Reklama:

Gunman: Muž na odstřel - soutěž
o vstupenky na předpremiéru!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Napětí jako řemen a souboj dvou oscarových drsňáků Seana Penna a Javiera Bardema přinese v rytmu výstřelů a hvízdajících kulek akční špionážní thriller Gunman: Muž na odstřel. Sean Penn se ocitne ve smrtící smyčce svých bývalých kolegů a jedinou jeho šancí je zásada, že nejlepší obrana je útok. Důležitou zprávou pro diváky je fakt, že film natočil režisér „96 hodin“ Pierre Morel, který vynalezl Liama Neesona jako akčního hrdinu. Přímočarou akci, uvěřitelného hrdinu a režijní nápady slibuje i akční krimi Gunman: Muž na odstřel.

Sean Penn působil jako drsňák vždycky - ale teprve teď dostal roli opravdového akčního hrdiny. Hraje vyčerpaného bývalého žoldáka a zabijáka Jima Terriera, který by svou minulost rád nechal za sebou. Ale tajné organizace nezapomínají a svých bývalých oveček se tak snadno nevzdávají. Jim býval vykonavatelem, dělal strašné věci a byl přesvědčen, že pomáhá světu. Mýlil se a jeho bývalí zaměstnavatelé se ho teď snaží zabít. Musí zjistit proč a kdo a stopy vedou k démonickému Javieru Bardemovi, který už dvakrát přesvědčil, že hrát zlosyny bez špetky svědomí opravdu umí (ve filmu Tahle země není pro starý bez emocí vraždil na potkání, ve Skyfall zatápěl samotnému Jamesi Bondovi). Rozbíhá se dramatická hra na kočku a na myš, která vede Seana Penna přes půl světa. Ví, že neuteče nikam. Jediný způsob, jak se zachránit, je zabít ty, kteří ho chtějí zabít. Šok mu navíc přinese moment, kdy se do hry dostane i jeho bývalá láska.

Gunman: Muž na odstřel přináší skvělou akční podívanou, kde na obou koncích namířených zbraní najdeme neobvyklé tváře. Nejde ale jen o pouhý řadový film ve stylu „bum bum bang bang“. „To je stejné, jako byste řekli, že Meryl Streep je jen sexy blondýna,“ prohlašuje Sean Penn. „To samozřejmě taky je. Ale shodneme se, že je toho na ní mnohem víc.“

Vedle přímočaré akce nabízí film i zápletku, která vede diváky po atraktivních místech naší planety, z ulic elegantního Londýna přes energií nabitou Barcelonu až do dusné africké džungle. A navíc, už z obsazení je zřejmé, že představitelé stěžejních rolí, v nichž se vedle Penna a Bardema představí také Ray Winstone a Idris Elba, umějí víc než jenom střelbu, skoky a kopance. Přinášejí zároveň i své osobní charisma a opravdové postavy. „Neodděluji tenhle příběh od všeho ostatního, co jsem natočil,“ říká Sean Penn, jehož hrdina v Muži na odstřel mimo jiné trpí posttraumatickou stresovou poruchou. „Je to i velmi lidský příběh, který se zabývá podobnými tématy jako jiné moje filmy.“

Muž na odstřel vznikl podle knihy francouzského autora drsných detektivek Jean-Patricka Manchetta. Podle jeho knih vzniklo na přelomu 70. a 80. let několik klasických krimi filmů, často s Alainem Delonem. U nás nejznámější jsou Tři muži na zabití.

„Znáš ty dny, kdy se ti nic nevede a všichni tě chtějí zabít?“ ptá se hlavního hrdiny jedna z postav. Pro Seana Penna to bude až příliš známý pocit.

Gunman: Muž na odstřel - v kinech od 19. března.Soutěž o vstupenky na předpremiéru filmu Gunman: Muž na odstřel

Ve spolupráci s Bontonfilmem Vám přinášíme jedinečnou příležitost vidět při předpremiéře jako první akční film Gunman: Muž na odstřel s Seanem Pennem v hlavní roli!

Odesláním své odpovědi se zapojíte do losování o vstupenky na předpremiéru filmu nabitého skvělou akční podívanou. Pět z Vás, čtenářů Ronnie.cz, se se svým doprovodem může v úterý 17. 3. (zítra) od 19:00 v Cinema City Slovanský dům přesvědčit na vlastní oči o kvalitách dvou oscarových drsňáků Seana Penna a Javiera Bardema.

Soutěž bude ukončena v úterý 17. března (tedy zítra!), výherci budou posléze zkontaktováni e-mailem (do 10:00). Vstup do kina bude umožněn na základě jména výherce.

Takže neváhejte, zapojte se do soutěže, výhra stojí za to!


Hrajte o 5 párů vstupenek na předpremiéru filmu!

Gunman: Muž na odstřel - předpremiéra
Jméno:
E-mail:
Adresa:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo je režisérem akčního thrilleru Gunman: Muž na odstřel?
Sean Penn
Pierre Morel
John Wick
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 16. 03. 2015 v 00:00 a končí 17. 03. 2015 v 09:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží. Losování vstupenek již zítra v 9:00, výherci budou zkontaktováni e-mailem. Vstup bude umožněn na základě jména výherce.

Aktualizováno - 17. 3. 9:00

Výherci vstupenek na předpremiéru:

  • tomaso.pantera@...cz
  • sarka.vostarkova@...cz
  • adam.safranek@...com
  • jvlk@...cz
  • martinko.k@...cz

Gratulujeme a přejeme příjemný divácký zážitek!


Gunman: Muž na odstřel - trailerLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

16.03.13:09Bazzy - Škoda že do promo plakatu pouzili fotku kde tento gunman n..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMistrovství Evropy 2020 - zprávy z mí...
Ronnie (21:45) • Neprotiřečí, protože to, že nemusí plnit monitoring X měsíců před soutěží, je dáno jeno...
magazínOlga Nehasilová - rozhovor před mistr...
jiiriik (21:37) • *1*
magazínMistrovství Evropy 2020 - zprávy z mí...
jari (21:21) • Tak tohle myslim, že je blbost, navíc si to protiřečí s tou ideou. Pokud jsem to dobře...
magazínMistrovství Evropy 2020 - zprávy z mí...
Wojtkingson (18:49) • Lamka se o tom někde zmiňoval a říkal, že do Games musel jít kvůli tomu, že se přihlási...
magazínTohle není vtip - Jiří Tkadlčík bude...
havlic (14:50) • já myslím,že to bude v klídku a kartu dostane :)a příště třeba Filip Trojovský? :)Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra