Reklama:

Loaded Cup 2014:
výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V dánském Ringstedu před několika okamžiky skončil první (a zároveň také zřejmě nejatraktivnější) soutěžní den dalšího ročníku již poměrně tradičního Loaded Cupu. Na klání během soboty dostali příležitost závodníci z kulturistiky mužů, kulturistiky mužů masters, kulturistiky juniorů, klasické kulturistiky mužů, physique mužů, physique žen a také kulturistiky žen.

Z pohledu českého fanouška bylo nejzajímavější zápolení kulturistů v hmotnostní kategorii do 90 kg, v níž před rozhodčí předstoupili Michal Trykar a Jakub Šedivý. Oba se v jedenáctičlenném startovním poli do finálové šestice však nakonec neprobojovali.

Právě z devadesátky také nakonec vzešel pozdější celkový vítěz soutěže Manuel Bauer, jenž tak na klání obhájil loňský výsledek. Poradil si přitom i s absolutním šampiónem Loaded Cupu ze sezóny 2012 Paulem Poloczkem.

Za soutěží se nyní ohlížíme prostřednictvím finálových výsledků a několika fotografií.


Klasická kulturistika mužů do 180 cm

    1. Mohamad A Ali (Dánsko)
    2. Nikolai Kostadinov (Bulharsko)
    3. Darius Minkevicius (Litva)
    4. Ole Bak Jensen (Dánsko)
    5. Rene Christensen (Dánsko)
    6. Thomas Hjelde Thoresen (Norsko)

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

    1. Marc Skovsbog (Dánsko)
    2. Chris Harnell (Švédsko)
    3. Dinos Bakirtzis (Nizozemsko)

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

    1. Mohamad A Ali (Dánsko)
    2. Marc Skovsbøg (Dánsko)
    3. Nikolai Kostadinov (Bulharsko)
    4. Chris Harnell (Švédsko)

Kulturistika mužů masters nad 40 let

    1. Thomas Busted (Dánsko)
    2. Jannick Florentz Stæhr (Dánsko)
    3. Karsten Wolf (Německo)
    4. Thomas Davidsen (Dánsko)
    5. Soren Olesen (Dánsko)
    6. Ole Bak Jensen (Dánsko)

Kulturistika juniorů

    1. David Schulte (Německo)
    2. Morten Vedøy (Norsko)
    3. Rutger Keuten (Belgie)
    4. Bard Grongstad (Norsko)

Kulturistika žen

    1. Eva Lagerhorn Blom (Švédsko)
    2. Lotte Bendix (Dánsko)
    3. Maria Caroline Wattel (Nizozemsko)

Physique žen do 163 cm

    1. Caroline Bovelet (Německo)
    2. Eveline Nellen (Nizozemsko)
    3. Lisa Raven (Dánsko)

Physique žen nad 163 cm

    1. Elena Stasiukyniene (Litva)
    2. Lea Wiehl (Dánsko)
    3. Yvonne van der Horst (Nizozemsko)
    4. Rita Hardenberg (Německo)
    5. Jane Busted (Dánsko)

Physique žen - absolutní vítězka

    1. Caroline Bovelet (Německo)
    2. Elena Stasiukyniene (Litva)
    3. Lea Wiehl (Dánsko)
    4. Eveline Nellen (Nizozemsko)

Physique mužů do 170 cm

    1. Django Sjak Shie (Nizozemsko)
    2. Arve Kristoffersen (Norsko)

Physique mužů do 178 cm

    1. Dennis Johansen (Norsko)
    2. Hasim Youshaa (Dánsko)
    3. Stian Lindblad (Norsko)
    4. Mohammed Baltaj (Švédsko)

Physique mužů nad 178 cm

    1. Jacob Sumana (Dánsko)
    2. Rashid Anwar (Norsko)
    3. Jelani Ask (Norsko)
    4. Gert Bertelsen (Dánsko)

Physique mužů - absolutní vítěz

    1. Jacob Sumana (Dánsko)
    2. Dennis Johansen (Norsko)
    3. Django Sjak Shie (Nizozemsko)

Kulturistika mužů do 70 kg

    1. Klaus Bjerg (Dánsko)
    2. Michael Fackler (Německo)
    3. Bo Johnson (Švédsko)
    4. Camilo Opazo (Švédsko)
    5. Mats Olsson (Švédsko)
    6. Torben Wadim (Dánsko)

Kulturistika mužů do 80 kg

    1. Sandy Jobs (Německo)
    2. Ismail Borucu (Německo)
    3. Tobias Gerblinger (Německo)
    4. Tomas Bendoraitis (Litva)
    5. Antonio Murania (Německo)
    6. Jerry Koolhoven (Nizozemsko)

Kulturistika mužů do 90 kg

    1. Manuel Bauer (Německo)
    2. Ott Kiivikas (Estonsko)
    3. Toni Kataja (Finsko)
    4. Andre Erik Thesen (Norsko)
    5. Evaldas Gudeikis (Litva)
    6. Jimi Wesseling (Nizozemsko)

Michal Trykar ani Jakub Šedivý se v kategorii do 90 kg do šestičlenného finále neprobojovali.

Kulturistika mužů do 100 kg

    1. Gary Bognár (Maďarsko)
    2. David Walli (Německo)
    3. M Baker Aziz ali (Dánsko)
    4. Jasper Willumsen (Dánsko)
    5. Linas Račas (Litva)
    6. Rasmus Charli Solvsten Rasmussen (Dánsko)

Kulturistika mužů nad 100 kg

    1. Paul Poloczek (Německo)
    2. Michael Muzo (Nizozemsko)
    3. Soren Maskinnen Moller (Dánsko)
    4. Lars Östling (Švédsko)
    5. Troels Hansen (Dánsko)
    6. Marco Detlef (Německo)

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

    1. Manuel Bauer (Německo)
    2. Paul Poloczek (Německo)
    3. Gary Bognár (Maďarsko)
    4. Sandy Jobs (Německo)
    5. Klaus Bjerg (Dánsko)


Fotografie a video ze zápolení v kategorii kulturistiky mužů do 90 kg,
v níž se představili i Michal Trykar a Jakub Šedivý, jsme Vám přinesli již v tomto článku.


Foto:
www.bodybuilding.dk


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra