Reklama:

Mistrovství Slovenska silných
mužů 2014 - pozvánka

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

[Text: Pavol Guga] O nejsilnějším Slovákovi se rozhodne už zanedlouho! Toho, kdo se bude pyšnit titulem nejsilnější Slovák pro rok 2014, poznáme již 1. května v Malackách. Tam v rámci prvomájových oslav proběhne mistrovství Slovenska silných mužů a vítěz si kromě trofeje odnese i titul nejsilnějšího Slováka.

Jaká vede cesta k tomu, být nejsilnějším Slovákem? Především je důležité zúčastnit se soutěže. Ta proběhne 1. května v Malackách. Start je naplánovaný na 18. hodinu. Akce se v tomto městě v rámci oslav už pořádala, vítězem se stal Pavel Jambor. Soutěžní prostory budou na místním fotbalovém stadiónu. A disciplíny?

Tou první bude zdvih klády a nápravy. Oboje je třeba zvednout v nejrychlejším čase 3krát za sebou. Nejrychlejší čas určí vítěze. Kláda bude o hmotnosti 105 kg a náprava cca 135 kg. Na mistrovství Slovenské republiky soutěží také amatéři, váhy jsou tedy přizpůsobeny i jejich možnostem. Podotýkám, že jde o jedinou akci, kde můžeme vidět společně soutěžit jak profesionální závodníky, tak amatérské.

Druhou disciplínou je nejdříve přenášení páru 120kilogramových kufrů a poté 150kilogramových kufrů na vzdálenost 20 metrů. Opět zvítězí nejrychlejší čas.

Třetí zkouškou bude zvedání zadní nápravy auta, tzv. mrtvé tahy. Auto je usazené na konstrukci a závodníci zvedají jeho zadní nápravu na počet opakování v časovém limitu jedné minuty. Silná záda určí vítěze třetí disciplíny.

Převracení obrovské 600 kilogramů vážící pneumatiky. To bude stát vítězi v cestě jako čtvrtá disciplína v pořadí. Převrátit tuto pneumatiku 5krát za sebou za nejrychlejší čas není vůbec snadné. Uvidíme, kdo si s tím nejlépe poradí.

Závěr bude patřit přitahování kamionu vsedě. Možná právě závěrečná disciplína určí vítěze. Nechme se překvapit. Uvidíme, kdo se bude radovat z titulu nejsilnějšího Slováka. Vše už prvního května o šesté hodině v Malackách na fotbalovém stadiónu.

Těšíme se na Vás.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra