Reklama:

Jan Kareš se pokusí o překonání tří Guinnessových rekordů najednou

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Jan Kareš bude opět shybovat. Tentokrát se pokusí překonat hned tři Guinnessovy rekordy ve shybech najednou, a to rekord na 6, 12 a 24 hodin. Jeho hlavním cílem bude udělat více než 4321 shybů, což je rekord na 24 hodin zapsaný v Guinnessově knize rekordů. To by se mu mělo hravě podařit, vzhledem k tomu, že v roce 2014 zvládl v polovičním čase, tedy za 12 hodin 4669 shybů.

Akce, na které bude Jan Kareš ohromovat svými shybařskými výkony, se uskuteční 4. dubna 2015 od 12 hodin v lezeckém centru Big Wall v pražských Vysočanech, kam jsou srdečně zváni všichni, kteří chtějí Honzu podpořit a být u vytvoření dalšího rekordu pro zápis do legendární Guinnessovy knihy. V rámci tohoto shybařského maratonu se představí i špička českého a slovenského street workoutu, k vidění tu budou extra kousky od borců z Barstarzz Czech Republic, Workout Fanatics, Revolution Teamu a dalších, svými obdivuhodnými silovými výkony diváky jistě nadchne i český profesionální strongman Jiří Tkadlčík.

Komu dojde energie při pohledu na všechno to sportování, bude si ji moci rychle doplnit sladkými, ale nutričně precizně vyladěnými dobrotami. Zhruba desítku nových zákusků, na jejichž vývoji pracoval právě Jan Kareš, tu představí firma Fitnesscake s. r. o.

Celá akce bude mít, jako už tradičně, i charitativní rozměr. Již vybraných 30.000 Kč půjde nadaci Vize 97 Dagmar a Václava Havlových, která peníze použije na kampaň zaměřenou na prevenci a včasnou diagnózu rakoviny tlustého střeva a konečníku.


Trénink Jana Kareše v posilovně


Trénink Jana Kareše na lezecké stěněLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBehind the Pump - Branch Warren a Joh...
jr.e (22:39) • Nevím teda,ale technika Cviků u Branche a Johnniho je otřesná.,(hlavně co největší váhu...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (22:13) • To je jedna fotka podívej se zepředu málo hmoty zality břicho atd...... na mezinárodní...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (16:21) • Vždyť vypadá dobře.... https://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/galerie_2011/29...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (15:46) • Sobotkovi chybí trošku soudnost! Nechápu co se tam ser..... zbytečná cesta
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Klára (08:24) • Dávat za příklad někoho z roku 2013 je chyba, tenkrát byly bikini o hodně jinde než teď...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra