Reklama:

Jan Kubík na Sheru
Classic 2013: zprávy z Indie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Začínající český profesionální kulturista Jan Kubík má před sebou svůj druhý start mezi elitou, který si připíše již o tomto víkendu na indickém Sheru Classic. Jak se Honzovi, který na profesionální scénu vkročil výborným osmým místem na EVL´s Prague Pro, v Indii vede, se dozvíte z jeho následujících krátkých zpráv z místa dění.

Dodejme, že na Sheru Classic kulturisté závodí v kategorii do 212 liber a ve hře jsou podíly z finanční prémie v celkové výši 25.000 dolarů.

Hlavním sponzorem Jana Kubíka v přípravě na letošním podzimní profesionální soutěže je internetový magazín Ronnie.cz.


Neděle, 19:35

Zprávy z Indie. Dnešní den si už dali organizátoři záležet.

Ráno snídaně, moc jsem to nepřeháněl. A zpět na pokoj namazat další vrstvu barvy. Udělám si rýži v mém dovezeném rýžovaru. Jdeme na malou procházku a v 16:45 jsme připraveni k odjezdu do haly. Při vstupu do haly nás hlídá ochranka před obrovským davem lidi, kteří poslušně dělají špalír. Všichni fotí jako o život, a tak zastavuji a vyhrnu triko a ukazuji brišáky. Připadal jsem si jako Karel Gott. V krásně připravené hale nám vyhrazují místo za pódiem. Neustále nás obklopuje ochranka, ale obrovský zájem o focení neustává. Tak nějak v poklidu znovu mažeme a pomalu se začínáme rozcvičovat. S formou to někteří neudrželi a šlo to poznat. Tak a jdeme na to. Hned jdou volné sestavy. Jdu hned po Davidu Henrym a místo mé hudby jako vždy pouští nějaký nesmysl. Mávnu rukou a jdu na to. Není to poprvé a oni houby ví, jakou mám hudbu. Po sestavách všichni spolu zapózujeme. Samozřejmě jsem vedle Henryho. Jedno kolo a šmytec. Pak následují bikini a po nich znova na jedno kolo pózování a freepózing. Odcházíme na chvilku do zákulisí a už jen čekáme na výsledek. Velice mě potěšilo, když se ke mně Ahmad naklonil a říkal " budeš druhý". Forma na to sice byla, ale jsem nohama na zemi. Vyhlašují mě na čtvrtém místě a trošičku jsem alespoň v o to jedno místo výše doufal. Ale nebudu nenažraný. Urval jsem dva body, malý šek a krásnou medaili. Po krátkém focení nás neustále hlídající ochranka odváží do hotelu. Zapnu mobil a píšu hned první zprávy na Facebook, ať to máte co nejdříve. Neuvěřitelnou záplavou gratulací mi vháníte slzy do očí. A jedna je přeci jenom jiná. Je od manželky a posílá mi s dětmi moooc pusinek a napsala " jsem na tebe hrdá". No a teď hladový sedím v hale hotelu a čekáme na banket, který bude za tři hodiny. Chce se mi spát a nebo s vámi všemi to někde slavit a vyprávět, jaké to bylo. Velmi moc jste mi zde fandili a mě to povzbuzovalo. Děkuji vám za to a užívám si to. Přilétám navečer 31. 10.

Ahoj v Česku,
Honza Kubík.

Neděle, 17:20

Jan Kubík má svou první profesionální sezónu za sebou, když ji dnes uzavřel svým startem na Sheru Classic. Čtyřicetiletý závodník ke své účasti na indických závodech krátce po sestoupení z pódia uvedl: "A je dobojováno! Čtvrté místo. A na rovinu? Mělo to byt lepší! Ale jsem spokojen se svou formou a první sezónou v profi. Jdu se koupat a pak se rozepíšu. Moc vám všem děkuji za podporu, kterou jste mi projevovali. Ani nevíte, jak mě to drželo."

Další informace o soutěži a jejích výsledcích pro Vás postupně doplňujeme do tohoto článku.

Neděle, 10:50

"I v Indii jsou krámky s doplňky", píše Jan Kubík z osmého největšího města Indie Puné, kde již dnes nastoupí k profesionální soutěži Sheru Classic a přikládá snímek, o nějž my doplňujeme naší malou fotogalerii. Tu naleznete na konci článku.

Neděle, 8:15

Jan Kubík v zákulisí EVL´s Prague Pro 2013

"Zprávy z Indie. Oficiální startovka je jen mnou odhadována. Navážil jsem 90,7 kg. Nedostali jsme ani startovní čísla, oslovují nás jménem. Závod začne v 7 večer místního času (je zde o čtyři a půl hodiny více). Cítím se dobře, svaly mám naplněné k prasknutí. Bikin taky nebylo moc, asi kolem sedmi. Zřejmě se znovu ozvu až po závodech. Tak buďte se mnou!"

Sobota, 18:00

"Je po večeři. Odpočívám na pokoji ve dvaadvacátém patře s krásným výhledem na město. Podle všech indicií nás bude pět. Nemám vůbec přehled kolik bych měl bodů do žebříčku a ani jaké jsou odměny. Mirsad Terzo, Ahmad Ahmad, Raul Carrasco, David Henry a já - to je takový je můj odhadovaný seznam závodníků. Ale není to oficiálně potvrzeno. Davida nikdo celý den od rána neviděl. Akorát já ho viděl, jak s obrovským kufrem sedá do taxíku a jede pryč. Na rovinu zrovna sympaťák to není. Je přede mnou poslední den v dietě a najednou je vám to i líto. Jsem hrozně moc ospalý. Jdu si lehnout a zítra podám hlášení hned jak to půjde."

Sobota, 16:40

"Zprávy z Indie. Po odvezení do haly, kde bude probíhat klání a bude tam pořádné vedro, jsem se dozvěděl, že soutěž bude zítra navečer. Tak jme se ukázali alespoň na expu. Po hodině fotografování jsme byli odvezeni zpět na hotel.

Moje jídlo už došlo, tak jdeme na nákupy do ulic. Vezmu to směrem do toho největšího ghetta. Budím tam takový rozruch, až mi to není příjemné. Za mnou se táhne stohlavý dav dětí. Kupuji rýži za tři koruny v přepočtu na naše, máma nabíječku na telefon za třicet kaček, tři banány za tři koruny. Záchrana je vždy v krámech. Koupím ještě trepky za třicet a pak hromadu dárků. Neustále jsme v obležení davu, ale nikdo si nic nedovolí. Chtějí se jen fotit do nekonečna. Snažím se fakt nikoho nezklamat. Většinou vytáhnou z děravých tepláků poslední model iPhonu. Právě jsem si objednal menu pro závodníky a máma reguluje stav bufetu hodného šejka. No a je to tady. Jídlo mám i já!"

Sobota, 9:15

"Zprávy z Indie. Forma se vyrovnává té pražské. Zde ale na rozdíl od Prahy vládne chaos a totální nedostatek informací. Ani manažeři jiných závodníků nevědí nic. V kolik je tiskovka, kdy se jede na stadión, kolik je závodníků. Nikdo neumí odpovědět. Já to nějak neřeším a věřím, že jsou lepší než Rakušané. Večer jsme byli na procházce po městě a možná koupit dárečky. Moje dcera totiž včera měla desáté narozeniny. Tak lidi, tady něco koupit, bude problém. V obchodním domě je stejný sortiment a stejné, ne-li dražší ceny než u nás. Při vstupu do obchodního centra vás zkontrolují jako při odbavení na letišti. Tudíž je to určeno pro bohatší sortu a není tam vůbec nacpáno lidmi. Byl jsem se protáhnout ve fitku a to bylo velmi dobře vybavené. Moje maminka má první natírání za sebou a dala si záležet. Na snídani mi akorát žrali nervy pikolíci. Pořád opruzovali, jestli nechci to nebo ono, a to tam byly švédské stoly. Momentální stav je čekat, až mě zavolají na tiskovku, ale kdy to bude, jestli za patnáct minut nebo za pět hodin, to nikdo neví.


Indie očima Jana Kubíka


Jan Kubík na Sheru Classic 2013


Foto:
Tomáš Mach, Ronnie.cz
Jan Kubík


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

26.10.17:44Majke - poprvé jsem to ale tak taky přečet :D
26.10.17:18Jenda26 - kurník asi už to chce brejle*24* ale zase tady jsem debatu..+3
26.10.15:29Majke - Nebyla řeč náhodou o volení a né o odvodňování? :D
26.10.15:25Jenda26 - v Indii?? no na to tam stačí doušek kvalitní tamní vody*24..
26.10.10:58Chozraščot - a doufám že Honza stihnul v Indii odvolit*79* +2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
služby Osobní Trenér Praha - Adam Špulá...
Chceš se naučit základy boxu, thaiboxu, nabrat svalovou hmotu, zlepšit si kondici anebo už prostě...
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
práce Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...
práce Trenerku pro stretching
Hledam Fitness Trenerku v Praze ktera by pomohla se stretchingem, normalne placene jako hodina tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie