Reklama:

V Brně otevřen nový obří fitness komplex!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní
Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.

Přímo v srdci druhého největšího města České republiky, v centru města Brna, vyrostl nový obří fitness areál. Po právu se honosí jménem BIG ONE FITNESS. Rozkládá se na celkové ploše 1600 m2 a spektrum sportovních a relaxačních služeb je opravdu velmi bohaté.

Samotná posilovna má plochu 500 m2 a zahrnuje 65 všestranných cvičebních stanovišť. Součástí posilovny je velká moderní kardio zóna s 21 kardio stroji. Vedle běhacích pásů a rotopedů zde najdeme steppery, eliptikaly i nejnovější běhací schody.

Stále populárnější a rychle se rozvíjející aerobní aktivita spinning je zde zahrnuta 22 koly Schwinn cycling, k mání je zde i 11 veslařských trenažérů pro tzv. rowing.

Aerobic je v moderních sportovních centrech prakticky samozřejmostí, zde zahrnuje všechny druhy – GA, Dance, Step, Thai-box, Bodystyling, P-class, Power step a další. Návštěvníci mohou dále využít hodiny Power jógy, Thaichi i Body balance. Své místo tady má i taneční škola Dance Art a její originální produkt Fit dance.

Z hlediska bojových umění je možno využít 4 velké a 2 malé boxovací pytle, na objednávku také kondiční hodiny Fight pro.

Především soutěžící v kulturistice a fitness, ale i ostatní sportovně nadšení jistě přivítají 2 horizontální a 1 vertikální solárium, masáže, saunu suchou i s párou, vířivku i kosmetiku. Zajímavostí a novinkou je originální relaxační kostka, ve které bude možnost příjemné relaxace a muzikoterapie.

Netradičním spestřením pro oči zejména návštěvnic jsou krásné a čerstvé řezané květiny v prostorách posilovny.

Jednoznačně pozitivní je veliký trojúhelníkový bar s prodejnou doplňků výživy domácích i zahraničních značek a spousta místa a prostoru v křeslech pro oddech a relaxaci.

V celém komplexu je centrální vzduchotechnika s možností regulace teploty a také vlhkosti. V dnešní automobilové době je velkou předností velké hlídané parkoviště zdarma.

I když se už na plno posiluje a cvičí, oficiální a slavnostní otevření se uskuteční ve čtvrtek, dne 29.9.2005 v 19:00 hodin. Účast na této velkolepé akci přislíbili také různé osobnosti kulturního i sportovního života. V prvé řadě Jiří Krampol, který spojí tuto openparty s autogramiádou nové knihy "Sex a chlast, to je slast", které je spolu s MUDr. Radimem Uzlem autorem. Dále se počítá s účastí tenisty Nováka, primátora města Brna Richarda Svobody, Imricha Bugára, Šárky Kašpárkové a dalších.

Kontakt:
Big One Fitness
GESTE, a.s.
Dornych 27, 602 00 Brno
www.big1fitness.cz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra