Reklama:

Mr. Olympia 2014:
výsledky a fotografie!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Mr. Olympia 2014:
Jaké bylo semifinále?

340 fotografií

Olympia Men´s & Women´s Physique Showdown 2014: výsledky a fotografie
Fitness, Bikini & Ms. Olympia 2014 - výsledky a fotografie

266 fotografií

Ohlédnutí za čtvrtečním děním
na Mr. Olympia 2014

128 fotografií

Americké Las Vegas se po roce na několik dnů opět stalo hlavním městem profesionálního bodybuildingu, když se zde ve druhé polovině tohoto týdne odehrál další ročník Olympia Fitness & Performance Weekendu Joea Weidera.

Akce již během čtvrtka a pátku přinesla několik historických událostí, když se v jejím rámci nejprve odehrála jedna z nejdramatičtějších tiskových konferencí účastníků Mr. Olympia v dějinách soutěže, a pak se zde o několik hodin později hlavní hvězdy Fitness Olympia (Adela Garcia) a Ms. Olympia (Iris Kyle) z posledních let rozloučily s profesionální kariérou.

To hlavní však mělo přijít až v sobotu večer (brzkých ranních nedělních hodinách našeho času), kdy na programu bylo finále Figure Olympia, Olympia 212 Showdown a především padesátého ročníku Mr. Olympia!


Mr. Olympia 2014

Phil Heath - vítěz Mr. Olympia 2014

K padesátému ročníku Mr. Olympia nastoupilo sedmnáct závodníků, kteří se tak zapojili do souboje, jenž měl vyřešit jedinou zásadní otázku - vybojuje Phil Heath na soutěži svůj čtvrtý titul v řadě, anebo klání získá svého v pořadí čtrnáctého šampióna za celou svou historii?

Kdo doufal, že mu jednoznačnou odpověď dá již páteční semifinále, nemohl se zřejmě ubránit pocitu, že se mýlil. Prejudging totiž alespoň na první pohled nic nerozhodl, když mezi sebou poměrně vyrovnaný souboj o prvenství sváděli především Heath s Kaiem Greenem. Oba borci na pódium shodně nepřinesli zcela stoprocentní formu a i proto bylo jakékoliv odhadování jejich nadějí na vítězství o to obtížnější.

První semifinálové vyvolávání napovědělo, že o umístění v nejlepší trojici kromě zmíněného dua bojuje i Shawn Rhoden, poslední vyvolávání celého prejudgingu pak dalo naději na některou z medailových příček i Dennisi Wolfovi.

Jak že se to závodníci na medailových pozicích nakonec poskládají, samozřejmě mělo rozhodnout až vlastní finále. To začalo videem, které při příležitosti oslav padesátého ročníku soutěže vzpomnělo její předcházející šampióny. Na pódiu se z nich následně objevili Franco Columbu, Jay Cutler, Lee Haney, Arnold Schwarzenegger, Samir Bannout a také Ronnie Coleman, který přes určité obtíže dokázal několik týdnů po totální endoprotéze obou kyčelních kloubů přijít bez cizí pomoci. Zmíněné legendy na pódiu doplnila Betty Weider a pak se jednotliví borci postupně ujali slova.

Franco Columbu, šampión Mr. Olympia z let 1976 a 1981, uvedl, že je šťastný, že je zde a že kulturistika jako sport roste. Arnold Schwarzenegger již po několikáté zopakoval, že kulturistika je ten nejlepší sport, a uvedl, že Mr. Olympia není jenom o tom, vybrat nejlepšího kulturistu, ale o tom, vybrat zároveň i borce, který bude inspirovat ostatní k tomu, aby trénovali a byli fit a zdraví. Samir Bannout vzpomněl na kreativitu spoluzakladatele federace IFBB a tvůrce soutěže Mr. Olympia Joea Weidera, kterou Joe projevoval ve svých magazínech a ke sportu jej tak tímto vlastně přivedl. Jay Cutler odkaz vloni zemřelého Joea Weidera připomněl v souvislosti s jeho schopností odhadnout, kdo má pro kulturistiku skutečný talent.

Poté, kdy legendy opustily pódium, přišla řada na jejich nástupce a všech sedmnáct účastníků Mr. Olympia 2014 předvedlo svou volnou sestavu. Následovala finálová vyvolávání, v nichž závodníci bojovali o druhou polovinu bodů. V jeho závěru přímý souboj o třetí a čtvrté místo svedli Dennis Wolf a Shawn Rhoden, a pak v posledním vyvolávání došlo i na očekávané měření sil mezi hlavními kandidáty na vítězství - Philem Heathem a Kaiem Greenem.

Zlatá soška Sandowa pro vítěze Mr. Olympia 2014

Po závěrečném a notně dlouhém posedownu mělo na řadu přijít očekávané vyhlášení výsledků.

Jako poslední při něm na pódiu zůstal stát čtyřiatřicetiletý Phil Heath, jenž tak dokázal vybojovat svůj čtvrtý titul v řadě, což se nepodařilo nikomu od vítězné série Ronnieho Colemana z let 1998 až 2005. Heath na pódium zejména v semifinále nenastoupil v ideální formě a fazóně, která mu v roce 2011 vynesla jeho první titul, byl poměrně daleko, když postrádal optimální plnost a ostrost svalů. Přesto při pohledu do výsledkové listiny i během prejudgingu dokázal u rozhodčích zvítězit, a když k finále nastoupil o něco plnější a zřejmě i vysušenější než k první polovině soutěže, o jeho dalším triumfu bylo rozhodnuto. Za něj mu patří nejenom šek na 275.000 dolarů, ale také speciální soška Sandowa z 18karátového zlata, která mu bude navždy připomínat skutečnost, že to byl právě on, kdo zvítězil na jubilejním padesátém ročníku soutěže.

Na devětatřicetiletého Kaie Greena potřetí v řadě zbylo druhé místo a nic na tom nezměnilo ani to, že si po celou dobu soutěže (od účasti na tiskové konferenci až po účinkování na pódiu) počínal mnohem agresivněji než v předcházejících letech. Kai byl opět obrovský a do finále podle zúčastněných pozorovatelů rovněž nastoupil o něco ostřejší než k semifinále. Za druhé místo obdržel šek na 130.000 dolarů.

Na třetí příčku se po loňském čtvrtém místě dokázal vrátit Shawn Rhoden (obsadil ji již v sezóně 2012), který přes nepříjemný úraz chodidla z letošního dubna dokázal na pódium přijít zřejmě o něco mohutnější než vloni. V souboji s nakonec čtvrtým Dennisem Wolfem jeho výhodou byla větší plnost a oblost svalů horní poloviny těla. Wolf však byl proti Rhodenovi o něco dotaženější a i proto někteří věří, že měl Shawna porazit.

Dennis se minimálně do vyhlášení výsledků, kdy na něm přeci jenom bylo vidět určité zklamání, na Olympii jinak dobře bavil a nešetřil vtipem. Semifinále například v rozhovoru pro německý portál Team-andro shrnul tak, že nejprve přiznal, že do něj nastoupil trochu plochý, a pak s mírním úsměvem zhodnotil soupeře: "Phil byl z formy, Kai byl totálně z formy, Shawn Rhoden říkal, že přijde o 9 kg těžší - nic takového jsem neviděl. Možná tím myslel vodu.". Pravdou zůstává, že nějaká opravdu dech beroucí připravenost "na prach" se u borců z kategorie open hledala těžko a nejlépe připraveného borce letošního Olympia Weekendu bylo potřeba hledat spíše v kategorii do 212 liber.

Pokud složení nejlepší čtveřice bylo na základě jednotlivých vyvolávání již před vyhlášením výsledků poměrně snadno odhadnutelné, jak se poskládají závodníci na dalších příčkách, se dalo předjímat již poněkud hůře.

Mamdouh Elssbiay na Mr. Olympia 2014

Páté místo vybojoval šampión soutěže z roku 2008 Dexter Jackson, který na jednu stranu před blížícími se pětačtyřicátými narozeninami dokáže obdivuhodně držet krok s mladšími borci, na stranu druhou právě letošní Olympie ukázala, že na medailové umístění v této konkurenci zřejmě již pomýšlet nemůže.

Branch Warren po semifinálovém pošťuchování mezi Philem Heathem a Kaiem Greenem upozornil, že jednou z věcí, kterou by měl profesionální závodník ctít, je sportovní chování a své problémy by si závodníci podle něj měli vyřešit v zákulisí. Sám se v duchu svých slov soustředil na sebe a na to, aby do finále přinesl nejlepší možnou formu. Na letošní Olympii nakonec opravdu závodila ta nejlepší verze Branche Warrena za velmi dlouhou dobu a devětatřicetiletému borci za jeho vystoupení patří šesté místo.

Sedmé místo obsadil obrovský Mamdouh Elssbiay, jenž v čelních postojích předvedl, že se mu na pro něj tolik potřebné kvalitě svalů přeci jenom podařilo zapracovat. Dobře stavěného borce disponujícího monstrózními kvadricepsy na letošní Olympii jednoznačně výsledkově srazily měkce působící hamstringy a hýždě. Pokud by v těchto partiích přišel dotaženější, Jacksona s Warrenem by nejspíše mohl předstihnout. Pamětníci si při Elssbiayově volné sestavě díky zvolené hudbě (Dr. Dre - The Next Episode) možná vybavili stejnou disciplínu v provedení Ronnieho Colemana na Mr. Olympia 2000.

Osmé místo patří veteránu Victoru Martinezovi, jenž se na Mr. Olympia prezentoval v lepším světle než vloni a zřejmě tak nebude ani příliš zklamaný z toho, že se mu nepodařilo dosáhnout na vytčené umístění v nejlepší šestici. Martinez kromě jiného zaujal zajímavým intrem hudby pro jeho volnou sestavu, kterou pro něj připravil jamajsko-americký rapper a herec Busta Rhymes. Martineze s Rhymesem pojí přátelství i návštěvy posilovny pod vedením jejich společného trenéra Victora Munoze.

Velmi dobré deváté místo při svém druhém startu na Mr. Olympia vybojoval Steve Kuclo, jenž má v devětadvaceti letech díky stavbě těla zřejmě potenciál na to, aby se ve výsledkové listině Olympie v příštích sezónách posouval ještě výše.

Vytčený cíl si při svém prvním startu na Olympii splnil dvaatřicetiletý Juan Morel, jenž dokázal proklouznout do nejlepší desítky. Pomohlo mu k tomu to, že byl jedním z nejlépe připravených borců kategorie.

Pravděpodobně největším zklamáním letošního ročníku Mr. Olympia je vystoupení Roellyho Winklaara. Nenacházel se v dobré formě, měl výrazné problémy s kontrolou břišních svalů a po zásluze si proti loňsku výsledkově pohoršil. Patří mu dvanácté místo.


Výsledky Mr. Olympia 2014

  1. Phil Heath*
  2. Kai Greene*
  3. Shawn Rhoden*
  4. Dennis Wolf*
  5. Dexter Jackson*
  6. Branch Warren
  7. Mamdouh Elssbiay
  8. Victor Martinez
  9. Steve Kuclo
  10. Juan Morel
  11. Johnnie Jackson
  12. Roelly Winklaar
  13. Fred Smalls
  14. Jonathan Delarosa
  15. William Bonac
  16. Ibrahim Sami Fahim
  16. JoJo Ntiforo

* kvalifikace na Mr. Olympia 2015


1. Phil Heath

2. Kai Greene

3. Shawn Rhoden

4. Dennis Wolf

5. Dexter Jackson

6. Branch Warren

7. Mamdouh Elssbiay

8. Victor Martinez

9. Steve Kuclo

10. Juan Morel

11. Johnnie Jackson

12. Roelly Winklaar

13. Fred Smalls

14. Jonathan Delarosa

15. William Bonac

16. Ibrahim Sami Fahim

16. JoJo Ntiforo

Vybraná finálová vyvolávání a posedown

Vyhlášení výsledků


Mr. Olympia 2014 - volné sestavy


Olympia 212 Showdown 2014


Semifinálová vyvolávání:
1.Clark, Correa, Raymond, Yamagishi, Lewis
2.Clark, Yamagishi, Abbaspour, Dixon, Henry
3.Henry, Cisternino, Dixon, al Haddad
4.Ahmad, Carrasco, Dugdale, Edwards
5.Correa, Raymond, Lewis

K Olympia 212 Showdown 2014 při neúčasti vloni třetího Kevina Englishe nastoupilo čtrnáct borců. Hlavním favoritem na vítězství byl samozřejmě opět šampión posledních dvou ročníků James "Flex" Lewis, jenž již během sobotního dopoledního semifinále potvrdil roli jednoho z kandidátů na vítězství, když po boku Aarona Clarka, Eduarda Correy, Joseho Raymonda a Hidetady Yamagishiho pózoval v prvním vyvolávání. V tom překvapivě, ale zaslouženě chyběl vloni na Olympia 212 Showdown druhý David Henry.

Během posledního semifinálového vyvolávání vykrystalizovala pravděpodobná trojice medailistů, když v něm souboj sváděli Lewis, Correa a Raymond.

Třetí vítězství v řadě na Olympia 212 Showdown nakonec vybojoval třicetiletý James "Flex" Lewis. Dovedlo jej k tomu neskutečné množství svalové hmoty, které dokázal na svou 165 cm vysokou kostru vtěsnat, zaujal ale i fantastickými pažemi a celkovou plností svalů. Na triumf dosáhl i přesto, že letos na Olympii nezávodil tak ostrý jako vloni. Na tom však jistě měla svůj podíl i skutečnost, že Flex byl po celý víkend nemocný a potýkal se s žaludečními problémy. Krátce po soutěži o svém sobotním úspěchu hovořil jako o dosud největším vítězství kariéry, když pro něj má zvláštní význam, že jej dokázal vybojovat v roce, kdy Mr. Olympia slaví padesáté výročí svého vzniku.

Jose Raymond na Olympia 212 Showdown 2014

Bezprostředně po závodech se Lewis nechal slyšet, že navzdory tomu, že se v posledních měsících hovořilo o jeho přestupu do kategorie open, zůstává v lehčí váze, kde chce zanechat co nejhlubší odkaz. Veleúspěšný svěřenec trenéra Neila Hilla však záhy dodal, že se závodění v kategorii open nebojí a možná si v ní zkusí nějakou menší soutěž. Na Olympia Weekendu jej však napřesrok opět uvidíme v kategorii do 212 liber.

Ke druhému místu se překvapivě, ale zaslouženě probojoval třiatřicetiletý Eduardo Correa, jenž vloni závodil s čerstvě poraněným tricepsem a skončil pátý. Brazilského závodníka k dosud životnímu úspěchu dovedla nejlepší forma napříč oběma mužskými kulturistickými kategoriemi letošního Olympia Weekendu. Eduardo na pódiu předvedl extrémní vyrýsování, ostrost i papírově tenkou kůži. V cestě za vítězstvím mu stály především méně líbivé tvary.

Jose Raymond se v minulosti několikrát nechal zviklat názory, že při hmotnosti na samotném limitu kategorie do 212 liber, působí až příliš těžkopádně a snažil se na pódium přinést lehčí verzi sebe sama. Žádný zázračný výsledek mu to však nepřineslo a Jose cítí, že jeho tělo zkrátka chce být mohutné. V přípravě na letošní Olympia 212 Showdown mu to naplno dovolil. Při středeční prezentaci při výšce 163 cm navážil 95,8 kg a před rozhodčí předstoupil s neskutečně velkými a plnými svaly. Když k tomu přidal ještě žulovou tvrdost, tenkou kůži a žilnatost, po zásluze se probojoval ke třetí příčce.

Čtvrté místo při svém prvním startu na Olympia 212 Showdown vybojoval pětinásobný účastník Mr. Olympia Hidetada Yamagishi. Jednačtyřicetiletý japonský veterán se na klání připravoval s cílem zvítězit, nakonec však čtvrtá příčka byla naprostým maximem, které mohl ze své účasti na klání vytěžit. V cestě za lepším výsledkem mu kromě jiného bránila nedostatečná oblost kvadricepsů.

Pátá příčka patří pětatřicetiletému Baitollahu Abbaspourovi, který si pro své premiérové vystoupení na Olympia 212 Showdown nachystal nejlepší formu sezóny. Íránskému kulturistovi na soutěži nebylo co vytknout. Jeho postava působila nejspíše nejvyváženěji za celou jeho profesionální kariéru, nabídl tradičně famózní rozvoj dolních končetin, ale například i výbornou nejsvalnatější pózu. Do nejlepší pětice se probojoval právem.

Šesté místo patří stále pouze šestadvacetiletému Aaronu Clarkovi, sedmou příčku bral Sami al Haddad, který si tak proti minulé sezóně na Olympii mírně pohoršil. Osmé místo si ze závodů odnáší Guy Cisternino, jenž tak nenaplnil ambice na umístění v nejlepší pětici. Až devátý skončil vloni druhý David Henry. Na pódium nedokázal přinést svou pověstnou ostrost, působil subtilněji než v minulosti a v lepší výsledek zřejmě doufat nemohl.


Výsledky Olympia 212 Showdown 2014

  1. James "Flex" Lewis*
  2. Eduardo Correa*
  3. Jose Raymond*
  4. Hidetada Yamagishi*
  5. Baitollah Abbaspour*
  6. Aaron Clark
  7. Sami al Haddad
  8. Guy Cisternino
  9. David Henry
  10. Charles Dixon
  11. Ahmad Ahmad
  12. Mark Dugdale
  13. Mboya Edwards
  14. Raul Carrasco

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2015


1. James "Flex" Lewis

2. Eduardo Correa

3. Jose Raymond

4. Hidetada Yamagishi

5. Baitollah Abbaspour

6. Aaron Clark

7. Sami al Haddad

8. Guy Cisternino

9. David Henry

10. Charles Dixon

11. Ahmad Ahmad

12. Mark Dugdale

13. Mboya Edwards

14. Raul Carrasco

Finálové porovnávání a vyhlášení výsledků


Figure Olympia 2014


Semifinálová vyvolávání:
1.Keene, Lewis, Wilkins
2.Ambrose, Lewis, Mayer, Strobo, Titone, Watts
3.Coates, Frahn, Gillon, Graham, Rodriguez
4.Brown, Calhoun, Dunn, Grau, Lenártová-Révajová, Toldi
5.Keene, Wilkins

Ke dvanáctému ročníku Figure Olympia při neúčasti trojice loňských finalistek (Erin Stern, Heather Dees, Mallory Haldeman) nastoupilo dvacet závodnic. Za horkou favoritku na vítězství samozřejmě byla považována obhájkyně prvenství z roku 2013 Nicole Wilkins a první semifinálové vyvolávání naznačilo, že by spolu s ní o medailové příčky mohly bojovat i Candice Keene a Candice Lewis. Poslední vyvolávání pátečního prejudgingu pak boj o vítězství zúžilo pouze na souboj mezi Keene a Wilkins.

Ze čtvrtého prvenství z Figure Olympia v kariéře se nakonec radovala třicetiletá Nicole Wilkins, která tak stanovila nový rekord v počtu vítězství z této prestižní soutěže. Za triumf Nicole získala šek na 28.000 dolarů a přímo na pódiu se nechala slyšet, že příští rok se na klání pokusí zaútočit na svůj pátý titul.

Druhé místo patří dvaatřicetileté Candice Keene, která tak dosáhla na svůj nejlepší výsledek z Olympie. Třetí příčku vybojovala krásnými kulatými svaly a úzkým pasem disponující Candice Lewis. Také pro ni se ve třiceti letech jedná o dosud nejvyšší umístění na Figure Olympia.


Výsledky Figure Olympia 2014

  1. Nicole Wilkins*
  2. Candice Keene*
  3. Candice Lewis*
  4. Ann Titone*
  5. Latorya Watts*
  6. Gennifer Strobo
  7. Julie Mayer
  8. Dana Ambrose
  9. Cydney Gillon
  10. Allison Frahn
  11. Alicia Coates
  12. Jessica Graham
  13. Camala Rodriguez
  14. Wendy Fortino
  15. Andrea Calhoun
  16. Sasha Brown
  16. Krista Dunn
  16. Karina Grau
  16. Natália Lenártová-Révajová
  16. Zsuzsanna Toldi

* kvalifikace na Figure Olympia 2015


1. Nicole Wilkins

2. Candice Keene

3. Candice Lewis

4. Ann Titone

5. Latorya Watts

6. Gennifer Strobo

7. Julie Mayer

8. Dana Ambrose

9. Cydney Gillon

10. Allison Frahn

11. Alicia Coates

12. Jessica Graham

13. Camala Rodriguez

14. Wendy Fortino

15. Andrea Calhoun

16. Sasha Brown

16. Krista Dunn

16. Karina Grau

16. Natália Lenártová-Révajová

16. Zsuzsanna Toldi


Video:
www.bodybuilding.com
www.youtube.com

Foto:
www.eastlabs.sk


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.10.21:57jari - Ty jsi redaktor z muscle and fiction, že to tak doporučuješ?
20.10.20:55onlytrue - Doporučuji přečíst si článek Soumrak idolů z Muscle&Fitnes..
20.10.20:53onlytrue - Doporučuji přečíst si článek Soumrak idolů z Muscle&Fitnes..
28.09.20:31micus6 - No, jedno je jisté. Takové slaboduché komentáře měly zůsta..+2
28.09.20:26micus6 - Vic od Rhodena? Vsak je temer dokonaly
27.09.00:57maxpoint97 - Mistra Olympie by sis zas v zoo neměl podle chobotu splést..-1
26.09.23:43seeya - Mr olympia by nemal sukat grapefruity *32* +3
26.09.21:57Turakam - nechaj ho, je mimo, určite si myslí, že to aj Reeves a Gri..
26.09.21:35Maerlyn0 - Jojo, protože tehdy byli kulturisti čistota sama...:)
26.09.21:31Tcube - Kulturistika potřebuje hlavně pořádný dopingový kontroly a..
26.09.00:23jan dziadek - Trochu jsem teda zazdil nižší kategorii, tam se ještě najd..
26.09.00:14jan dziadek - Jako přehlídka vypouklých břich mi to přijde dost dobrý. ..-2
25.09.17:37tomášekp - Rhoden je sice estetický, ale Ray dokázal své tělo vymodel..
25.09.17:35tomášekp - je možné, ale nemá ji tak dobře rozloženou jako Yates
25.09.16:30Mr.Rob.Zombie - rami má hmoty víc jak yates
25.09.09:25janinho - no Rhoden mi pride dostatocne esteticky.
25.09.08:26CIZOPASNIK - Nejen tohle, stačí se kouknout třeba na výsledky loňské 21..
25.09.04:26barnes - cizopasnik ty to pravdepodobne vies najlepsie, ved v praz..
24.09.23:30krabidzus - David Henry přestal cvičit nohy nebo co se mu stalo?
24.09.21:02tomášekp - jak tak zběžně koukám na ty olympioniky tak nikdo z nich v..
24.09.20:52tomášekp - mohl také vyhrát :-( -1
24.09.10:33maxpoint97 - Aha, Kai je krabicovej a to je důvod, proč nikdy nic nevid..
24.09.08:58CIZOPASNIK - de.ep: Ty věříš, že se na takových soutěžích opravdu něco ..-1
23.09.23:37de.ep - zato kai vypada, jak puzzle ktere byly poskladany ze 4 růz..+2
23.09.21:10Kiersten - nechapu jak mohl Greene skoncit 2. ma jasne upo mimo formu..-3
23.09.18:53DiamonD123 - Nehledě na to, že před něj šoupli Samiho, kterej byl nedot..
23.09.18:52DiamonD123 - Jen tak Mimochodem - Henry devátý? Ok - ze zadu nebyl moc ..
23.09.08:34Sanr11 - Aspoň bude od něho na rok pokoj *2*
22.09.17:39arnoldschw - Je to strašná škoda že Kai nemá zlato,co naděláme......cel..
22.09.17:04kidacekfull - Rybičce asi uplaval fakt že díky tomu že to fanoušci řeší ..+1
22.09.09:27amoresPE - Súhlas, ja už dávnejšie písal, keby nemal cop, bol by vyšš..-1
21.09.21:05torturer - jasněěěěěěě. A mezi tím https://www.facebook.com/video/v..-1
21.09.20:56Rybicka - Chlapi, zase to tak neprožívejte. Je to jen sport a pro ně..-2
21.09.19:12Sidic - Však to že Winklaar bude letos hodně vysoko bylo po minulý..-2
21.09.18:57Sidic - Musím se přiznat že ne :D ale já dneska nechápu víc věcí :D
21.09.18:22dre.mc - moc mě baví jak sou všichni chytrý jako čt1 křížená s novo..+2
21.09.17:37Turakam - hehehe-1
21.09.17:34noFATE.cz - *nepochopil
21.09.17:34noFATE.cz - Sidic: Ty jsi to nepochil, že ne? :)
21.09.17:10kidacekfull - Přesně tak to mám i já.....+ warren neskutečné zvíře :)
21.09.16:48Sidic - Jakákoliv myšlenka že cop ho stojí titul je absurdní. Kdyb..-2
21.09.16:46messieu85 - u ní je to v pohodě :-)+2
21.09.16:42Sidic - Weiterová by se měla taky ostříhat. Třeba jí ty vlasy sráž..-2
21.09.16:41Sidic - Však to maj lidi rádi :) hrdina jemuž jsou pod nohy kladen..+2
21.09.16:34Auro - To vsechno je pravda ze je to individualni ale mluvit o pr..+7
21.09.16:33nitrotaj - Kai se musí ostříhat, jinak nikdy nevyhraje. Ten metrovej ..-2
21.09.16:27Turakam - phil má na tiskovku rok čo rok niečo dojemného, streľba v ..+5
21.09.16:06Pr!nc - Vítězství jsem přál Kaiovi, ale nejvíc líto je mi nakonec ..+3
21.09.16:03Sidic - Greene celý mládí strávil v děcáku a rodinu nikdy nepoznal..+6
21.09.15:53wiro - dre.mc tak nechcem spochybnovat umiestnenia v top 5. A Hea..+3
21.09.15:40dre.mc - Rhodena na prvním jo ? to sis snědl nějakou muchomůrku ne ?-3
21.09.15:36Sidic - 200cm vysoký 200kg vážící Branch s 200kg jednoručkami v ru..-2
21.09.15:36Sidic - Já to taky neberu v uvahu pokud jde o podium :)
21.09.15:33Sidic - Za to Heath se svýma uzkýma ramenama a rukama většíma jak ..+2
21.09.14:48kepasa - keď Kaia rozhodocovia berú ako nepohľadného kulturistu, ta..+3
21.09.14:46DiamonD123 - Hezky poskládaný? Vtipkuješ?
21.09.14:37Nordlys - ze všeho mě mrzí že Branch není alespoň o hlavu vyšší. Nab..+2
21.09.14:32Nordlys - Jak víte Kai titul dostat nemůže (aféra s pomerančem, podp..+5
21.09.14:26Nordlys - to je o genetice, někdo může vše ve velkém, někomu stačí m..+3
21.09.14:25Nordlys - Někdo mu zemřel? Philovi zemřel otec...otec který od rodin..+3
21.09.14:23dzmilo - Este doplnim. Pozrel som si tie kompletne zaznami. KAI mal..+2
21.09.13:45ygg - Já jsem prostá duše i mysl, takže tohle fakt odmítám brát ..-1
21.09.13:43raw - a ted tu dej vypis milionu lidi co zemreli ve veku kolem 3..-1
21.09.13:41Sidic - Právě sem koukal na fotky a nic jako veliká gynekomastie t..-1
21.09.13:28Deadlift - ...krásně tendenční. Desítky a stovky kulturistů žijí dál..+4
21.09.13:23wiro - Jak som pisal uz v inych komentoch, ked sa pozriem na Kai ..+7
21.09.13:15onlytrue - Předčasná úmrtí profi kulturistů : Mike Mentze..+1
21.09.13:13eraZ - totálne s tebou súhlasím, včera bol proste heath slabý a u..+2
21.09.13:08koudy. - mrkni na fotky .. na videu to nebylo tak vidět ;)+1
21.09.13:07MaKr - Ani Kai ani Heat, nemají pro mě koukatelné postavy, vzhlíž..+3
21.09.13:04Sidic - No vážně nevím kde vidíš velkou gynekomastii :D-1
21.09.13:00koudy. - A jinak Winklaar měl tak velkou gynekomastii, že jsem přeh..+1
21.09.12:40Deadlift - ...tak měl se letos nejvíce líbil wolf. Heath dle mého náz..-3
21.09.12:38ygg - To jari: nejsem tu od toho abych tu něco rozsekával, ale K..
21.09.12:24ygg - Sláva ti:-) ... ale byla by škoda zůstat jen u tohoto člán..+1
21.09.12:21ygg - Jistě, o tom není sporu..zejména ze začátku jeho éry. Ale ..+1
21.09.12:19Sidic - Já ho chápu. Mám sto chutí napsat to samý co on. Naštěstí ..
21.09.12:18jari - ygg: Nevim proč mám pocit, že si myslíš, že jsi to teď str..
21.09.12:18Sidic - Já bych s turakamem do jistý míry i souhlasil. Phil je pro..
21.09.12:15ygg - Dejte Turakamovi taky ještě někdo `plus`, ať se to náhodou..
21.09.12:12Sidic - messieu85: Ne jenom tak 50procent lidí :) další si nedokáž..
21.09.12:12dzordn2 - To odstřihnutí je dané výpadkem, který měl přímý přenos. C..+2
21.09.12:09Sidic - Ja ti nevim sice Flex už neni to co býval ale Correa vypad..+3
21.09.12:07ygg - `bahní v materializme a prezentuje pokrivené hodnoty blaho..
21.09.12:05koudy. - Největším zářezem letošního ročníku je Correa, který měl b..+4
21.09.12:03Narcooo - Warren je jak poskladanej z mrtvol ,hnus +1
21.09.12:03Sidic - Ok o se týče finále nemám jakejkoliv problém že Heath byl ..+3
21.09.12:02Ronnie - U celého článku jsem funkci vypnul, tzn. zobrazí se všechn..
21.09.11:57Sidic - Posílám pozdrav všem kdo mi dávali mínusy za to že sem let..-1
21.09.11:54Oddo - Přátelé, vykašlete se prosím na to mínuskování. Každý si u..
21.09.11:52dzmilo - Pozeram prave zaznam na bodybuilding.com musim povedat ze ..+3
21.09.11:37willy666 - k Jan777...to akoze myslis vazne ze Phill ma vyvazenost??b..+1
21.09.11:25messieu85 - tady jsou všichni kvalifikovanejsi než rozhodci na olympii..
21.09.11:02jardaflex - Ja taky podepisu !!-1
21.09.11:01Turakam - phil je typickým príkladom produktu konzumnej spoločnosti,..+3
21.09.11:00ViloNejaky - Bonac sa mi tiez pačil určite si zaslužil lepšie hodnoteni..+1
21.09.10:44Reality - ..co ma Santonja spolecneho s profesionalni ligou IFBB? Na..
21.09.10:42Reality - Na hodnotach kara a barak nevidim nic spatneho. Ja karu a ..-1
21.09.10:41Reality - A odpovim i pod timhle prispevkem od tebe a podobne. Mysli..+2
21.09.10:41Turakam - nápodobne-1
21.09.10:40Mad_Max - Turakam: proč to teda sleduješ?
21.09.10:39Reality - A kdyby to bylo fer z tveho pohledu, myslim jako kdyby vyh..+2
21.09.10:36jardaflex - Myslim ze je to uplne jedno co rikaly strjne uz bylo davno..
21.09.10:29jardaflex - Souhlas kai by byl lepsi i jako ukazka smeru kam maji kult..+2
21.09.10:26jardaflex - Sluhlas s Filipem uz to bylo davno rozhodnuty!!! Traparna!
21.09.10:23jardaflex - ***-5
21.09.10:19Oddo - Ty Jendo, a došlo ti, že mnozí z nás už sledují Kaie déle,..
21.09.09:51messieu85 - ty máš dost omg
21.09.09:51Tifosi - BONAC 15???..před ním Winklaar a Delarosa?..rozhodčí musel..+5
21.09.09:50jari - Posílám pozdrav všem který mě tu linčovali :D za to že jse..+1
21.09.09:44messieu85 - to me taky nas***, nechápu
21.09.09:42Narcooo - *88* *88* Čekal jsem fakt fakt všechno ale že bude Warren..+5
21.09.09:42torturer - Jesus loves you Kai
21.09.09:12Jan777 - Ne, to jsem skutečně neseděl, ale na rozdíl od Tebe vím ja..+1
21.09.09:09janinho - este dodam ze suhlasim s marek44, ze Correa vyzeral uplne ..
21.09.09:08janinho - @Turakam: mal som za to ze o vitaztve v tomto sporte rozho..
21.09.09:01Turakam - kde sú tie časy Ronnieho, mr. o, ktorý bol zároveň aj tým ..+6
21.09.08:58marek44 - Niesom fanusikom Phila ani Kaia, ale velmi ma prekvapuje k..+14
21.09.08:57cosek - ale povedal v jednom momente ze kai vyhrava nohami chrbtom..
21.09.08:56Turakam - zaujímavé, že tí ľudia z hľadiska to vidia podobne ako `tí..+2
21.09.08:54Turakam - pľuvanec tie scoreboardy, pľuvanec, ale tak čo čakať od sú..-1
21.09.08:51Filip Vaško - Pro rozhodci byl Phil vitez uz dva mesice pred Mr.O.+1
21.09.08:50janinho - ja neviem ci som mal pusteny iny komentar ako ty, ale v mo..
21.09.08:49cosek - presne tak isto vyzeralo hodnotenie prvych dvoch miest pos..
21.09.08:46DAN VACH - Marně v dnešní době hledám na olympii takové osobnosti jak..+9
21.09.08:45altyfon - + 15 miesto bonaca
21.09.08:44Jan777 - Stačí natočit film, kde se Green prezentuje jako ublíženej..+5
21.09.08:44Lukana - No je možné že ne, pak se omlouvám :-) Viděl jsem určitě t..
21.09.08:44altyfon - http://i.imgur.com/HQJbxTO.png pre rozhodcov bol phil v..+1
21.09.08:40mckartny - Drive nebylo pochyb ted uz mu ten prvni flek davaj ze zvyk..
21.09.08:39demong60 - podepíšu to taky :D
21.09.08:39havranek - Kdyby byli s Greenem stejně velicí, tak bych jeho vítězstv..+1
21.09.08:38dzordn2 - :) A jsi si jistý, že jsi opravdu viděl celý přenos? :)+2
21.09.08:35Lukana - Koukal jsem na celý přenos a Arnolda, Columba a Betty Weid..-1
21.09.08:29Mikuc - Manion byl `trošku` mimo, už má také nějaké ty roky. Každo..
21.09.08:23Novic - Branch je neuvěřitelnej a famózní... +11
21.09.08:23cosek - tak ta krystalova busta keby mu z policky spadla na hlavu ..-1
21.09.08:21jari - Otázka zní kdo zastaví Maniona....-2
21.09.08:20jari - Když to budeš chtít podepsat, tak řekni :D
21.09.08:19cosek - tak ako vidime tak kai sandowa nedostane ani keby bol 2x t..+1
21.09.08:15eraZ - Včera bol Kai lepší ako Phil, dnes si myslím, že tiež, aj ..+2
21.09.08:14Gattsu - Phil Mr. Olympia 2011, 2012, 2013 - OK. Letos to měl ale d..+4
21.09.08:12Fuzik - Som sklamaný Nie len že si to Kai zaslúžil viac ako Phil ,..+8
21.09.08:12Pažout - Ta takhle Olympie bude mít ještě dohru. Napíšu ostrý dopis..+1
21.09.08:05dre.mc - rozhodčí rozhodčí bežte do ****-2
21.09.08:04maxpoint97 - K prvnímu místu asi takto: http://www.youtube.com/watch?v=..-1
21.09.08:03Mikuc - No jo, no... V r. 1980 to asi byl větší šok:) Jdu si dát s..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie