Reklama:

Dwayne Johnson jako Herkules
- soutěž o vstupenky
na předpremiéru v IMAX!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Ve velkolepém filmu Hercules se jako bájný antický hrdina představí Dwayne Johnson alias The Rock. Pro takovou roli se Dwayne Johnson narodil a téměř se chce věřit, že samotná legenda o Herkulovi vznikla kdysi právě proto, aby ji pověstný silák jednou hrál ve 3D podívané a na obřím plátně velkoformátového kina IMAX.

Právě kino IMAX je s obřím plátnem a s nejlepší dostupnou 3D projekcí tím ideálním amfiteátrem, kde velké bitvy, impozantní výprava, mytické příšery a triky opravdu vyniknou a přinesou divákům zábavu a zážitek jako nikde jinde.

Vedle Dwayna Johnsona hrají v Herculovi i držitel Zlatého Glóbu Ian McShane, na Oscara nominovaný John Hurt, Joseph Fiennes, Rufus Sewell a několik anticky krásných žen.

Mytologický příběh o Herkulovi dostává zcela nový rozměr. Začíná v momentě, kdy Herkules splnil pověstných dvanáct úkolů, aby se vykoupil ze svých minulých hříchů. Žije ve vyhnanství a živí se jako žoldák. On a jeho pět věrných společníků putují po starověkém Řecku a výměnou za zlato poskytují ochranu každému, kdo je potřebuje. Když o jeho služby požádá samotný thrácký král a jeho krásná dcera, jejichž zemi neustále ohrožují tyranští bojovníci, Herkules pochopí, že svému osudu nemůže utéct. Musí přijmout svůj mýtus a stát se opět tím slavným hrdinou, kterým byl kdysi dávno.

Hercules - v IMAX 3D od 24. července.Soutěž o vstupenky na předpremiéru filmu Hercules

Ve spolupráci s IMAX Vám přinášíme jedinečnou příležitost vidět jako naprosto první v České republice film Hercules s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli, navíc v IMAX 3D!

Odesláním své odpovědi se zapojíte do losování o vstupenky na předpremiéru velkolepého filmu. Pět z Vás, čtenářů Ronnie.cz, se se svým doprovodem může ve středu 23. 7. od 19:00 v pražském kině IMAX na Floře přesvědčit na vlastní oči, že tenhle Herkules s padouchy a příšerami umí zatočit!

Soutěž bude ukončena v úterý 22. července, výherci budou posléze zkontaktováni e-mailem. Vstup do kina bude umožněn na základě jména výherce.

Takže neváhejte, zapojte se do soutěže, výhra stojí za to!


Hrajte o 5 párů vstupenek na předpremiéru filmu!

Dwayne Johnson jako Herkules - předpremiéra
Jméno:
E-mail:
Adresa:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ve kterém/kterých z filmů Dwayne Johnson hrál:
Víla Zuběnka
Hercules
Dostaňte agenta Smarta
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 18. 07. 2014 v 08:00 a končí 22. 07. 2014 v 11:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží. Losování vstupenek 22. 7. 2014 v 11:00, výherci budou zkontaktováni e-mailem. Vstup bude umožněn na základě jména výherce.

Aktualizováno - 22. 7. 15:00

Výherci vstupenek na předpremiéru:

  • vgodzila@...cz
  • tomaso.pantera@...cz
  • pav.jan@...cz
  • noweight@...cz
  • matej.povolny@...cz

Gratulujeme a přejeme příjemný divácký zážitek!


Hercules - trailerLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

19.07.08:19mesrin - doufám že se děj filmu omezí pouze na to, že tam dvejn džo..
18.07.14:34Majka - Kdepak, slovíčkaření ne, stačí prostě vybrat všechny filmy..
18.07.14:00nemuke - hmm. zavádějící... Jako Hercules film se bere tento nový f..
18.07.13:15vojta1220 - Tak doufám že nevyhraju příště se musím nejdřív podívat do..
18.07.12:57jardaflex - Těším se na to moooc!*1*
18.07.12:55DiamonD123 - Protože to je slovíčkaření a lidé jsou nepozorní. Doufám, ..
18.07.12:13Majka - Tak jsme si mysleli, že otázka je snadná a odpověď i lehce..
18.07.10:48karlwanhov - ``Dwayne `The Rock` Johnson po nocích místo spánku cvičil,..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 117 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra