Reklama:

Toronto Pro Supershow 2014:
výsledky a fotografie (den 1.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Toronto Pro Supershow 2014: obrazem ze setkání závodníků

V kanadském Torontu, které v těchto dnech hostí čtvrtý ročník tamní profesionální soutěže v kulturistice a fitness Toronto Pro Supershow, je dobojováno v prvních kategoriích! Kterým sportovcům se na klání dařilo a kdo dosáhl na přímý postup na letošní Olympia Weekend?


Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika mužů open

V královské kategorii kulturisty mužů open na letošní Toronto Pro Supershow před rozhodčí předstoupilo šestnáct kulturistů, když se v ní představili i Chris White a Anwar Seif, jejichž jména ve startovní listině figurovala v kategorii do 212 liber.

Pokud letos zatím nějaká soutěž v kategorii open nabídla očekávaný scénář, byla to zřejmě právě Toronto Pro Supershow. V prvním semifinálovém vyvolávání se podle předpokladů objevili představitelé nové generace profesionální scény Juan Morel a Jonathan Delarosa spolu s veterány Johnniem Jacksonem a Toneym Freemanem. Nejvyváženější z této čtveřice byl jednoznačně Jonathan Delarosa, nedostatečnou ostrostí a špatnou úpravou pokožky však do role jasného kandidáta na vítězství posunul Juana Morela, jenž byl zřejmě nejlépe připraveným borcem startovního pole.

Morel, jenž při výšce kolem 180 cm v den soutěže navážil 117,5 kg, nakonec na klání bez větších potíží vybojoval první místo, a to i přesto, že jeho dolní končetiny v celkovém rozvoji stále poměrně výrazně zaostávají za masivnější horní polovinou těla. Dvaatřicetiletý Juan, jenž profesionální vítězství slavil už na Europa Battle of Champions 2012, se již před torontskými závody nechal slyšet, že pokud zde zvítězí, nenechá si ujít start na letošním ročníku Mr. Olympia. V koutku duše věří, že by zde v září mohl dosáhnout na umístění v první desítce.

K vystoupení nakonec druhého Johnnieho Jacksona je těžké psát něco nového. Johnnie si i ve třiačtyřiceti letech drží svůj standard, což znamená horní polovinu těla hodnou finalisty Mr. Olympia a k tomu značně poddimenzovaná stehna a lýtka, která jej v konkurenci nejužší profesionální špičky opakovaně výsledkově srážejí.

Pro čerstvě třicetiletého Jonathana Delarosu Toronto Pro Supershow představovalo již čtvrtou soutěž probíhající sezóny a ambiciózní Američan se zde počtvrté v řadě dokázal probojovat do první trojice. Kromě celkové vyváženosti postavy mu k tomu pomohly i jeho pro letošní sezónu výrazně vylepšené objemy nebo napruhovaný hrudník. V celkové ostrosti však Delarosa proti svému vystoupení z Europa Show of Champions nebo Arnold Classic Brasil tentokrát ztrácel.

Stejnou finální dotaženost jako v Brazílii na pódium tentokrát nedokázal přinést ani sedmačtyřicetiletý Toney Freeman. Přesto mu díky jeho celkovým objemům a stavbě těla umístění v první čtveřici na Toronto Pro Supershow patří právem. Přibližně 188 cm vysoký nestor profesionální scény se již nechal slyšet, že jeho dalšími závody by mohlo být srpnové klání Hanyho Ramboda v Sacramentu.

Páté místo paří francouzskému svěřenci trenéra Dennise Jamese Lionelu Beyekemu, jenž podobně jako na New York Pro znovu nedokázal navázat na výbornou fazónu z Arnold Classic Brasil. Na pódiu působil příliš měkce i hladce a na umístění v první pětici dosáhl jen díky svým fantastickým tvarům.

Velmi dobré šesté místo při jeho druhém profesionálním startu patří domácímu Henrimu-Pierru Anovi, jenž byl nejspíše nejestetičtějším borcem startovního pole. Pokud se mu do budoucna podaří vylepšit celkové objemy (a především zapracovat na vyváženosti mezi lepší horní a slabší dolní polovinou těla), bude v profesionální divizi IFBB moci na podobná umístění zřejmě pomýšlet častěji.

Sedmé místo vybojoval pěknými tvary a skvělými lýtky disponující Jeff Long, jenž nabídl dost možná lepší formu, než od něj většina pozorovatelů očekávala. Přesto nadále platí, že pro útok na ještě vyšší příčky potřebuje být ještě tvrdší.

Dále zmiňme již jen dvojici borců, kteří si na klání připsali profesionální debut. Ten lépe vyšel druhému muži Amateur Mr. Olympia 2012 v kategorii nad 100 kg Anwaru Seifovi, který si díky brutálním objemům z Toronta odnáší osmou příčku. Jedenáctým místem se pak na profesionální scéně uvedl Marshel Herman z Curacaa, jenž se svým profesionálním debutem vyčkával od poloviny roku 2012. Jeho trpělivost se mu beze zbytku vyplatila, když na pódium kanadských závodů dokázal přinést výrazné zlepšení v objemech i kvalitě.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika mužů open:

  1. Juan Morel*
  2. Johnnie Jackson
  3. Jonathan Delarosa
  4. Toney Freeman
  5. Lionel Beyeke
  6. Henri-Pierre Ano
  7. Jeff Long
  8. Anwar Seif
  9. Zaher Moukahal
  10. Clarence DeVis
  11. Marshel Herman
  12. Santana Anderson
  13. Hunni Glanville
  14. Chris White
  15. Saiid Tejan-Kamara
  16. Fedel Clarke

* kvalifikace na Mr. Olympia 2014


1. Juan Morel

2. Johnnie Jackson

3. Jonathan Delarosa

Vybraní závodníci na dalších příčkách


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia k 1. červnu 2014:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2013 1.
Kai Greene USA Mr. Olympia 2013 2.
Dennis Wolf Německo Mr. Olympia 2013 3.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2013 4.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2013 5.
Justin Compton USA Europa Show of Ch. 2014 1.
Steve Kuclo USA Arnold Classic Brasil 2014 1.
Branch Warren USA Europa Supershow 2014 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt New York Pro 2014 1.
Juan Morel USA Toronto Pro Supershow 2014 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček k 1. červnu 2014:

p. jméno stát body
1. Jonathan Delarosa USA 16
2. Victor Martinez Dominikánská republika 9
3. Evan Centopani USA 8
3. Lionel Beyeke Francie 8
5. William Bonac Nizozemsko 7
5. Cedric McMillan USA 7
5. Fred Smalls USA 7
5. Johnnie Jackson USA 7
9. Martin Kjellström Švédsko 4
9. Fouad Abiad Kanada 4
9. Toney Freeman USA 4
12. Kevin Ofurum USA 3
12. Max Charles USA 3
14. Manuel Lomeli Mexiko 2
14. Daniel Toth Maďarsko 2
14. JoJo Ntiforo USA 2
17. Alfredo Azpeitia Mexiko 1
18. Edward Nunn USA 1
18. Eddy Wilson Surinam 1
18. An Nguyen USA 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika mužů do 212 liber

V kategorii do 212 liber se na Toronto Pro Supershow 2014 představilo sedmadvacet kulturistů, včetně českého profíka Lukáše Osladila a jeho slovenského kolegy Mariana Čambala. První semifinálové vyvolávání, které s sebou nese reálnou naději na získání umístění v první pětici, tentokrát oběma zmíněným borcům uniklo, když v něm přednost dostali Marvin Ward, Raul Carrasco, Mboya Edwards, Guy Cisternino, Mark Dugdale a Thomas Benagli. Uprostřed řady nejvíce času pózováním strávili Cisternino, Edwards a Carrasco a začínalo se zdát, že to budou právě tito borci, kteří si mezi sebe na soutěži rozdělí medailové příčky.

Druhé vyvolávání se stalo příležitostí pro Anthonyho Bailese, Amita Sapira a již v prvním vyvolávání posuzované trio ve složení Dugdale, Ward a Benagli. Lukáš Osladil pak dostal prostor ve třetím vyvolávání, Mariana Čambala si rozhodčí překvapivě vybrali až do čtvrté skupinky vyvolávaných závodníků.

Ze svého druhého vítězství v probíhající sezóně se nakonec radoval Američan Guy Cisternino, jenž si tak na klání zlepšil chuť po porážce od Aarona Clarka z nedávného New York Pro a na Olympia 212 Showdown se tak nyní může připravovat s vylepšeným sebevědomím. Cisternina, který v tomto týdnu podepsal sponzorskou smlouvu s magazínem Muscular Development, k jeho úspěchu dovedla v porovnání s Carrascem, Edwardsem nebo Dugdalem mnohem kompletnější postava. Nabídl také líbivé tvary nebo napruhované hýždě.

Druhé místo díky fantastickému vyrýsování, tvrdosti a ostrosti patří nezcela ideálně poskládanému Raulu Carrascovi ze Španělska. Na třetí příčku se pak nakonec vtěsnal Mark Dugdale, který se tak ujal vedení v kvalifikačním žebříčku právě před druhým Carrascem.

Čtvrté místo patří pouze 157 vysokému, ale neskutečně nabitému Marvinu Wardovi. Ten se na klání prezentoval skvělým "X" tvarem postavy, jenž vytváří výborná stehna, úzký pas a k tomu masivní horní polovina těla, v níž je Ward obdařen perfektními tvary.

Na domácího Mboyu Edwardse zbylo až páté místo, šestou příčku si ze soutěže odnáší Ital Thomas Benagli. Český profík Lukáš Osladil si z nabité konkurence i díky na prach vydřené dolní polovině těla odnáší velmi dobré sedmé místo.

Že si rozhodčí v profesionální divizi IFBB s posuzováním borců, kteří se nevejdou do prvních dvou vyvolávání, většinou nedají příliš práce, není žádným tajemstvím. Tentokrát na to doplatil i slovenský profík Marian Čambal, jenž byl sporně odsunut až na dělené šestnácté místo. To připadlo například i bratru Roellyho Winklaara Quincymu, jenž na soutěž tentokrát dokázal přinést mnohem lepší formu než na únorovém Arnold Classic.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Guy Cisternino*
  2. Raul Carrasco
  3. Mark Dugdale
  4. Marvin Ward
  5. Mboya Edwards
  6. Thomas Benagli
  7. Lukáš Osladil
  8. Amit Sapir
  9. Mehdi Hatami
  10. Anthony Bailes
  11. Guy Ducasse
  12. Shaun Clarida
  13. Zane Watson
  14. Rod Ketchens
  15. Rob Belisle
  16. Oliver Adzievski
  16. Marian Čambal
  16. James Darling
  16. Darron Glenn
  16. Jocelyn Jean
  16. Brian Pazdzierz
  16. Panexce Pierre
  16. Carlos Rabiei
  16. Vicente Santamaria
  16. Gregory Ulysse
  16. Quincy Winklaar
  16. Fernando Noronha

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2014


1. Guy Cisternino

2. Raul Carrasco

3. Mark Dugdale

7. Lukáš Osladil

16. Marian Čambal


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown k 1. červnu 2014:

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis Velká Británie Olympia 212 Showdown 2013 1.
David Henry USA Olympia 212 Showdown 2013 2.
Kevin English USA Olympia 212 Showdown 2013 3.
Jose Raymond USA Olympia 212 Showdown 2013 4.
Eduardo Correa Brazílie Olympia 212 Showdown 2013 5.
Sami al Haddad Bahrajn Mozolani Pro Classic 2014 1.
Guy Cisternino USA Europa Supershow 2014 1.
Aaron Clark USA New York Pro 2014 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie do 212 liber - žebříček k 1. červnu 2014:

p. jméno stát body
1. Mark Dugdale USA 12
2. Raul Carrasco Španělsko 11
3. Ahmad Ahmad Švédsko 9
4. Baitollah Abbaspour Írán 7
5. Hidetada Yamagishi Japonsko 6
5. Khalid Almohsinawi Nizozemsko 6
7. Mboya Edwards Kanada 5
8. Petr Vaniš Česká republika 4
8. Marco Rivera USA 4
8. Shaun-Joseph Tavernier Velká Británie 4
8. Marian Čambal Slovensko 4
12. Mehdi Hatami Írán 3
12. Mike Debenham Nový Zéland 3
12. Thomas Benagli Itálie 3
12. Curtis Bryant USA 3
16. Charles Dixon USA 2
16. Jan Kubík Česká republika 2
16. Salah Ibrahim Nový Zéland 2
16. Marvin Ward USA 2
20. Lukáš Osladil Česká republika 1
20. Marco Cardona Kolumbie 1
20. Mirsad Terzo Bosna a Hercegovina 1
20. Sam Mohammand Nový Zéland 1
20. Cory Mathews USA 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika žen

Toronto Pro Supershow pro profesionální kulturistky znamenalo jejich vůbec první soutěž v probíhající sezóně, o které někteří opět hovoří jako o poslední. To už se však proslýchalo i o té loňské, a protože úvahami nad budoucností ženského bodybuildingu jsme se již zabývali ve speciálním článku, pojďme se raději věnovat přímo víkendové soutěži.

Kulturistika žen: je načase se s ní začít loučit?

Té se zúčastnilo čtrnáct závodnic, z nichž si rozhodčí do prvního vyvolávání vybrali Lisu Giesbrecht, Margie Martin, Alanu Shipp, Simone de Oliveiru a Virginiu Sanchez. Shipp s Oliveirou byly z vyvolávání posléze odeslány zpět, což značilo, že mezi sebou sváděly boj o vítězství.

To při jejím profesionálním debutu ve finále připadlo brazilské svěřenkyni trenéra Patricka Tuora Simone de Oliveiře, která se prezentovala nejenom výbornými objemy, ale také fantastickým vyrýsováním. Druhé místo vybojovala další začínající profesionálka Alana Shipp, nové tváři na profesionální scéně patří také třetí příčka, když si ji připsala Virginia Sanchez ze Španělska.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika žen:

  1. Simone de Oliveira*
  2. Alana Shipp
  3. Virginia Sanchez
  4. Margie Martin
  5. Lisa Giesbrecht
  6. Christine Envall
  7. Melody Spetko
  8. Wendy McCready
  8. Tonia Moore
  9. Nancy Clark
  10. Joanne Williams
  11. Tananarive McGowan
  12. Emery Miller
  13. Sherri Gray
  14. Roxanne Edwards

* kvalifikace na Ms. Olympia 2014


1. Simone de Oliveira

2. Alana Shipp

3. Virginia Sanchez


Závodnice kvalifikované na Ms. Olympia 2014 k 1. červnu 2014:

jméno stát soutěž um.*
Iris Kyle USA Ms. Olympia 2013 1.
Alina Popa Švýcarsko Ms. Olympia 2013 2.
Debi Laszewski USA Ms. Olympia 2013 3.
Yaxeni Oriquen-Garcia Venezuela Ms. Olympia 2013 4.
Brigita Brezovac** Slovinsko Ms. Olympia 2013 5.
Simone de Oliveira Brazílie Toronto Pro Supershow 2014 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** soutěže se nezúčastní, ukončila kariéru

Kulturistika žen - žebříček k 1. červnu 2014:

p. jméno stát body
1. Alana Shipp USA 4
2. Virginia Sanchez Španělsko 3
3. Margie Martin USA 2
4. Lisa Giesbrecht Kanada 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Toronto Pro Supershow 2014 - fitness žen

Toronto Pro Supershow pro profesionální fitnessky znamenalo třetí letošní soutěž. Nastoupilo k ní šestnáct sportovkyň, které bojovaly nejenom o jedno přímé postupové místo na letošní ročník Fitness Olympia, ale také o podíly z finanční prémie v celkové výši 6.000 dolarů. První semifinálové vyvolávání naznačilo, že k předním příčkám mají nejblíže Marta Aguiar, Ryall Graber-Vasani, Shelly Paton, Danielle Ruban, Kizzy Vaines a Trish Warren. Rozhodnout o medailistkách však tradičně měly až finálové volné sestavy.

Po nich se ze svého prvního profesionálního vítězství nakonec radovala Marta Aguiar z Uruguaye, jejíž kariéra nabírá prudce na vzestupu, když začátkem letošního roku ještě nastupovala mezi amatérkami (na Arnold Classic Amateur obsadila druhé místo ve fitness žen nad 163 cm). Druhé místo vybojovala třicetiletá Danielle Ruban, třetí příčka připadla manželce profesionálního kulturisty Branche Warrena Trish.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2014 - fitness žen:

  1. Marta Aguiar*
  2. Danielle Ruban
  3. Trish Warren
  4. Kizzy Vaines
  5. Vanda Hadarean
  6. Ryall Graber-Vasani
  7. Nita Marquez
  8. Shelly Paton
  9. Amanda Hatfield
  10. Diana Monteiro
  11. Darrian Tissenbaum
  12. Dominique Matthews
  13. Natalie Graziano
  14. Shannon Siemer
  15. Kary Odiatu
  16. Lovena Stamatiou-Tuley

* kvalifikace na Fitness Olympia 2014


1. Marta Aguiar

2. Danielle Ruban

3. Trish Warren


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia 1. červnu 2014:

jméno stát soutěž um.*
Adela Garcia USA Fitness Olympia 2013 1.
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2013 2.
Tanji Johnson USA Fitness Olympia 2013 3.
Myriam Capes Kanada Fitness Olympia 2013 4.
Bethany Cisternino USA Fitness Olympia 2013 5.
Marta Aguiar Uruguay Toronto Pro Supershow 2014 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie fitness - žebříček k 1. červnu 2014:

p. jméno stát body
1. Danielle Ruban Kanada 8
1. Trish Warren USA 8
3. Regiane Da Silva Německo 18
3. Whitney Jones USA 9
5. Amanda Hatfield USA 3
6. Ryall Graber-Vasani Kanada 2
6. Kizzy Vaines Velká Británie 2
8. Ashley Sebera USA 1
8. Vanda Hadarean Kanada 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Toronto Pro Supershow 2014 - figure žen

Profesionálních bodyfitnessek se na Toronto Pro Supershow 2014 představilo hned osmadvacet. V úvodním semifinálovém vyvolávání jich dostalo příležitost šest, a to Ann Titone, Gennifer Strobo, Andrea Calhoun, Cydney Gillon, Roshanda Schmidt a Chaya Boone. Poslední vyvolávání pak patřilo Titone a Strobo a naznačilo, že právě tyto dvě závodnice mají nejblíže k zisku prvenství.

Finále domněnky z první poloviny soutěže potvrdilo. Z vítězství a přímého postupu na Figure Olympia 2014 se radovala Gennifer Strobo, když těsně předstihla Ann Titone. Třetí příčku brala Andrea Calhoun, pro niž se jedná o nejlepší umístění od jejího přestupu k profesionálkám.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2014 - figure žen:

  1. Gennifer Strobo*
  2. Ann Titone
  3. Andrea Calhoun
  4. Cydney Gillon
  5. Chaya Boone
  6. Roshonda Schmitt
  7. Annette Mendez
  8. Angela Doucette
  9. Vera Mallet
  10. Magela Cambronero
  11. Zsuzsanna Toldi
  12. Emily Zelinka
  13. Jolene Fonseca
  14. Jennifer Brown
  15. Leah Berti
  16. Laura Davies
  16. Linda Crossley
  16. Erin Harding
  16. Shawn Hektor
  16. Elissa Martis
  16. Emi Perez
  16. Samantha Rioux
  16. Jill St Laurent
  16. Giada Simari
  16. Katerina Tarbox
  16. Magdalena Wilk
  16. Christina Mehling

* kvalifikace na Figure Olympia 2014


1. Gennifer Strobo

2. Ann Titone

3. Andrea Calhoun


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia k 1. červnu 2014:

jméno stát soutěž um.*
Nicole Wilkins USA Figure Olympia 2013 1.
Erin Stern USA Figure Olympia 2013 2.
Candice Keene USA Figure Olympia 2013 3.
Heather Dees USA Figure Olympia 2013 4.
Mallory Haldeman USA Figure Olympia 2013 5.
Camala Rodriguez USA Houston Pro 2013 1.
Alicia Coates USA Kentucky Muscle Pro 2013 1.
Candice Lewis USA St. Louis Pro 2014 1.
Jessica Graham USA California Gov. Pro Cup 2014 1.
Dana Ambrose USA Hit Emerald Cup 2014 1.
Natália Lenártová-Révajová Slovensko Mozolani Pro Classic 2014 1.
Ann Titone USA Europa Supershow 2014 1.
Zsuzsanna Toldi Maďarsko BodyPower Pro 2014 1.
Gennifer Strobo USA Toronto Pro Supershow 2014 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie figure - žebříček k 1. červnu 2014:

p. jméno stát body
1. Allison Frahn USA 15
2. Krista Dunn USA 10
2. Andrea Calhoun USA 10
4. Sasha Brown USA 8
5. Julie Mayer USA 7
5. Monica Labriola USA 6
5. Amanda Doherty Austrálie 6
8. Laurie Green USA 5
9. Brooke Erickson USA 4
9. Andrea Cantone USA 4
9. Kati Alander Finsko 4
12. Francine Sablan USA 3
12. Ava Cowan USA 3
12. Natalie Waples Kanada 3
12. Wendy Fortino USA 3
12. Louise Rogers Velká Británie 3
12. Jessica Canty USA 3
12. Beckie Boddie USA 3
12. Latorya Watts USA 3
20. Ekaterina Gamagina Rusko 2
20. Mayla Ash USA 2
20. Ann Pratt USA 2
20. Shalako Bradberry USA 2
20. Cydney Gillon USA 2
25. Kimberly Sheppard USA 1
25. Crystal Lowery USA 1
25. Larissa Reis Brazílie 1
25. Linda Andrew USA 1
25. Maria Jose Garcia Sanchez Španělsko 1
25. Megan Wyble USA 1
25. Chaya Boone USA 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Toronto Pro Supershow 2014 - bikini fitness žen

V kategorii bikini se v Torontu představilo hned sedmadvacet závodnic, včetně úřadující šampiónky Bikini Olympia Ashley Kaltwasser nebo Slovenky Jany Majerníkové, která letos na jaře na profesionální scéně sbírá první zkušenosti.

Do prvního vyvolávání sobotního dopoledního prejudgingu si rozhodčí vybrali Callie Bundy, zmíněnou Ashley Kaltwasser, Breanne Hensman, Stephanie Mahoe, Noemi Olah a Belindu Kiriakou. Když byly Kaltwasser s Mahoe odeslány z řady pryč, nikdo nezůstal na pochybách, že se o vítězství rozhoduje právě mezi těmito dvěma závodnicemi.

Kaltwasser nakonec zvítězila a zlepšila si tak chuť po nedávné porážce z New York Pro od Yeshairy Robles. Druhé místo si připsala Stephanie Mahoe, která tak ještě upevnila své vedení v kvalifikačním žebříčku, třetí příčka patří Callie Bundy. Janě Majerníkové tentokrát patřilo až dělené šestnácté místo.


Výsledky Toronto Pro Supershow 2014 - bikini žen:

  1. Ashley Kaltwasser*
  2. Stephanie Mahoe
  3. Callie Bundy
  4. Belinda Kiriakou
  5. Noemi Olah
  6. Breanne Hensman
  7. Maria Annunziata
  8. Yarishna Ayala
  9. Anna Starodubtseva
  10. Sabrina Nicole
  11. Dana French
  12. Natalie Waples
  13. Joanne Holden
  14. Gigi Amurao
  15. Jennifer Dawn
  16. Cynthia Benoit
  16. Valerie Cantin
  16. Becky Clawson
  16. Natalie Mack
  16. Jana Majerníková
  16. Nathalie Mur
  16. Francine Slobodnik
  16. Danielle Carr
  16. Denita Clark
  16. Marissa Rivero
  16. Nissan Weaver
  16. Samantha Karr

* kvalifikace na Bikini Olympia 2014


1. Ashley Kaltwasser

2. Stephanie Mahoe

3. Callie Bundy

16. Jana Majerníková


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia k 1. červnu 2014:

jméno stát soutěž um.*
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Yeshaira Robles USA Bikini Olympia 2013 2.
Stacey Alexander USA Bikini Olympia 2013 3.
Nathalia Melo Brazílie Bikini Olympia 2013 4.
India Paulino USA Bikini Olympia 2013 5.
Lacey DeLuca USA Houston Pro 2013 1.
Vladimíra Krásová Česká republika EVL’s Prague Pro 2013 1.
Jennifer Andrews USA Ft. Lauderdale Cup 2013 1.
Narmin Assria USA Iowa Pro 2013 1.
Amanda Latona USA Sacramento Pro 2013 1.
Taylor Matheny USA Iron Games Pro 2013 1.
Crystal Matthews USA Tijuana Pro 2013 1.
Christie Marquez USA Legends Pro Classic 2014 1.
Sarah LeBlanc USA St. Louis Pro 2014 1.
Noy Alexander USA MuscleContest Pro 2014 1.
Janet Layug USA Battle on the Beach Pro 2014 1.
Sandi Forsythe USA Shredderbuilt Pro 2014 1.
Christina Strom Fjaere Norsko Mozolani Pro Classic 2014 1.
Jenee Leger USA Europa Supershow 2014 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie bikini - žebříček k 1. červnu 2014:

p. jméno stát body
1. Stephanie Mahoe USA 19
2. Dayna Maleton USA 13
3. Jessica Arevalo USA 10
4. Tawna Eubanks USA 8
4. Kelsie Burgin USA 8
4. Nikola Weiterová Slovensko 8
7. Anna Virmajoki Finsko 7
8. Michelle Lewin Venezuela 6
9. Callie Bundy USA 5
10. Michelle Brannan Velká Británie 4
10. Gigi Amurao USA 4
10. Nicole Moneer USA 4
10. Jessica James USA 4
10. Raphaela Milagres Brazílie 4
10. Ashriel Osgood USA 4
10. Lisette Howard USA 4
10. Tamara Haddad USA 4
10. Jana Majerníková Slovensko 4
10. Aly Veneno USA 4
20. Gemmalyn Crosby USA 3
20. Jaclyn Wilson Kanada 3
20. Jade MacKinnon Nový Zéland 3
20. Angeles Burke USA 3
20. Lindsay Oxford USA 3
20. Belinda Kiriakou USA 3
20. Noemi Olah Maďarsko 3
27. Crystal Green USA 2
27. Candice Conroy USA 2
27. Amy Wright Austrálie 2
27. Caryn Paolini USA 2
27. Jessica Renee USA 2
27. Marcela Cabral USA 2
27. Margret Gnarr Island 2
34. Lorena Bucio Mexiko 1
34. Samantha Karr USA 1
34. Karey Grabow USA 1
34. Sheena Martin Nový Zéland 1
34. Shernika Speights USA 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Ve physique mužů a physique žen
se na Toronto Pro Supershow bude bojovat v neděli odpoledne našeho času.


Foto:
www.rxmuscle.com / Jeff Binns


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.06.20:51Muflon - Taky si myslim, že by mu slušelo kdyby narostl. Navíc podl..
01.06.11:14yura - Ale prdlajs. Jak pise maxpoint proste ty mista kde se nero..
01.06.09:51Turakam - v metroflexe pod činkou
01.06.09:20amoresPE - Kazdopadne Majove umiestnenie je zase raz americky vysmech..+1
01.06.09:09mirus - Mě na fotkách taky Marián připadá menší, ale aby ho dali a..+1
01.06.09:00Stiflik - Já si myslím, že Osladil je vysoký na tuto kategorii a měl..+1
01.06.08:46maxpoint97 - Tyjo, nevim, jestli je to jenom fotkami, ale Marián mi tad..+2
01.06.07:57dre.mc - zajímalo by mě kde nechal to levý lýtko
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra