Reklama:

Universal Run 2015
- utkejte se o Pohár trenérů!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Výzva všem kondičním, fitness a CrossFit trenérům. Dejte dohromady tým svých svěřenců a zabojujte o Pohár trenérů Universal Czech. Ukažte všem, že posilování není individuální sport, bojujte za tým! Přihlaste se na závod, který se uskuteční na brněnském výstavišti 16. 5. od 14:00.

Kvalitní trenér nejenom poradí v přípravě, ale hlavně motivuje své svěřence a posouvá je dál. To chceme ocenit Pohárem trenérů. Získá ho ten, kdo celý závod dokončí s největším týmem svých svěřenců. Čas nerozhoduje, důležité je, kolik svěřenců jednoho trenéra závod dokončí! Tým musí mít společný název a hlásit se k jednomu trenérovi/trenérce.

Titul UNIVERSAL CZECH má právo užívat každý, kdo zvládne na trase závodu absolvovat 10 km + 100 kliků + 100 dřepů + 100 angličáků + 250 metrů výpadů završených závěrečným sprintem na 100 metrů, to celé do limitu podle věkové kategorie! Ženy a dívky mají možnost několika úlev, ale většinou limit a celou trasu plní v naprosté rovnoprávnosti.

Více informací o závodech UNIVERSAL CZECH a sportovní disciplíně Universal Run najdete na www.UniversalRun.cz, kde naleznete i registrační formulář na běh.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra