Reklama:

Universal Run 2015
- pořádně okořeněný běh

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Universal Run je velkým hitem, protože propojuje naráz několik velkých komunit vyznavačů zdravého životního stylu, a to díky společnému cíli, kterým je všestrannost.

Universal Run kombinuje vytrvalostní běh s funkčním cvičením s vlastní vahou se zapojením všech svalových skupin. I proto běžci zařazují do svého tréninku s cílem přidat procvičení a rozvoj všech svalových skupin právě Universal Run.

Vyznavači fitness a funkčního tréninku našli v Universal Runu atraktivní formu venkovního cvičení, které jim umožňuje intenzivně zatížit celé tělo a dosáhnout velmi rychlých výsledků při tvarování postavy i získání celkové kondice. Universal Run je kombinací předem daných běžeckých úseků (např. 2 km), po jejich uběhnutí jsou zařazeny základní cviky typu kliky, dřepy, výpady, angličáky - vše s vlastní vahou nejčastěji v rozsahu 20 - 30 opakování. Po absolvování několika běžeckých úseků a cvičebních zón získáte opravdu zasloužený pocit intenzivního tréninku.

Pro vyznavače této nové disciplíny je v České republice hned několik příležitostí a závodů, kde získat motivaci pro další trénink a užít si skvělou atmosféru závodů v disciplíně Universal Run. Tou největší a nejvyhledávanější akcí je Universal Czech. Na této akci se sejde velmi různorodá skupina účastníků, ať už věkem, nebo svým sportovním zaměřením. Všechny účastníky akce Universal Czech ale spojuje všestrannost a komplexní rozvoj kondice. Universal Czech je skvělou příležitostí, jak prověřit vlastní kondici a pokusit se získat titul Universal Czech.

Titul Universal Czech má právo užívat každý, kdo zvládne na trase závodu absolvovat 5x 2 km, 5x 20 kliků, 5x 20 dřepů, 5x 20 angličáků, 5x 50 metrů výpadů završených závěrečným sprintem na 100 metrů, to celé do limitu 69 minut! Ženy a dívky mají možnost několika úlev, ale většinou limit a celou trasu plní v naprosté rovnoprávnosti. Závod si můžete užít jak v kategorii jednotlivců, tak i v týmech.

Více informací o závodech Universal Czech a sportovní disciplíně Universal Run najdete na UniversalRun.cz.

Nejbližší běh se uskuteční 16. 5. od 14:00 na brněnském výstavišti.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra