Reklama:

Amateur Mr. Olympia 2013:
fotografie z prezentace

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V bahrajnské Manámě včera proběhla prezentace účastníků třetího ročníku prestižní amatérské soutěže v kulturistice mužů Amateur Mr. Olympia 2013. Klání znovu bude zajímavé zejména z toho pohledu, že si na něm absolutní vítěz vybojuje možnost zamířit k profesionálům, což se vloni podařilo obrovskému Egypťanovi Mamdouhu Elssbiayovi, který tak navázal na předloňský celkový triumf Samiho al Haddada.

Podle našich kolegů z partnerského slovenského webu EastLabs.sk, kteří soutěž sledují na místě, je horkým favoritem na celkové vítězství z letošního ročníku soutěže další Egypťan Ibrahim Sami Fahim, který vloni na klání vybojoval zlato v kategorii do 100 kg a letos se mu totéž podařilo i na amatérském Arnold Classic Europe. Z dalších zajímavých borců je na místě například také letošní vicemistr světa v kategorii do 90 kg Ahmed Wardany nebo každým rokem rychle se zlepšující Filipínec John Andrew Cifra.

Vlastní soutěž proběhne během pátku a soboty. Dříve než budou k dispozici výsledky klání, nabízíme Vám několik fotografií, které vznikly právě během včerejší prezentace.

Připomeňme, že příští soutěž, která v názvu ponese prestiž dávající slovní spojení Amateur Mr. Olympia, se odehraje ve dnech 5. až 8. června 2014 v Praze!


Amateur Mr. Olympia 2013 - fotografie z prezentace


Foto:
www.eastlabs.sk


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.12.20:04maxpoint97 - Ten Fahim má snad větší bicáky než Ruhl ne :D
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra