Reklama:

Extrifit Vás i letos
odmění za výsledek!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní


V loňském roce odměněný Vladimír Nedvěd
Jak se blíží začátek příprav na jarní mistrovské soutěže, tak se na Extrifit obrací stále více závodníků s otázkou, zdali se bude opakovat loňský typ sponzoringu úspěšných závodníků.

A odpověď Vás bezesporu potěší.

Ano, i tento rok firma Extrifit odmění nejlepší závodníky v dorosteneckých a juniorských kategoriích!

Značka Extrifit zopakuje revoluční a spravedlivý koncept sponzoringu nových nadějí české kulturistiky. Tento systém se týká všech závodníků a závodnic v dorosteneckém a juniorském věku! Nyní stačí uspět na soutěži a automaticky se stáváte Extrifitem sponzorovaným sportovcem! A nejen to! Automaticky Vám zaručujeme mediální zviditelnění ve formě rozhovorů a focení pro oficiální stránky Extrifit a Ronnie.cz!

Pokud tedy chcete držet krok s loňskými medailisty soutěží, jako jsou například Filip Vaško, Jiří Kočvara, Vladimír Nedvěd, Jan Lukeš, David Koštiál, Jakub Pavelek, Tomáš Koprla, Tomáš Koutník, Petr Ženíšek a mnozí další, měli byste zbystřit.

Tito všichni jmenovaní totiž v loňském roce vsadili na kvalitu výrobků značky Extrifit a získali medailová umístění, včetně mistrovských titulů, na jarních mistrovských soutěžích a tím pádem také odměnu v celkové výši 320.000 Kč!

O co tedy jde?

Doplňky výživy jsou nedílnou součástí přípravy na soutěž každého závodníka, o tom není pochyb. Rovněž není pochyb o tom, že to je v dnešní nejisté ekonomické době pro mnoho mladých závodníků zásah do vlastního rozpočtu či rozpočtu jejich rodičů. Extrifit Vám vrátí Vaše vložené prostředky do poslední koruny ve formě doplňků výživy, bez kterých se beztak neobejdete, pokud to myslíte s kulturistikou vážně!

Jak je to možné?

Nyní zbystřete maximálně svou pozornost, protože tohle Vám nikdo v České republice nenabídne!

  • vítězové a vítězky mistrovství České republiky v kulturistice, klasické kulturistice, physique a bodyfitness ve věkových kategoriích mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, včetně jednotlivých váhových a výškových rozdělení, dostanou zpět 100 % částky ve formě doplňků výživy značky Extrifit, kterou vložili do své suplementace v době od března 2015 až do dne konání soutěže

  • ostatní medailisté a medailistky (2. a 3. místo) z mistrovství České republiky v kulturistice, klasické kulturistice, physique a bodyfitness ve věkových kategoriích mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, včetně jednotlivých váhových a výškových rozdělení, dostanou zpět ve formě doplňků výživy značky Extrifit 50 % z částky, kterou vložili do své suplementace v době od března 2015 až do dne konání soutěže

  • všichni medailisté a medailistky (1. - 3. místo) z mistrovství Čech a Moravy v kulturistice, klasické kulturistice, physique a bodyfitness ve věkových kategoriích mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, včetně jednotlivých váhových a výškových rozdělení, dostanou zpět ve formě doplňků výživy značky Extrifit 50 % z částky, kterou vložili do své suplementace v době od března 2015 až do dne konání soutěže

Jaké jsou podmínky?

Značka Extrifit je hrdá na svou kvalitu, a proto si chce být jistá, že těchto výsledků dosáhnete pouze pomocí jejích výrobků. K tomuto ověření bude používat faktury, dodací listy, či jiné dohledatelné dokumenty pouze z e-shopů oficiálních stránek Extrifit a Ronnie.cz, které budou vyhotoveny na jméno soutěžícího, který bude posléze uplatňovat svůj nárok na sponzorskou odměnu. Na těchto dokladech budou výlučně výrobky značky Extrifit. V opačném případě Váš nárok na sponzorskou odměnu zaniká.

Důležité upřesňující podmínky:

Při objednávce produktů z Ronnie.cz napište "Projekt Odměna" do poznámek.

Při objednávce produktů z oficiálních stránek Extrifit napište "Projekt Odměna" do poznámek.

BEZ TOHOTO OZNAČENÍ BUDE NÁROK NA ODMĚNU NEPLATNÝ!

Nárok na získání doplňků výživy v hodnotě 100 % nebo 50 % z částky investované do suplementace vzniká jen pro závodníky, kteří respektují všechna pravidla SKFČR a Antidopingového výboru České republiky. V případě jejich porušení nárok na získání sportovní výživy zaniká (a to i zpětně), stejně tak zaniká v případě pokusu o zneužití celé nabídky v rozporu s dobrými mravy a pravidly fair play. Limit sportovní výživy na jednoho závodníka je omezen částkou 20.000 Kč.

Kdy mohu uplatňovat svůj nárok na sponzorskou odměnu?

Pozor! Jednotlivá procenta se nesčítají, avšak ohodnocen bude ten nejlepší výsledek. Faktury naopak ano. Víme, že si doplňky kupujete průběžně, takže pokud si objednáte jednou v březnu, pak dvakrát v dubnu a naposled třeba 14 dní před soutěží, tak všechny tyto uskutečněné objednávky sečteme a budeme vycházet z konečné sumy po odečtení poštovného. Navíc je samozřejmé, že faktury mohou pocházet z obou e-shopů tak, jak budete využívat např. akčních nabídek.

Příklad: Budete druhý na Moravě, avšak za týden dosáhnete lepší formy a vyhrajete MČR. Budete proto uplatňovat nárok za vítězství. Tedy 100 %. A naopak. Budete druhý na Čechách, avšak na MČR se nevejdete do finále. Nevěšte hlavu, odměna Vás čeká za ono druhé místo na ČR. V obou případech je vhodné vyčkat konce jarní sezóny a teprve poté se přihlásit o svou zaslouženou odměnu. A nakonec je zde třetí varianta, kdy budete na obou soutěžích shodně druhý, tak Vám vzniká nárok na zboží v hodnotě 50 % Vašich faktur.

Ovšem je zde pro Vás další skvělá zpráva!

Můžete si vybrat libovolné zboží v dané hodnotě. To znamená, že když po sezóně budete chtít přibrat a vyberete si gainery, nebo kreatiny, je to na Vás. Nechceme Vás poškodit tím, že bychom nějak uměle navýšili cenu, ale budeme počítat tu, která je zrovna aktuální na e-shopu, ze kterého pochází Vaše zboží.

Kde mohu uplatňovat svůj nárok na sponzorskou odměnu?

Oskenovanou fakturu či dodací list, vystavené na jméno soutěžícího společně s kontaktními údaji, pošlete na adresu vacek@extrifit.cz a vyčkejte na vyrozumění. Zároveň nás na tomto e-mailu můžete kontaktovat v případě nějakých nejasností. Dále čile komunikujeme i na našem facebookovém profilu, případně v naší on-line poradně na našem webu. Odměna se bude vydávat pouze v Hradci Králové v Extrifit Gymu. Termín bude určen v dostatečném předstihu před předáním.

Extrifit chce tímto způsobem podpořit mladé naděje, chce rozšířit kulturistickou základnu a chce nalézt nové, perspektivní tváře pro svůj elitní soutěžní Extrifit Team.

Za celý Extrifit Vám přejeme hodně štěstí v nadcházející sezóně.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra