Reklama:
Zbývá už jen 17 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 8 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Army Run 2015:
Závody, co mají koule!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Army Run - extrémní překážkový závod, který v minulém roce přilákal přes 1400 účastníků, plánuje na sezónu 2015 dva kompletně nové závody. První závod proběhne na Šumavě 27. června a nabídne dvě trasy: Civil 10 km a Army 16 km s náročnými překážkami, které navrhli profesionálové z Armády České republiky. Organizátoři slibují až dvojnásobný počet překážek, trasu pro děti a spoustu dalších novinek! Druhý závod se uskuteční 22. srpna ve Vyškově a jako jediný závod v Čechách dá účastníkům možnost si na vlastní kůži vyzkoušet překážkovou dráhu používanou vojáky NATO.

Army Run - teď o něco víc army

Záštitu nad Army Run převzal sám ministr obrany. Organizátoři Army Run proto slibují větší spolupráci s Armádou České republiky. Díky tomu si budou moci závodníci na Army Run jako jediní v České republice vyzkoušet, jaké je překonávat překážky, na kterých trénují profesionální vojáci. Máte odvahu na to, sáhnout si na dno svých sil při překonávání armádních překážek a ukázat všem, co ve Vás je? Pokud ano, Army Run je právě pro Vás.

Army Run - otestujte si svou kondici!

Na Army Run si otestujete svoji celkovou fyzickou kondici. Army Run není jen o běhání. Při překonávání důmyslných překážek musíte zapojit všechny svaly v těle a opravdu překonat své limity. Můžete se těšit nejen na oblíbené překážky z minulého roku jako přes dva metry vysokou zeď, shyby či kličkování pod palbou paintballového snipera, ale i na zbrusu nové překážky vytvořené ve spolupráci s armádními profesionály.

Běžet sólo, nebo v týmu?

Zúčastnit se Army Run můžete sólo, nebo v týmu o alespoň dvou běžcích. Army Run je založený na týmové spolupráci, a proto týmy dostávají slevu a překážky jsou koncipované tak, aby je bylo snazší zdolat právě v týmu. Army Run stojí za to si zaběhnout už jenom kvůli neuvěřitelné týmové a celkově velmi přátelské atmosféře, říkají organizátoři. Nicméně nečekejte žádnou víkendovou procházku po šumavské přírodě, ale tvrdý boj se svými možnostmi a především vzrušení z originálního sportovního zážitku. Poměříte své síly se špičkovými profesionály se zkušenostmi z reálných bojových operací, a pokud zvládnete Army Run dokončit, získáte kromě nevšedního zážitku i stylovou psí známku do své sbírky a občerstvení k tomu.

Army Run není jen závod

Army Run nabízí celovíkendové vyžití, ať již přijedete sami, s rodinou, nebo partou kamarádů. Součástí závodu bude speciální trať pro děti a v rámci závodu proběhne také spousta soutěží o hodnotné ceny a můžete si vyzkoušet spoustu aktivit v rámci doprovodného programu. Nesmíme také zapomenout zmínit zaslouženou afterparty pro všechny, kdo si na Army Run dají pěkně do těla.

Army Run slibuje sportovní zážitek roku, u kterého nesmíte chybět. Organizátoři nás informovali, že vstupenky budou v prodeji od února 2015, a to za stejnou cenu jako minulý rok. Ale pozor, za tuto cenu prý budou jen po dobu přibližně 14 dní, pak se vstupné o dvě stě korun zdraží. Proto byste se zakoupením vstupenky neměli váhat. Část vstupného půjde opět na dobročinné účely.

Army Run

  • Šumava, 27. 6. 2015
  • Vyškov, 22. 8. 2015

Vstupenky od února 2015 za 690 Kč (součástí vstupenky je pití, jídlo, foto a videodokumentace ze závodu a neodmyslitelná vojenská psí známka). Vojáci, policisté, hasiči, váleční veteráni, studenti a týmy o alespoň dvou běžcích mají nárok na zlevněnou vstupenku.

Více informací o akci, vstupenkách a aktuality naleznete na stránkách www.armyrun.cz.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra