Reklama:

Nový obchod Ronnie.cz
otevřen na Letné!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Jak jsme Vás v prosinci informovali, pro letošní rok jsme naplánovali otevření několika nových kamenných poboček sportovního obchodu Ronnie.cz, a to v Praze, v Plzni a v Brně. První z těchto poboček - v Praze na Letné - nyní otevřela!

Ronnie.cz je největším prodejcem sportovní výživy a fitness zařízení v České republice. V našem sortimentu najdete sportovní výživu, sportovní oblečení, knihy a DVD, fitness zařízení a další sportovní potřeby. Až doposud jsme měli kromě internetového obchodu pět kamenných poboček v Praze, naši zákazníci mohou ale nakupovat či vyzvedávat internetové zásilky i ve Fitness Ronnie.cz (Vršovická ulice) či v centrálním skladu na Praze 4.

Novou pobočku v Praze na Letné najdete v ulici Milady Horákové 550/51 (mapa zde), na ploše 60 m2 si zde můžete vybrat z pestré nabídky doplňků sportovní výživy, fitness pomůcek, jako jsou rukavice či opasky, knižních publikací, ale také sportovního oblečení značek Nebbia či Legal Power. Obchod má otevřeno od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00. Samozřejmě platí, že na pobočce můžete vyzvedávat své objednávky z internetového obchodu, v jeho nákupním košíku je již možnost zaslání zboží na tuto pobočku doplněna (samozřejmě s dopravou zdarma). Fotografie nového obchodu - včetně několika snímků, jak stejné prostory vypadaly ještě před čtyřmi týdny - najdete níže!

A jak to vypadá s pobočkami dalšími? Nyní je na řadě otevření té plzeňské! To bylo plánováno na březen letošního roku, je však pravděpodobnější, že otevřeme až v průběhu dubna. Podrobnosti již za pár dní přineseme na facebookové stránce pobočky www.facebook.com/Ronnie.cz.Plzen!Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.03.16:33daymoon - Krásný obchod tam máte. Věřím, že bude brzo i v Brneli :-)
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Mikuc (22:52) • 1. část spokojenost. Zhodnocení, už i lepší zvuk... Jen mě mrzí, že to musím říct - s t...
magazínSlavoj Bednář den před Wings of Stren...
jari (21:33) • Proč bohajeho ten most muscular Slavoj nedovře?? On má totiž to břicho vážně dobrý, víc...
magazínMr. Big Evolution Pro 2021 - výsledky...
Mikuc (19:19) • Tak jsem to rozbalil, naše závodníky a závodnice postahoval, v klidu na to kouknu. Kdyb...
magazínMr. Big Evolution Pro 2021 - výsledky...
Mikuc (18:47) • Děkujeme!:)
magazínMr. Big Evolution Pro 2021 - výsledky...
Bronwyn (18:30) • https://m.facebook.com/IFBBPROPortugal/photos/?tab=albums&mt_nav=1&ref=page_internal Fotky porovnavacek z Portugalska na jejich strance na FB.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie