Reklama:
Kloubní výživa Flexain v akci 1+1 ZDARMA!
⭐⭐⭐⭐⭐ Extra silné složení pro Vaše klouby. Více zde.

FitBalance IFBB International
Cup 2014: fotografie z prezentace

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Doplněno (21. 09. 2014, 12:05):
Do článku jsme doplnili několik snímků z dnešní části prezentace, jíž se zúčastnil i český závodník kategorie physique Jiří Vilímek.

Maďarská Budapešť v neděli 21. září hostí mezinárodní soutěž v kulturistice a fitness FitBalance IFBB International Cup. Klání je zajímavé i z pohledu českého fanouška, když k němu nastoupí hned trojice závodníků z České republiky ve složení Margita Zámolová (bodyfitness žen do 163 cm a bodyfitness žen masters), Jiří Vilímek (physique mužů nad 178 cm) a Milan Obořil, který dokázal v posledních hodinách svou hmotnost vtěsnat pod limit kategorie kulturistiky mužů do 85 kg.

Milan Obořil s Margitou Zámolovou prezentaci v místě konání akce absolvovali již dnes, Jiří Vilímek využije druhé části registrace, která je stanovena na zítra ráno. Právě za dnešní prezentací českých účastníků FitBalance IFBB International Cupu 2014 se nyní ohlížíme prostřednictvím několika fotografií.

Dodejme, že mezi rozhodčími soutěže, k níž se přihlásilo více než 120 sportovců, zasedne i český mezinárodní rozhodčí František Zámola.


FitBalance IFBB International Cup 2014 - fotografie z prezentace


Foto:
František Zámola


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 28 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra