Reklama:

Nejlepší z nejlepších
v srpnu ve Žlutých lázních

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

[Tisková zpráva] To tu ještě nebylo. Nejlepší z nejlepších! Originální projekt, který navazuje na letošní úspěšné zdolání světového rekordu ve shybech ze Staroměstského náměstí v podání Jana Kareše. Sportovní akce konající se v sobotu 16. srpna 2014 v pražských Žlutých lázních za účasti nejlepších sportovců z Čech i Slovenska.

Těšit se můžete na celý den nabitý sportovními zážitky a cvičením pod vedením nejlepších českých a slovenských lektorů a kvalitní doprovodný program v podobě hudebních produkcí a koncertů.

Během programu můžete využít i autogramiádu nejlepších českých sportovců.

V průběhu dne si budete moci vyzkoušet více než 20 nejrůznějších sportů, od těch zavedených až po ty méně známé. Mezi významné body patří pohárový závod nejsilnějších českých mužů (strongmanů), zápasy v kleci české asociace MMA, cvičení workout skupiny RVL 13, překonávání rekordu ve shybech, zumba s předními českými lektory, jóga, vodní sporty a mnoho dalšího. Jistě Vás zaujmou i připravené exhibice ve Flatland BMX, parkouru, karate a pole dance.

Nejen pánské oko jistě potěší účast nejlepších českých bikiny fitnessek. Po celý den budou také probíhat nejrůznější přednášky na téma sport a zdraví.

Na své si přijdou i Vaše ratolesti, pro které je připraven zábavný program! Můžete se těšit na soutěže, ve kterých můžete vyhrát hodnotné ceny a vyzkoušet si, v jakých sportech se dokážete přiblížit těm nejlepším.

Přijďte i Vy 16. srpna do Žlutých lázní a zažijte neopakovatelnou atmosféru a úžasné sportovní zážitky s těmi nejlepšími z nejlepších!

Více informací v PDF zde.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra