Reklama:

360° Challenge prověří Vaši všestrannost v Riegrových sadech

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] 360° Challenge je závod, kde se hraje na všestrannost. Běžecký závod v centru Prahy v Riegrových sadech, kde závodníci překonávají jedinou a jedinečnou překážku - sebe sama.

S překážkovými běhy jako by se v poslední době roztrhl pytel. Lidé milují výzvy, překonávání a zdolávání nemožného. Právě nad tím se pozastavily organizátorky závodu Veronika Šimáčková a Nikola Bartáková, když si položily otázku: "Umí ale závodníci překonat sami sebe, své vlastní tělo?" V každém takovém závodu se závodník pere s přírodními živly - vodou, ohněm, bahnem, dřevěnými překážkami apod. "My si řekly dost!" smějí se holky.

Cílem a smyslem našeho závodu je pohyb, který je člověku vlastní od prvních krůčků - běh. Závodníci budou dobíhat do koridoru, kde pro ně bude připravena kombinace dvou cviků, které nás doprovázejí od dětství. Jedná se o cviky s vlastní vahou. Když jsme celý koncept závodu vymýšlely, pousmály jsme se nad tím, co všechno jsme jako malí všichni na hodinách tělocviku zvládali a teď v dospělosti jako by to bylo nenávratně pryč. Chceme se vrátit zpátky k základům a zvednout lidi zpátky ze židle. Na závod má možnost připravit se každý, podle toho jsme i vybíraly cviky.

Závod je věnovaný jak dospělým, tak i dětem. Kromě doprovodného programu je pro diváky po celý den připravena výzva. Ve spolupráci s projektem Noc na pomoc, který se věnuje postiženým dětem ze sociálně slabších rodin, vznikla vzájemná podpora předem vybraného dítěte. Účast ve výzvě stojí 20 Kč, tato částka poputuje do speciální kasičky Noc na pomoc. Závodníci se pokusí o zdolání co největšího počtu opakování jednoho ze cviků za 1 minutu, a to:

 • shyb
 • swing s kettlebellem
 • překvapení

  Na správné provedení cviků a dodržování pravidel dohlédne Patrik Semerák, člen týmu RVL 13.

  Přihlaste se a dejte svému běhu nový smysl!

  Bližší informace naleznete na facebookové stránce 360° Challenge.


 • Líbil se Vám článek?
  Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

  Související články:

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  Zobrazit všechny příspěvky  Jméno: pamatovat
  Heslo:  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra