Reklama:
CFM Protein Smartlabs 1+1 za 777 Kč!
Velmi omezený počet kusů. Akce jen na pár dní! Více zde.

Petr Hrubý před mezinárodním mistrovstvím Německa

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

[Text: Petr Hrubý] Tak posílám další pozávodní ohlédnutí. Z mezinárodního závodu v německém Rheinbachu jsem si odvezl 1. místo. Že bylo vydřené, o tom nepochybuji, protože mezi mnou a lucemburským závodníkem nebylo do poslední chvíle rozhodnuto. Ale jak jsme si řekli s Antoniem, ten lepší vyhraje. Nakonec jsem se radoval já. A dal jsem si tím k pondělním narozeninám pěkný dárek. :)

V neděli se konalo Internationale Westdeutsche Meisterschaften, kde se mi podařilo stáhnout váhu až na 68 kg, takže jsem byl nakonec ještě 1 kg pod maximální limit. Tentokrát se týdenní příprava neobešla bez sacharidové superkompenzace a bylo to znát. Na závodech jsem se cítil dobře, také jsem se dobře vyspal, ne jako na závodě před týdnem, kdy jsem 35 hodin nespal. Ale i tak mi tam stejně něco chybí, nemohu to nějak dotáhnout do konce a na pódiu mi stále chybí tvrdost a žilnatost, kterou bych si představoval. Řekl bych, že jsem vypadal nejlépe až na konci závodů, když jsem bojoval o celkové vítězství Athletik II. Nakonec zvítězil Alex Pilch, který je dvojnásobný mistr světa a mistr Evropy v kulturistice, takže si myslím, že za tuto prohru se nemusím stydět. No ale stejně... :)

Závody byly dobře zorganizovány a vše šlo podle plánu, jen jsem měl trochu rozpory se správcem haly, protože jsem si s sebou vzal remosku s jídlem a on s tím měl strašný problém - že to nemůžu použít kvůli zkouškám podle nějakého paragrafu atd. Tak jsem se s ním tak 5 minut dohadoval, a když jsem věděl, že mám jídlo už dost teplé, tak jsem mu dal za pravdu a vytáhl jsem to ze zásuvky a pak se pěkně najedl. :)

Poděkování patří hlavně mé ženě, která to trpí celou dobu se mnou a ještě mě celý závod připravuje, stínuje barvu... Celé mé rodině, která mě celou dobu podporuje, jak může. Pak Petru Weinlichovi, který mě provází celou přípravou a je mi obrovskou oporou jak psychicky, tak i co se týče produktové podpory - Petře, moc ti děkuji, mistře! :) Dále děkuji Václavu Kubíkovi - Fitness Parkhotel v Sokolově, kde mám perfektní podmínky pro trénink. Děkuji. Firmě Rotas Rotava a Ing. Jiřímu Hrůzovi, který mě podpořil finančně. A děkuji dalším kamarádům, co mi finančně pomohli k odcestování na samotný závod - Vojtovi Langrovi - Restaurace Langr na Bublavě, panu Cibulkovi - Autoservis Kraslice a dalším, co se na mém úspěchu podíleli. Všem moc děkuji! Samozřejmě, jestli jsou nějací moji fanoušci na Ronnie.cz, tak děkuji i jim.

No a teď mě čeká nejtěžší závod - Internationale Deutsche Meisterschaften v Berlíně, který se koná již v sobotu 16. listopadu. Tento závod bude velice těžký, protože znám všechny soupeře a mohu říct, že prvních 8 závodníků bude chtít medaile a taky na ně všichni mají. Takže se uvidí, co udělá forma a jak se mi podaří se odprezentovat.

Držte mi palce. :)


Petr Hrubý na Internationale Westdeutsche Meisterschaften

Zdroj foto:
http://www.bodybuilding-magazin.deLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.11.02:53Petr Prielozny - Jak petr dopadl.
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 27 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
CIZO (20:36) • Protože je autor guma, psal ten report přerušovaně asi v deseti časových úsecích a posl...
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
PrivateBlueVenusTV (16:20) • A kto je zvedavý na to, ako si vrabec alebo holub zobe, lieta, čviriká, hrkúta. Skoro n...
magazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
Ailton32 (15:34) • Nechci být držkatý :D ale chybí vám tam zercher dřep pro profi 220kg :D
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
LaFontaine (14:57) • Aniž bych to nějak hodnotil, tak je na tohle někdo v diskuzi o tréninku Dennise Wolfa z...
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
PrivateBlueVenusTV (13:35) • No tak mi odpusť, že nie som `biorobot`, a dovolím si byť originálny vo väčšej miere, n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie