé místo sváděli Henri-Pierre Ano, Grigori Atoyan, Max Charles, Clarence DeVis a Alexander Fedorov. Až ve třetím vyvolávání poněkud překvapivě dostal spolu s dalšími borci prostor maďarský profík Daniel Toth.

Důkazem o tom, že je souboj o vítězství mezi Juanem Morelem a Victorem Martinezem mimořádně těsný, pak bylo čtvrté vyvolávání semifinálové části soutěže těžkotonážníků, v níž oba dlouholetí přátelé svedli vzájemný souboj znovu.

O tom, kdo na New York Pro 2015 vybojuje ve své kategorii vítězství a dosáhne tak na přímý postup na letošní Olympia Weekend, či alespoň získá body do kvalifikačního žebříčku určené závodníkům na druhé až páté příčce, rozhodne finále. To začne už za několik hodin s úderem půlnoci.


New York Pro 2015 - první semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů do 212 liber


New York Pro 2015 - první a druhé semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open


Foto:
www.rxmuscle.com / Matt Knappick


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

11.05.00:22fashion7 - Mám ho nejradši ze všech kultíků,neskutečnej come back,půs..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra