Reklama:
100 % Whey Protein + EAA aminokyseliny ZDARMA
Špičkové složení a 16 vyladěných příchutí. Navíc dárek za 440 Kč zdarma. Objednávejte zde.

Dennis James o neúčasti Mamdouha
Elssbiaye na Arnold Classic Europe!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Mamdouh Elssbiay na Mr. Olympia 2014

Třicetiletý egyptský kolos Mamdouh Elssbiay před sobotním Arnold Classic Europe patřil mezi profesionální kulturisty, kteří na klání jistě mohli pomýšlet na umístění v nejlepší pětici. Přesto, že byl tento sedmý muž letošního ročníku Mr. Olympia krátce před soutěží k vidění na oficiálním setkání závodníků, na pódium nakonec překvapivě nenastoupil a ihned se začaly množit spekulace nad příčinou.

Již během semifinále závodů někteří hovořili o tom, že Elssbiay krátce před vstupem na pódium omdlel a musel být okamžitě převezen do nemocnice, podle dalších pak důvodem toho, že Mamdouh soutěž vynechal, měly být zhoršující se potíže způsobené zraněním hamstringu, jež si masivní kulturista způsobil při tréninku čtyři týdny před letošní Olympií.

V brzkých nedělních ranních hodinách k celé věci podal Elssbiayův trenér Dennis James mnohými očekávané vysvětlení, které vyznívá v souladu se druhou z výše zmíněných variant.

"Chtěl bych se omluvit všem fanouškům 'Big Ramyho'. Jak jste pravděpodobně již slyšeli, včera kvůli zranění hamstringu nenastoupil k Arnold Classic v Madridu. Ramy všechno zkoušel, byl už dokonce natřený soutěžní barvou, naolejovaný a připravený vstoupit na pódium, když si uvědomil, že bolest je tak silná, že nemůže nastoupit na scénu a závodit s vědomím, že nemůže sval zatnout a pózovat takovým způsobem, aby byl konkurenceschopný. A tak se rozhodl na pódium nejít.

Je to zranění, které utrpěl čtyři týdny před Mr. Olympia, a myslím, že všechno to pózování během Olympie a následný dlouhý let z Phoenixu do Madridu vše ještě zhoršily. Velmi ho to mrzí a chce, abyste všichni věděli, že dělal, co bylo v jeho silách. Někdy ale duše bojovníka nestačí a některá zranění zkrátka potřebují čas na zhojení. Chce se omluvit pořadatelům Arnold Classic a fanouškům, kteří přišli, aby včera večer viděli 'Big Ramyho' na pódiu. Stále plánuje zítra (myšleno v neděli - pozn. redakce) odcestovat do Dubaje a být zde pro fanoušky, kteří očekávali, že jej uvidí závodit. Soutěžit nebude, ale bude zde pro své fandy, bude reprezentovat IFBB a samozřejmě i pořadatele dubajské profesionální show.

Vím, že je to na houby, ale také vím, že se vrátí lepší než kdy jindy. Přeji mu brzké uzdravení."


Foto:
www.bodybuilders.gr


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

28.09.16:08Arnold Strong - to chce zjistit u čeho jsi to udělal hematom tam má slušne..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Olympia 2021
Zodiak411 (16:41) • Já je mám oba rád, ale Walker je mi sympatičtější. Bohužel jsem nepochopil, jak mohl bý...
magazínPravidla pro kvalifikaci na Olympia W...
LOPO (16:24) • To je pravda 👍.Dufam ,ze niekedy nenastane na Mr.Olympia v open situacia a bude tam 10...
magazínPravidla pro kvalifikaci na Olympia W...
jari (16:07) • Je to víceméně logické vyśtění, protože celá akce má jiné dimenze, než tomu bylo dříve....
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Olympia 2021
Mikuc (16:00) • Já osobně na Labradovi moc extra nevidím. Možná má na pódiu nějaký wow efekt, že ho div...
magazínPravidla pro kvalifikaci na Olympia W...
LOPO (15:39) • Je to blbosť len víťaz . Ja by som to dal ako voľakedy z Arnolda prvých 5 a z ostatných...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie