Reklama:
VÁNOČNÍ DÁRKY: tašky plné suplementů
Vánoční tašky a balíčky, ale i knihy, fitness dobrůtky, chytré lahve nebo oblečení. Více zde.

Tipy pro majitele sportovních center, jak více vydělávat!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Spousta majitelů sportovních center vnímá marketing jako zbytečný luxus a přitom jim právě marketingové nástroje mohou výrazně zvýšit tržby. Potvrzují to i zkušenosti více než 150 provozovatelů sportovních center využívajících systém Clubspire. Díky bezhotovostním platbám, hromadným e-mailům a různým slevám vydělávají o desítky procent víc.

Základ = rezervační systém

Základem kvalitního marketingu je správný software s rezervačním systémem pro řízení fitness centra. Ideální jsou modulové systémy, jako je třeba Clubspire, u kterých si koupíte jen ty moduly, které se Vám hodí a které spolu umí komunikovat. Díky systému dostanete jak informace o fungování Vašeho centra, tak o chování a preferencích zákazníků.

A právě na to pak reagujete jednotlivými marketingovými nástroji. Snad u každého softwaru pro fitness najdete minimálně dva - e-mail a SMS. Jejich pomocí klientům připomenete rezervace a nestane se Vám, že by zapomněli přijít.

Jak si udržet zákazníka? Pomůže blahopřání!

Kvalitní software pro fitness centra ale určitě využijete mnohem víc. Například Clubspire Vám umožní rozesílat cílené e-maily a SMS, kterými rychle a jednoduše upozorníte všechny zákazníky najednou na novinky i zajímavé akce a přilákáte je k další návštěvě. Můžete cílit například na ženy ve věku 30 - 45 let s nabídkou nového cvičení, nebo na 50 zákazníků s největším počtem návštěv či naopak na zákazníky, kteří u Vás už měsíc nebyli.

A mimochodem, právě Clubspire má i jednu vychytávku, kterou Vaši zákazníci určitě ocení. Umí jim automaticky posílat blahopřání k narozeninám či jiným událostem. Když to zkombinujete třeba se slevou nebo voucherem, zákazníkova věrnost je zaručena.

Zrušte "hluchá" místa

Vouchery a časově omezené akce jsou další možností, kterou Vám kvalitní software pro fitness nabízí. Pokud to zkombinujete s manažerskými statistikami, snadno zaplníte hluchá místa v provozní době Vašeho centra.

Bezhotovostní platby jsou samozřejmostí

Nezapomeňte v softwaru pro své fitness centrum na modul Deposit od Clubspire. Zákazníci si u Vás s jeho pomocí nabijí kredit a za všechno platí bezhotovostně. Proč je to pro Vás výhodné? Je psychologicky prokázané, že při bezhotovostních platbách lidé utrácejí o dost víc.

Pokud navíc kredit zkombinujete se slevami, uvidíte, o kolik zvýšíte tržbu. Ze zkušeností provozovatelů sportovních center totiž vyplývá jasná rovnice:

Kvalitní komunikace + slevy + deposit = o desítky procent vyšší tržby!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTipovací soutěž - Toronto Pro Supersh...
decarabas (07:53) • No a presne to sa mi stalo *24* Ale co som videl nejake videa z predjudgingu, tak Quint...
magazínBrett Wilkin 5 dnů před Wings of Stre...
Neutralni typ (17:27) • tohle video by se melo povinne poustet ve skolach tak jako se pousteji varovani pred dr...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Zodiak411 (22:17) • Tommy, když odbočím od toho, že to je absolutně mimo téma těchto stránek, tak to co zde...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Neutralni typ (11:38) • boohuzel to tak je, z techto faktu vychazi jedna vec, ze skutecne verici clovek by nemo...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
maxpoint97 (11:27) • Neskutečně důmyslná logika Tommy. Akorát by sis měl před Vánoci dávat větší pozor. Jak...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie