Reklama:

Závod 360° Challenge již tuto sobotu!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Už tuto sobotu se na start postaví historicky první závodníci závodu 360° Challenge, kde se hraje na všestrannost. Přímo v centru Prahy - 3 kola po 2 km s 8 cviky v každém kole! Máte na to i Vy?!

Před týdnem pořadatelky zveřejnily oficiální video s pravidly závodu a jednotlivými cviky. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Překvapení, možná i šok! Původně očekávaný lehký výběh Riegrovými sady se změnil v opravdu fyzicky náročný závod. Závod se sebou samým.

Na závod dorazí i Míša!

Součástí závodu je rovněž charitativní výzva, která je věnovaná Míšovi Tereskovi z Chrudimi, kterému byla po narození diagnostikována mozková obrna. Sám Míša nás nakonec poctí svou přítomností a má chuť pokořit dětskou část závodu, se kterou mu pomůžou pardubičtí hokejisté. Ti se právě svou účastí v závodu rozhodli Míšu podpořit. Takže když můžou oni, proč byste nemohli Vy?

Noc na pomoc

Řádné završení charitativní výzvy v podobě afterparty se uskuteční v klubu Déjávu v Jakubské 1. Jedinečný interaktivní večer ve stylu sestřičkovské party startuje od 21:00. Po celý večer bude probíhat tombola a soutěže o hodnotné ceny. K ochutnání bude i speciální drink večera z rukou těch nejpovolanějších - sestřiček. Celý výtěžek charitativní výzvy a Noci na pomoc následně poputuje na Míšův ozdravný pobyt v lázních. Už tuto sobotu 11. dubna - společně proti osudu!

Ukažte nám v Riegráčích, že Vy na to máte!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra