Přeju všem super den! :) Chtěl bych Vám ukázat další trénink, tentokrát záda, břicho a lýtka. Hlavně chci moc poděkovat všem, kteří mi píšou a jsou s těmito tréninky spokojeni a nasmějou se. :) To, že já motivuju některé z Vás, je super, protože Vy zase motivujete mě. Chtěl bych ještě velmi poděkovat stránkám Ronnie.cz, že mi daly tu možnost mé tréninky zveřejnit, a v neposlední řadě společnosti Nutrend za to, že mě tak úžasně podporuje, kdyby to dělal víc, asi bych to už nevydržel. :) Takže děkuji a velmi si toho vážím!
Jinak jsem chtěl
říct, že podle toho, co píšete, je velký zájem o naše společné tréninky se Slávkem Vinogradovem, takže videa budou, jen chvilku vydržte... V prosinci budu v Praze a něco natočíme. :) Určitě dáme vědět, kde a v jakém fitku budeme, ať se můžete přijít mrknout a pobavit, a jestli to půjde, vymyslíme nějaký společný trénink pro všechny, ať je nějaké hromadné pocení a sranda. :)
Takže teď už Vás nebudu zdržovat mým dlouhým psaním a jen se budu modlit, ať se vám i tento trénink líbí a trochu se pobavíte a možná i něco přiučíte...
Martin Mester - trénink zad,
břicha a lýtek (17. 11. 2013)