Reklama:

Martin Mester - trénink ramen
a břicha 25. 11. 2013

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Opět zdravím všechny čtenáře Ronnie.cz a posílám jeden z mých dalších tréninků. Tentokrát se trošku zaměřím na ta moje ramínka. :)

Jak všichni víte, soutěžní sezóna skončila, takže jsem ubral na kardiu a snažím se jet větší váhy až do konce prosince. Moje váha je teď asi 108 kg a tréninky si vyloženě užívám. Je daleko větší sranda cvičit teď než v dietě. :) I když já si z těch tréninků dělám srandu vždycky, jak jste mohli vidět v předešlých videích... Každý má nějaký styl, ale ty lidi, co nadávají, že musí jít zase cvičit, a stěžují si na dietu atd., já asi nikdy nepochopím. Pro mě je cvičení vážně koníček a dělám to s radostí. :) Nikdo mě nemusí nutit, ať jdu cvičit. Pokaždé je to taková výzva a snaha porazit sám sebe.

Teď cvičím převážně sám, ale nemůžu se dočkat, až přijedu do Prahy a zacvičím si opět se Slávkem. To zase budu "brečet", i když nevím, jestli smíchem, nebo bolestí, protože on mě vždy umí pořádně potrápit. Ale jen tak tady mezi námi - já se budu asi pořád blbě usmívat, i kdyby mě trápili sebevíc. :)

Opět bych chtěl velmi poděkovat společnosti Nutrend za jejich maximální podporu, stránkám Ronnie.cz, že mi tady dávají tolik prostoru, a v neposlední řadě všem, co mi píšete na Facebooku Vaše skvělé vzkazy, že se Vám videa líbí, protože je to pro mě opravdu obrovská motivace. Snad se Vám i toto video bude líbit, a když ne, tak se třeba příště polepším. :)


Martin Mester - trénink ramen a břicha (25. 11. 2013)Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

29.11.09:06Bikinář:) - Jsem moc rad ze se vam videa libi to me opravdu tesi:)
28.11.01:56Sidic - Jak na kafíčku :D nohu přes nohu a jedu si s klidem negati..
27.11.19:26Sanr11 - Že by to byl log pro ty benchaře, nezdá se mi*4* . Martin ..+1
27.11.19:18fashion7 - Technika benču uplně ok. :) Jen to jeli naopak.
27.11.13:48Gwuzdik - Super video:), jinak benčaři v čase 11:49 brilantní techni..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra