Reklama:

Salah Ibrahim 1,5 týdne
před New Zealand Pro 2014

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Finální podoba startovní listiny profesionální soutěže New Zealand Pro, kterou v sobotu 15. března bude hostit Auckland, zůstává prozatím zahalena tajemstvím. Přesto z dosud dostupných informací vyplývá, že by ke klání v atraktivní kategorii kulturistů s hmotností do 212 liber kromě českého profíka Petra Vaniše mohli nastoupit například i Jose Raymond, David Henry, Joe Ulberg, Mike Debenham, Kenny O'Malley a také Salah Ibrahim.

Říkáte si, že jste některá v závěru posledního odstavce zmíněná jména nikdy neslyšeli? Není divu. Kenny O'Malley je úplným profesionálním nováčkem a Ulberg, Debenham ani Ibrahim příliš startů v profesionální divizi IFBB dosud nenasbírali. Třicetiletý Ibrahim, jenž pochází z kmene Kurdů, si připsal například pouze dva, a to ještě před šesti lety, kdy v kategorii open tehdy nastoupil k Australian Pro Grand Prix a také předchůdkyni letošní novozélandské profesionální show. Nyní je ale 169 cm vysoký Ibrahim připravený ke comebacku.

V jaké formě se Salah nacházel přibližně jeden a půl týdne před návratem na soutěžní pódium, dnes můžete posoudit prostřednictvím přiložených snímků. Pokud při jejich sledování uvažujete nad tím, zda s důvodem Ibrahimovy dlouhé soutěžní přestávky nějak nesouvisí obrovská jizva, která se mu táhne přes prsní sval, vězte, že tomu tak není. Salah, který od roku 1996 žije právě na Novém Zélandu, s tímto útvarem na kůži závodil totiž i naposledy.


Salah Ibrahim 1,5 týdne před New Zealand Pro 2014 (video)


Foto:
www.gofigure.co.nz

Video:
www.youtube.com
www.gofigure.co.nz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
služby Osobní Trenér Praha - Adam Špulá...
Chceš se naučit základy boxu, thaiboxu, nabrat svalovou hmotu, zlepšit si kondici anebo už prostě...
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
práce Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...
práce Trenerku pro stretching
Hledam Fitness Trenerku v Praze ktera by pomohla se stretchingem, normalne placene jako hodina tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie