Reklama:

Závod Heroes Race 2015
- informace

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Spolek Heroes a Armádní noviny všem fandům adrenalinových sportů a nevšedních zážitků s radostí představují extrémní překážkový závod Heroes Race - V každém dřímá hrdina.

Heroes Race je výjimečný 13km extrémní překážkový závod, kde si užijete náročná stoupání s převýšením 600 metrů. Zažijete den plný adrenalinu a otestujete svou fyzickou a psychickou kondici při zdolávání originálních překážek.

Závod se koná 11. července 2015 v krásném prostředí podzámčí a okolí známého zámku v Hradci nad Moravicí v okrese Opava.

"Ano, o podobných závodech jsem slyšeli už mnohokrát, ale co je jinak?" Jde především o dlouhou a členitou trať s překážkami, kde strávíte mnoho desítek minut intenzivního adrenalinového zážitku. Přichystali jsme pro Vás překážky, kde otestujete svou sílu, vytrvalost, ale i zručnost a psychickou odolnost.

Příjemným bonusem je kvalitní zázemí hotelu Belaria. Zapomeňte, na "bojové" prostředí kdesi v divočině. Hotel Belaria nabízí pro zájemce kvalitní ubytovací, sociální a gastronomické zázemí.

V hotelu můžete využít bazén, masáže nebo třeba saunu. Co je však vůbec nejlepší - není třeba se obávat ani toho, že Vaši investici do startovného zhatí špatné počasí. K dispozici jsou rozměrné společenské stany, kde se dá před rozmary počasí ukrýt.

Následující řádky jistě potěší rodiče s malými dětmi. Hotel Belaria nabízí dětský koutek, kde se o děti postará vyškolený personál. Není problém si tak zazávodit a následně si děti opět vyzvednout.

Do závodu je poměrně daleko a my pořád ladíme jeho podobu. Na vše podstatné Vás budeme v průběhu následujících měsíců upozorňovat. Aktuální informace najdete na oficiálních webových nebo facebookových stránkách závodu Heroes Race.

Případní zájemci se mohou registrovat zde.



Extrémní překážkový závod Heroes Race



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.01.15:57Tommm - Teprve ted se začínají projevovat následky zrušení všeobec..
20.01.14:18TheCory - Mi to také vyhovuje. Zezačátku se mi líbil Spartan race, a..
20.01.14:15Majka - Takovýchto závodů teď budou haldy, jak to tak vypadá... Sp..
20.01.14:10TheCory - Napadá mne až velká podoba s Reebok spartan race. Není tom..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra