Reklama:

360° Challenge
- běžecký závod s překážkami

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


Medaile, kterou můžete získat.
[Tisková zpráva] 360° Challenge je běžecký závod, kde se hraje na všestrannost. Závodníci poběží centrem Prahy. Kromě morálního překonání sebe sama pro ně na trati budou připravena 4 stanoviště ke zdolání.

V sobotu 11. dubna budou mít závodníci jedinečnou možnost proběhnout se Riegrovými sady. Trať má celkem 6 km rozdělených do 3 kol, v každém kole jsou umístěna stanoviště, kde závodník bude zdolávat tricepsové kliky, plazení, přeskakované výpady, spidermana, žabáky, kačáky, šikmé sklapovačky a v neposlední řadě cvik, který je symbolem tohoto závodu, cvik který vyvolal humusákové šílenství po Čechách - humusák. "Závod má prověřit všestrannost, proto jsme vybíraly stanoviště a cviky, na které není potřeba žádných pomůcek. Předejdeme tak výmluvám typu 'nemohl jsem se na závod připravit, protože v garáži nemáme tolik činek, tak vysokou zeď, hrazdu' a další."

Ženy, muži i děti

Na své si přijde opravdu každý. Kromě mužské a ženské kategorie, která startuje v 11:00 hodin, je připravena i speciální dětská verze závodu. Děti přijdou na start krátce po obědě, ve 13:00 hodin. To znamená, že jestli máte doma dítě, které rádo závodí, vezměte ho s sebou a užijte si závod společně! Registrace již probíhají. Každý závodník, malý i velký, si kromě emocí a zážitků odnese i speciální designovou medaili ze Spaltolandu. "Zvolili jsme dřevěnou variantu. Jedná se o parkový závod. Naším cílem je pozvednout lidi ze židle, děti od počítačů a her a poukázat na to, že i v centru Prahy lze najít kousek zeleně a přírody." Po celý den je připravena řada exhibic: boxerská exhibice dětí z klubu Palestra, street workout RVL13, Street Workout Kladno, ale projet se můžete i na koloběžkách s FitKoloběhem a mnohem víc.

Společně proti osudu

V zázemí konstrukce RVL13, která byla vybudována za podpory Prahy 2 a Spartan gymu v Krkonošské ulici, bude celý den probíhat ve spolupráci s projektem Noc na pomoc charitativní výzva - 360° dětem. Výzva je věnována malému Míšovi Tereskovi a jeho boji s osudem. Diváci si za symbolických 20 Kč, které poputují do speciální kasičky Noci na pomoc, budou moci po celý den měřit své síly. Připraveny budou 3 soutěže - shyby, na které dohlédne Patrik Semerák, český reprezentant ve street workoutu z RVL13, převracení pneumatiky pod dohledem týmu Army Run a swingy s kettlebellem pod dozorem SVVATu. Vítěz s největším počtem shybů za jednu minutu získá trénink s naším nejlepším shybařem a rekordmanem Janem Karešem. U pneumatik si zajistíte start zdarma na extrémním překážkovém závodu Army Run.

Na pochybnosti není čas. Registrujte se a dejte všem vědět, že VY NA TO MÁTE! Buďte u toho! Otestujte sami sebe a začněte sezónu závodů 2015 tím správným směrem! Zaregistrujte se ještě dnes! Více na www.360challenge.cz.


Trasa závoduLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra