Reklama:

Sport Festival Slovakia 2013
- informace

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

[Text: Pavol Guga] První prosincovou sobotu roku 2013 odstartuje v Trenčíně na výstavišti Expo Center třetí ročník akce s názvem Sport Festival Slovakia. Netradiční jedinečná akce svého druhu na Slovensku otevře své brány již 7. prosince. A co divákům přinese?

Mezi hlavní atrakce patří jednoznačně exhibiční vystoupení nejsilnějších mužů střední Evropy. Představí se zde osobnosti jako Branislav Golier, Igor Petrík, Lukáš Svoboda, Jiří Žaloudek, Pavel Zadražil, Konstantin Ilyin, Mateuzs Baron, Rafal Kobylarz a hlavně fenomenální polský borec Krysztof Radzikowski. Ten v letošním roce zvítězil v množství soutěží a hlavně se stal nejsilnějším mužem světové ligy šampiónů. Od 10:30 se Vám tito borci představí v pavilonu č. 7.

Vánoční cena v silovém trojboji patří už tradičně k festivalu sportu. Od devíti hodin budou závodníci nejen ze Slovenska, ale i z okolních zemí soupeřit v dřepu, tlaku a mrtvém tahu. Aby toho nebylo málo, představí se i známí závodníci a také tělesně postižení sportovci, kteří zabojují o nominaci na světové soutěže. Přízemí pavilonu 1 tedy patří trojboji.

Na poschodí pavilonu 1 se uskuteční vánoční cena ve fitness dětí, která se každoročně těší bohaté účasti nejlepších mladých fitness nadějí Slovenska. I v letošním roce se do soutěže přihlásilo přes 90 závodníků. Od 10 hodin předvedou dynamické sestavy. V tomtéž pavilonu je ve 14 hodin nahradí ženy - fitnessky. Miss fitness vyhraje nejlépe připravená fitnesska ze Slovenska. Po soutěži krásy a akrobacie nastoupí krásné závodnice z kategorie bikiny fitness. Tedy především mužské publikum si přijde na své.

Po silných mužích dostanou v pavilonu č. 7 prostor akrobatky. Pole Dance, jak se soutěžní disciplína jmenuje, zastřešuje akrobatky a tanečníky na tyči. Ti za hudebního doprovodu předvedou úžasnou show pro oko diváka. Hlavně pro mužskou část. Od 12:00 v pavilonu 7 začíná pohárová soutěž Pole Dance.Samostatný pavilon č. 3 bude patřit silným úchopům a předloktím. Armwrestling, neboli přetlačování rukou, už dávno není jen hospodská záležitost. Ti nejlepší ze Slovenska se představí na 3. kole SNLP. Přijďte povzbudit favority na semifinále od 11 hodin a následně i na finále, které začne v 15 hodin.

Po těžší části v pavilonu č. 1 v přízemí přijdou na řadu ve 13 hodin vytrvalostní sportovci. V disciplínách jako zdvihy na hrazdě, kliky na bradlech a veslování na trenažeru poznáme vítěze mistrovství Slovenska a Athletic Fitness. Tato netradiční sportovní soutěž je též součástí Sport Festivalu Slovakia.

To nejlepší na závěr! Ukázky tréninkových metod, exhibiční vystoupení nejlepších domácích závodníků v thajském boxu. Od 14 hodin v pavilonu 5 se představí to nejlepší v zápasech muay thai. Po tvrdých kopech a úderech dostanou slovo i ukázky jiu-jitsu. Exhibiční vystoupení reprezentantů z Trenčína bude plné dokonalých technických prvků.

Také uvidíte exhibiční představení v biliardu, bowlingu, v historické střelbě, množství atrakcí pro děti i dospělé, stánky se sportovní výživou, sportovními potřebami a množství osobností sportu a kultury na jednom místě.

I o tomto je Sport Festival Slovakia 2013! V Trenčíně už 7. 12. 2013 na výstavišti Expo Center. Vstupenky jsou volně dostupné na místě nebo v sítích Ticketportal. Těšíme se na Vás.

Po akci Sport Festival Slovakia následuje v 19 hodin charitativní galavečer - Večer hvězd. Už 11. ročník této akce se odehraje v pavilonu 1. Kromě vyhodnocení nejúspěšnějších sportovců roku v neolympijských sportech uvidíte i Slováka ze skupiny Desmod - Kulyho, Štefana Pčelára ze Superstar, mistryni světa, mistryni Evropy a vítězku Arnold Classic ve fitness Dominiku Multáňovou, mistra světa v kulturistice Petera Tatarku a mnoho dalších významných osobností. Programem bude provázet nejlepší moderátor nejen kulturně-společenských akcí Slavo Jurko.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra