Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

...
Názory, které čtenáři považují za kvalitní:
+3 hlasy Ronnie - SuperRomane, jak jsem psal o článek vedle, podívej prvně, ..
+2 hlasy SuperRoman - Nepochopili jste můj komentář. Nekritizuju závodníky, to r..

Vloženo: 18:44:41, 23.11.2013 | profil autora
Při vší úctě,ke všem závodníkům... Výsledky některých kategorií jsou nepochopitelné a jsou výsměchem kulturistice. Viz kategorie bodyfitness ženy, junioři a kulturistika můžů nad 30 let.

Hodnocení: +3
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 20:16:25, 23.11.2013 | profil autora
SuperRomane, jak jsem psal o článek vedle, podívej prvně, o jaké soutěže se jedná. O soutěže kondiční, které jsou určeny převážně začínajícím závodníkům. Těm, kteří si chtějí soutěže vyzkoušet a kteří se mohou (a mnohdy skutečně budou) pak objevovat rok od roku v lepších formách. Nemyslím, že by jakýkoliv jeden z těch, co dnes na pódiu byli, byl jak ty nazýváš `výsměch kulturistice`. Ani jeden jediný. Všichni se rozhodli, že půjdou startovat, všichni vydrželi přípravu, všichni nakonec našli odvahu na pódium jít (bylo zajímavé sledovat, jak řada z nich byla vzadu fakt poprvé hodně nervózní) a i když třeba měl někdo formu jen nevýraznou, určitě si taková slova, jaká píšeš, nezaslouží.

Dejviz
Vloženo: 07:47:26, 24.11.2013 | profil autora
Přesně tak jak píse Ronnie. Spoustu závodníků šlo poprvé na podium a vyzkoušeli si přípravu, to co obnáší příprava a závěrečné odvodnění plus úprava pokožky pozing atd. je dost o zkušenostech a kondiční soutěže se úplne nabízí k tomu aby si závodník vyzkoušel vse co potřebuje k tomu aby byl soutěž od soutěže lepsi a lepsi. Je 5 soutěží, v cele sezóně neni nic lepšího než absolvovat všechny soutěže aby nasbíral zkušenosti, poznal jak jeho tělo reaguje a ma spoustu času experimentovat s jídlem a vodou tak aby poznal co je pro daného závodníka nejlepší postup k tomu aby byl zas o kus lepsi. Ja osobně bych chtěl svazu kulturistiky poděkovat ze pro nás připravil 5 skvělých soutěží a dal nám tak možnost poradně si zazavodit, díky moc

Hodnocení: +2
SuperRoman
Vloženo: 08:25:40, 24.11.2013 | profil autora
Nepochopili jste můj komentář. Nekritizuju závodníky, to rozhodně ne. Uznávám každého zúčastněného za tu dřinu, kterou musel podstoupit. Jasně, že je to kondiční soutěž a je to ideální k tomu, aby závodníci zkoušeli, učili se a experimentovali s cukrama, vodou, atd. Můj komentář směřoval na výsledky některých kategorií, tudíž na rozhodčí. Výsledkové pořádí některých kategorií je naprosto nepochopitelné a ostudné! Na soutěži jsem byl jako nezaujatý divák a rozdhoně jsem nebyl sám, kdo sdílel můj názor.

vlkisekk
Vloženo: 16:34:10, 24.11.2013 | profil autora
To je pokaždé stejné, po závodech si každý stěžuje na výsledky. Každému prostě lahodí jiný typ postavy, preferuje něco jiného. Nebo si myslíš, že má někdo zájem na tom protlačovat někoho na kondičních závodech? Výsledky u sportů jako kulturistika prostě nebudou vždy vyhovovat každému, tak nechápu, proč se vždy najde jedinec, který začne vykřikovat jak je to nepochopitelné a jaký to je výsměch.

Hodnocení: +1
jari
Vloženo: 18:28:43, 23.11.2013 | profil autora
Absolutní vítěz může jít z fleku na republiku

Vloženo: 20:19:43, 23.11.2013 | profil autora
To by mohl, ale říkal, že dnešní soutěž pro něj byla i poslední, tzn. minimálně letos na podzim ho dál už na pódiu nejspíš neuvidíme.