Reklama:

Team Olympia Fitness Praha
na závodě dračích lodí

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

K prezentaci elegantní svalnaté postavy snad není přirozenějšího místa a způsobu než pohybu u vody. V pořadí již 11. ročník Mistrovství Evropy dračích lodí v Račicích (www) ve dnech 24. - 27. 7. 2014 (denně od 09:00 do 24:00) takovou možnost nabídne nejen několika desítkám národních evropských týmů, ale i desetičlenné posádce oddílové posilovny Olympia Fitness Praha, která se v 16:30 zapojí v rámci sobotní FUN kategorie určené firemním a amatérským posádkám. Po úspěšném evropském šampionátu dračích lodí v Praze roku 2006 a rekordním světovém šampionátu v Račicích 2009 přivítá Česká asociace dračích lodí přes více než 2000 závodníků z celé Evropy a tisíce jejich fanoušků.

Volný vstup na tento originální vodní festival však kromě vzrušujících závodů mužských, ženských a smíšených kategorií nabízí mnohem víc. Koncerty skupin Baťa, Claymore, Mississippi Blues, Švihadlo a Abraxas, pivní&food festival s bohatou nabídkou českých piv a skvělého občerstvení, farmářské trhy, atrakce pro děti i dospělé, prodejní stánky se sportovním zbožím, relaxační zónu a další doprovodné akce.

Přijďte i Vy společně s redakcí Ronnie.cz podpořit tým vedený samotným Tomášem Burešem, v jehož posádce nebude chybět několik oddílových závodníků, kteří se postaví dalším fitness posádkám. Užijte si nádhernou sportovní atmosféru doprovázenou jak zuřivými bubny posádek, tak i celodenní společnou zábavou. Obklopte se nezapomenutelnými zážitky a novými přáteli.

Účast posádky Tomáše Bureše bude též pozvánkou k Vaší osobní účasti na zářijovém závodu Berounský drak, v jehož rámci bude připravena i speciální kategorie „Fitness dragonboat“, určená pro členy kulturistických oddílů a fitness nadšencům. Zkusme společně vytvořit tradici příjemných sportovních a společenských setkání všech fanoušků kulturistiky a fitness společně s fanoušky DRAGONBOAT.

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 81 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: neskutečná osmiměsíční proměna...
Arnold Strong (09:53) • Co mel za zraneni?jinak proměna klobouk dolů
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
jr.e (14:29) • V popisování pravá a levá strana asi velká chyba že.?..nemělo to být obráceně.?..:) Na...
magazínTereza Luchesi - jak na stojku
havlic (13:32) • jako klidně jsem pro, aby se na ronnie dělaly i tyhle navody, rozhodně to tu má vedle č...
magazínTipovací soutěž 2019 - konečné pořadí
Pekami (08:54) • No... co na to říct. Gratulace vítězům :) Parádní výhry.
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
plynar (02:49) • Na pravo krásna zdravo vyzerajúca slečna s príťažlivými ideálnymi ženskými krivkami.. n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra