Reklama:

Heroes Race není jen závod

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Závod Heroes Race 2015 - informace

Závod se bude odehrávat v sobotu 11. července v atraktivním prostředí historického zámku v Hradci nad Moravicí. Nečekejte však žádnou procházku po krásné přírodě, ale tvrdý boj se svými možnostmi a především vzrušení z originálního sportovního zážitku. Přece jen, trasa vede nahoru a dolů a má výživných 13 kilometrů - tudíž nic pro slabé povahy. V závodě nejde o život, je však třeba se připravit na fyzickou námahu a zkoušky psychické odolnosti i zručnosti. Není to jen nějaká obyčejná běžecká trasa, je to závod! Překážky, které pro Vás připravovali profesionálové z oboru fitness, běžců a bojových umění, nejsou nic jednoduchého - čeká na Vás přelézání, šplhání, ručkování, přenášení, plazení, tahání i tlačení a také dostanete možnost vyzkoušet si střelbu lukem nebo hod oštěpem.

Závod bude náročný i po psychické stránce, očekávejte proto značné nepohodlí, trasu s převýšením 600 metrů, tmavé prostory, spoustu vody, bahna a další vychytávky.

Partnerem závodu Heroes Race se stal jeden z nejúspěšnějších extrémních sportovců v ČR Tomáš Petreček, který nám poskytl krátký rozhovor.

Tomáši, co říkáš na nápad uspořádat závod tohoto typu právě na Hradci a v údolí Moravice nedaleko Opavy?

Místo závodu je určitě dobře zvolené, krásná kopcovitá příroda, zámek a zámecká zahrada dodá závodu i nádech historie.

Trať měří 13 km s převýšením 600 metrů. Myslíš, že sama o sobě dá závodníkům zabrat?

Velmi často v místech, kudy závod povede, trénuji a musím říct, že kopce jsou to skutečně výživné. Takže určitě ano. Myslím, že takové převýšení bude znát a závodníky pořádně prověří.

Tvůj tréninkový tip na zvládnutí kopcovité trasy?

Pro tento typ závodu doporučuji nejprve naběhat nějaké objemy a zároveň se soustředit i na intervalový trénink, a to nejen v kopcích.

Rozhovor pro Heroes Race poskytl extrémní sportovec, horolezec a profesionální hasič Tomáš Petreček, který se řídí heslem" "Limity existují pouze v lidské mysli."

Máte chuť se zúčastnit, ale nechcete do toho jít sami? Není problém, utvořte tým! Heroes Race je založen právě na týmové spolupráci a překážky v závodu jsou koncipovány tak, aby bylo snazší je zdolat právě v týmu.

O kvalitní ubytovací, stravovací i relaxační služby se postará hotel Belaria, který je všem účastníkům závodu k dispozici za zvýhodněnou cenu. Další možností ubytování je stanové městečko se sociálním zázemím, které bude připraveno v těsné blízkosti závodu.

Heroes Race nabízí veškeré vyžití s bohatým doprovodným programem s rytířskou tematikou, ať už přijedete sami, s rodinou, s partou kamarádů, či jen jako divák. Nezapomínáme ani na sportovně založené maminky a tatínky - pro děti bude připraven zabezpečený dětský koutek a další aktivity.

Po závodě na Vás čeká slavnostní vyhodnocení těch největších hrdinů a předání hodnotných cen pro tři nejlepší muže, ženy i týmy. Nebude chybět pořádná afterparty s kvalitní hudbou i občerstvením, závěrečným překvapením bude noční ohnivá show.

Jsme tady od toho, abychom Vás vytrhli z Vaší komfortní zóny. A pokud tohle zvládnete, můžeme Vám zaručit, že na tento fantastický zážitek plný adrenalinu nikdy nezapomenete. Ten pocit, až doběhnete, bude stát za to!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra