Zdravím všechny čtenáře stránek Ronnie.cz,
někteří asi vědí, že za pár dní budu závodit v Orlandu na Europa Show of Champions v kategorii physique mužů. Od pondělí jsem v USA a cítím se skvěle. Chtěl bych strašně moc poděkovat touto cestou všem, kteří mi píší na Facebooku zprávy a komentáře, nemáte ani tušení, jaká to je motivace a jak to povzbudí. Takže máte mé srdečné díky, je mnohem jednodušší vše zvládat s Vaší podporou. Samozřejmě patří obrovské díky mé sponzorské společnosti Nutrend, bez níž by tato cesta asi nebyla možná, a v neposlední řadě stránkám Ronnie.cz, že vždy najdou místo a někde mě "vmáčknou" mezi tu obrovskou škálu článků a informací, které tady jsou. :) Budu Vás informovat, jak se vše vyvíjí a jak to jde, a přikládám pár fotografií z posledních dní před závody. :)
Cesta do Miami
1. den
2. den a poslední trénink