Reklama:
OPĚT SKLADEM: Smart Whey Protein 1+1
Nově i v jahodové příchuti. Více zde.

Český kulturista Jaroslav Paseka ústřední postavou nové TV reklamy!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Příliš kulturistů v českých televizních reklamách dosud příležitost nedostalo, a tak je o to příjemnější zhlédnout nový reklamní spot, v němž ústřední roli ztvárnil jeden z našich nejmohutnějších účastníků mezinárodních soutěží Jaroslav Paseka. Zmíněnou reklamu na jogurtový výrobek z produkce jedné z českých mlékáren Vám k nahlédnutí nabízíme v následujícím článku. V jeho druhé části pak naleznete krátký rozhovor, v němž jsme Jaroslava vyzpovídali právě v souvislosti s jeho nedávnou prací před kamerou.


Jaroslav Paseka v nové televizní reklamě na řecký jogurt


Jaroslav Paseka o práci v reklamě

Jaroslave, jak jste se k práci na reklamě vlastně dostal?

Poprvé jsem možnost natáčet reklamu dostal čistě náhodou. Zavolali mi z castingové agentury s tím, že hledají kulturistu do reklamy na PlayStation. Měl jsem přijet na casting do Prahy a naznačili mi, že mám šanci dostat se do jedné z hlavních rolí! Měly za to být solidní peníze, což mě přesvědčilo, neboť jsem byl zrovna v přípravě na soutěž bez většího sponzora. Nakonec jsem sice získal jenom roli vedlejší, ale i tak nebyla špatně placená. Na tomto natáčení jsem poznal Michala, majitele modelingové a castingové agentury Dos Amigos. Nabídl mi výhradní zastoupení i to, že mě v jejich společnosti nafotí a budou nabízet do rolí v reklamách. A tak to funguje již asi čtyři roky! Posílají mi přes SMS nabídky a já se podle toho, o co se jedná a za kolik to je, rozhodnu, jestli na casting pojedu.

Casting na Milko probíhal celkem normálně, měl jsem citovat část textu, který mi dali. Mělo to být řečeno velmi důrazně! Bylo vidět že se jim to líbí, protože jsem je v jednu chvíli rozesmál. Postoupil jsem do užšího výběru, který jsem nakonec vyhrál. Za tři dny byla kostýmová zkouška a za další dva dny se natáčelo.

Je něco, co vás během natáčení překvapilo?

Natáčení bylo v pohodě a se skvělým týmem! Jen to bylo trochu delší než normálně. Nástup byl v šest hodin ráno a končili jsme někdy kolem 22:30. Ale stálo to za to!

Jaké máte ohlasy na reklamu ze strany vašich přátel a nejbližších. Líbil se jim váš televizní spot?

Na reklamu je fantastický ohlas, a to koluje internetem teprve pár dní! Od začátku srpna bude v televizi u nás a na Slovensku. Jsem velmi spokojen! Jednak honorář bude slušný a hlavně to mě i lidi kolem mě zviditelnění! Pokud mě lidé budou mít v povědomí, bude to lepší i pro moje sponzory (Sypatch Gym, Samcro Invest a RJ Trade), kterým bych chtěl za to, že mi pomáhají, i tímto poděkovat.

Závěrem

My touto cestou Jaroslavu Pasekovi děkujeme za poskytnutý rozhovor a v samotném závěru článku připojujeme také další reklamní spoty, v nichž si tento český kulturista měl možnost zahrát.

Pokud pátráte v paměti, kdy 186 cm vysoký závodník naposledy navlékl soutěžní plavky, tak právě pro Vás připomínáme, že to bylo na loňských podzimních soutěžích. Tehdy se Jaroslav Paseka blýskl vítězstvím ve své kategorii na International Austria Cupu a připsal si starty na amatérském Arnold Classic Europe i na následné Grand Prix Tjumenské oblasti. Podzimní část sezóny český kulturista plánuje absolvovat i letos.


Jaroslav Paseka v reklamě na PlayStation 3

Jaroslav Paseka v reklamě na vůz Škoda Octavia RS


Video:
www.youtube.com

Foto:
Jaroslav Trnka, Ronnie.cz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

23.09.14:04havranek - Hustý, co?:D
14.08.22:29jardaflex - Nejvic me bavi hlaska tohle se neudela samo:-D kolik asi v..+1
31.07.10:37Freimen - Jenže reklama asi není prostor na to tenhle nesmyslný, nic..+2
31.07.10:11Moocha - Reklama je to super. Ale když jsme u asociací v ní, musím ..
30.07.22:03Hulkie - že ten `řecký` jogurt je fakt šíleně hnusnej. Viděl jsem i..
30.07.20:15Freimen - tohle je naprosto perfektní propagace kulturistiky a cviče..+4
30.07.20:09člověk - Bílkoviny, chápeš ?!+4
30.07.19:17Honza1991 - Sidic: souhlasím, je to ale vidět na všech reklamách co js..+1
30.07.19:02Sidic - Nevím ale krom tý reklamy na PS jsou to hrozný blbosti. As..
30.07.18:59NoP.NoG. - na PS3 to je ten z God of War ? :D
30.07.18:45White or black - dobre :D
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie