Reklama:

Hvězdy pole dance
zazáří v sobotu v Praze

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Od 17. do 19. října bude Praha hostit soutěž Pole Stars 2014. Mezinárodní soutěž v pole art přitáhla více než stovku tanečnic a tanečníků doslova z celého světa a do pražského semifinále postoupili zástupci zemí, jako je Japonsko, Itálie, Španělsko, Německo, Srbsko nebo Spojené arabské emiráty.

Pole art je nový umělecký styl, který spojuje akrobatický tanec na tyči s dalšími tanečními styly, jako je scénický tanec, contemporary dance, street dance, latinsko-americké tance nebo také flirt dance. V rámci soutěže proběhne také první Mistrovství ČR v pole art v kategoriích amatéři, profesionálové a dvojice & skupiny.

Svá atraktivní vystoupení předvedou v semifinále a finále ti nejlepší amatéři i profesionálové, kteří se probojovali ze základního kola. Zajímavá je také kategorie dvojic a skupin, v níž návštěvníci soutěže uvidí dokonce čtyři tanečníky na jedné tyči. Semifinále i finále soutěže je veřejnosti přístupné a obě kola proběhnou v sobotu 18. 10. ve velkém sále Ústřední městské knihovny v Praze (Mariánské nám. 1, Praha 1). Kromě toho v pátek 17. 10. a v neděli 19. 10. proběhnou taneční workshopy se zahraničními hvězdami, které přijaly pozvání do poroty soutěže: Marion Crampe (Francie), Liza Erzsebet Szabo (Maďarsko), Nele Sehrt (Německo) a Nikolina Jurišić (Chorvatsko).

Vzhledem k mezinárodnímu charakteru soutěže a její snaze popularizovat tuto novou tanečně-sportovní disciplínu, které se mohou věnovat ženy i muži, jak dospělí, tak děti, udělilo Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy soutěži záštitu.

Pořadateli soutěže jsou Český svaz pole dance & fitness (ČSPDF) a European pole dance federation (EPDF), neziskové organizace vytvářející podmínky pro popularizaci a rozvoj pole dance, pole art a pole fitness v jeho sportovních a tanečních podobách.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 3 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSvět kulturistiky zasáhla naprosto šo...
70mMyW!53 (18:27) • Typek mel ocividne tezke deprese-lze to rozpoznat ze jeho vyrazu a oci v jednom z posle...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
70mMyW!53 (12:24) • jo tak ten pud sebezachovy je asi podstatny, podobne sem to mel i na pervitinu a ja se...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
PavelV (20:14) • Já bych si nikdy nedovolil tvrdit, že jsou AS zdravé, nebo že nemají negativní vliv na...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
pivasek (19:42) • Když už chcete lovit senzace, tak si ověřte fakta a zrovna Honza Smejkal by to měl vědě...
magazínDerik Oslan 9,5 týdne před Wings of S...
Zodiak411 (14:10) • Základní postoj a široký zádový zepředu má parádní.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra