Reklama:
BRZY KONČÍ:
Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

Olympia Amateur
Europe opět v Praze!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

EVL´s Prague Pro
2015 se bude konat
v sobotu 3. října

Olympia Amateur Europe se letos bude konat opět v Praze! Uskuteční se společně s profesionální soutěží EVLS Prague Pro v pražské Tipsport Areně. Informaci přinesli pořadatelé obou soutěží v tiskové zprávě.

"Nedávno jsme oznámili termín čtvrtého ročníku profesionální soutěže EVLS Prague Pro a jsem rád, že nyní mohu sdělit i termín amatérské Olympie. Bude se konat 2. a 3. října 2015. Obě soutěže proběhnou v jednom termínu na jednom místě," uvedl do zmiňovaného tiskového prohlášení Robert Speychal, výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha.

"Společně s IFBB a držitelem licencí Mr. Olympia, společností American Media, jsme hledali vhodný termín pro amatérskou Olympii. Původně jsme plánovali soutěž uspořádat samostatně, jak tomu bylo vloni. Nakonec jsme se ale rozhodli obě akce spojit, a tak se zrodil tento velký svátek kulturistiky a fitness - EVLS Prague Pro a Olympia Amateur Europe v jednom termínu. Fanoušci uvidí během jednoho víkendu na pódiu ty nejlepší profesionální i amatérské sportovce," pokračoval Speychal.

"Brzy zveřejníme, v jakých kategoriích se bude na Olympii soutěžit. Ale už nyní je jasné, že se v říjnu z Prahy stane Mekka kulturistiky a fitness," dodal.

Připomeňme, že už na prvních dvou ročnících EVLS Prague Pro v letech 2012 a 2013 bylo součástí profesionální show také klání Olympia Amateur Bikini. Loňský rok byl z tohoto pohledu vlastně výjimkou, když se konala samostatně Olympia Amateur Europe s třinácti kategoriemi a pěti celkovými vítězi, kteří získali profesionální karty. Letos tedy proběhne společně EVLS Prague Pro a Olympia Amateur Europe, která bude rozsahem odpovídat loňské samostatné amatérské Olympii.

Mimo hlavního města České republiky by se letos amatérská Olympie měla uskutečnit také v Kuvajtu (závodit se zde pravděpodobně bude pouze ve physique mužů), Barceloně, Acapulcu, Liverpoolu, Hong Kongu, Sydney a Moskvě.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

31.01.17:38V.comT - Diky moc poradatelum Sportovnimu holdingu Praha, ze se jim..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
moab (19:19) • Bejt jedním ze třiceti vítězů víceméně lokální soutěže... To má váhu.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
moab (19:16) • Je fakt, že je to humus tohle mít dobrovolně na zádech.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Sidic (17:38) • Představ si, že lidi maj takový akné i bez věcí, protože je to vcelku přirozený mít akn...
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Deny01 (16:08) • Mít vlivem věcí na zádech takový akné, tak se to aspoň snažím nějak zakrejt..
magazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
Valasekjakub123 (14:49) • Jak je možné že na takové soutěži je mnohem méně závodníků než na Moravě? Tím počtem zá...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie