Reklama:

EVL´s Prague Pro 2013
- výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které čtenáři považují za kvalitní:
+18 hlasů koudy. - A když už jsme u největších překvapení večera, tak Leoš by..
+17 hlasů Chozraščot - souhlasím, Hájek na to má. Četl jsem článek kde psali že m..
+15 hlasů CIZOPASNIK - Ano, viděl jsem to z cca 10 metrů. Sdělím jen své subjekti..
+15 hlasů Korny - Nevím, viděl jsem pár fotek, nevím jak vypadala mezi ostat..
+15 hlasů Hockey1000 - Mrzí mě když i tady platí, že spokojená většina mlčí. Já m..

Hodnocení: 0
Muflon
Vloženo: 12:25:31, 22.10.2013 | profil autora
Nevim doufam ze budou nejake zaznamy ale Lujas mi prisel hrozne hladky. Hrudnik a predek celkove jako by nestihl odvodnit. Ale to jen podle fotek tady. Je to skoda obem na to ma super. Jinak to umisteni do desitky mi prijde cele `divne`

Hodnocení: +5
Pipo
Vloženo: 11:17:32, 21.10.2013 | profil autora
Necítím se jako odborník na hodnocení a proto se nebudu vyjadřovat k umístění a výsledkům jednotlivých českých kluků. Negativ už tu bylo napsáno hodně a myslím, že víc než to potřebují kluci NOVÉ POVZBUZENÍ. Koncekonců tohle je diskuse fanoušků, tedy doufám. Cizí fanoušci na zahraničních serverech to za nás určitě neudělají. Díky všem českým závodníkům za skvělou show a že se nebáli postavit na pódium mezi fakt zkušenostmi protřelé a známé hvězdy. Kluci na mě udělali obrovský dojem a jsem od akce fanouškem každého z nich - beze zbytku. Nenechte se prosím znechutit výsledky nebo negativními komentáři - příprava je těžká sama o sobě. Doufám, že se k této podpoře připojí i další fanoušci !!!!!

Hodnocení: +4
Pipo
Vloženo: 10:59:21, 21.10.2013 | profil autora
Předně bych rád poděkoval všem divákům na EXPO, že velmi ochotně uvolňovali místo při průchodu závodníků do stánku EVLs - měli z toho původně obavy i závodníci, pak ale velice kvitovali slušnost a vstřícnost ustupujících lidí. Je samozřejmé a pochopitelné, že při cestě tam i zpět chtěli lidé využít příležitost se vyfotit s lidmi, za kterými přišli a ke kterým se nedokázali prodrat u zacpaného stánku. Někomu se to povedlo - někomu bohužel ne. Je mi na jednu stranu velmi líto, že někdo odešel bez podpisu nebo společné fotky zklamaný (nejraději bych pomohl všem), ale je nutné brát v potaz náročnost takového přesunu, především pro závodníky, kteří byli vyčerpaní nejen samotnými závody. Velmi mě překvapilo, jak ochotní na stánku byli a sami své setrvání několikrát prodlužovali. Ohledně podpisového stánku - vše lze určitě vždy nějak zlepšit. Na druhou stranu, hodnotit akci jen podle vlastního dílčího zklamání - že jsem něco nezískal je trochu nefér. Já osobně nemám z akce ani jednu společnou fotografii či podpis. Většina lidí z produkce vydala za těch několik dní naprostě maximum, do úplného, zdůrazňuji naprostého vyčerpání, aby se vám tato naprosto výjimečná akce líbila. Nikdo z nás tam nebyl pro vlastní potěšení, ale udělat co nejvíc práce v rámci vlastních \\`lidských\\` možností. Věřím, že přijmete toto skromné vysvětlení a osobní zklamání z nezískání podpisů či fotky bude spíše výzvou k návštěvě dalšího ročníku. A pokud mohu být upřímný, závodníci byli malinko zklamaní z \\`umrlého\\` publika - myslím, že se může pro příště zlepšit i to.

Hodnocení: 0
Lord Voldemort01
Vloženo: 22:34:26, 20.10.2013 | profil autora
K tomu Warrenovi - já jsem si od něj nechal podepsal Muscle Fitness z roku 2009,kde je velká foto repotáž s jeho tréninkem v Metroflexu a absolutně nebyl problém.To samé s fotkou.Fotek za peníze jak píšeš jsem si nevšiml,respketive nestačil všimnout.Byla u něj slušná tlačenice...jinak triko za 600,ale neváhal jsem:-)

Hodnocení: 0
Lord Voldemort01
Vloženo: 22:31:07, 20.10.2013 | profil autora
S umístěním Branche jsem spokojen,ale druhé místo by bylo lepší:-) Jinak k tomu Hájkovi - takové umístění si nezasloužil a ostatně výraz jeho obličeje při vyhlášení umístění - ačkoliv se mooc snažil - hovořil za vše.Nedivím se.

Hodnocení: 0
Amelie
Vloženo: 21:39:36, 20.10.2013 | profil autora
:) rozumím Petře. Chtěla bych pak znát tvůj názor na vyjádření EVL`s.

Hodnocení: +8
Petr.S.
Vloženo: 21:18:59, 20.10.2013 | profil autora
Ronnie: děkuji Amelie: Chtěl bych slyšet, že profesionální kulturistika neklesla na úroveň wrestlingu.

Hodnocení: +2
Bara
Vloženo: 21:11:00, 20.10.2013 | profil autora
mají samozřejmě člověka jenž to celé koučoval a bude zřejmě i tlumočit případné dotazy,ale co čekáte?Že by to někdo přehodnotil a přepsal?Rozhodčí si za svým budou stát a mají na to právo.Tak to v tom sportu prostě chodí a závodníci s tím do toho jdou.Byl tam v porotě i Slávek Vinogradov a Luboš Koumal,tak třeba nám k tomu něco řeknou a vysvětlí to

Hodnocení: 0
imtheman
Vloženo: 20:52:07, 20.10.2013 | profil autora
Hele mě vůbec nezajímá, koho soutěž přitáhla, když je z toho místo soutěže pak kašpařina. Samozřejme že to má svoje klady, můžeme vidět borce světové třídy na vlastní oči. Ale pokud nakonec způsob rozhodovaní dojem ze soutěže silně poškodí, tak se bohužel spekulace silně rozvíří. A tím spíše, když jsou k tomu důvody.

Hodnocení: -1
Amelie
Vloženo: 20:47:13, 20.10.2013 | profil autora
A co by jsi chtěl slyšet? Přijde mi, že na oficiality tam nikoho povolaného nemají. Kdyby měli, tak už by dávno reagovali... ale to by na to musel mít koule! V každém případě mluvčí u takových akcí by existovat měl. Zatím reagují ve stylu `nehodící se škrtněte`, viz má reakce https://lide.ronnie.cz/amelie?gal=4889

Hodnocení: +4
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 20:45:06, 20.10.2013 | profil autora
Počkej do zítra, odpovím Ti k tomu přímo tady.

Hodnocení: 0
Petr.S.
Vloženo: 20:39:22, 20.10.2013 | profil autora
Nezkusil by se někdo na FB EVLs zeptat jestli bude nějaké oficiální vyjádření k výsledkům soutěže? Udělal bych to, ale FB nemám, Děkuji.

Hodnocení: +4
Deadlift
Vloženo: 20:13:02, 20.10.2013 | profil autora
Ossi, Osladil - nehoráznost. Kdo to tam proboha seděl za rozhodčí? Borec na sedmém místě v 212-ostuda! Bureě měl být taky o pár míst výš. Hájek by si to sedmé místo taky spravedlivě vysloužil. Virmajoki měla být rozhodně první (i když fandím i Krásové). za mě nejhůře rozhodovaná soutěž od té doby, co kulturistiku sleduji (cca 1992).

Hodnocení: +14
PavelV
Vloženo: 19:09:23, 20.10.2013 | profil autora
Mohu jenom souhlasit, ale to bych jenom opakoval to samé. Takže za mě alespoň palec nahoru. Co se týká Bikin výsledku. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale v této kategorii jsou takové mikrorozdíly mezi závodnicemi, že jestli vyhraje osmá v pořadí, nebo první, je to z 5 řady nepostřehnutelné. Jsem rád, že vyhrála sl. Krásová a doufám, že ty žvásty kolem nečte a vyhraje i příště. Protože pak budu mít šanci čůrat do stejného pisuáru jak Branch Warren a nemusím se dívat na profíky pouze na obrázku. Avšak pokud se pořadatel přes tyhle kecy nepřenese a EVL`s se zruší, ostatní evropské bikinářky nemusí truchlit nad absencí téhle nefér soutěže. Místo o stříbrnou medaili s velmi solidními prize money mohou bojovat o pěkná desátá místa v USA s dotací 0 doláčů.

Hodnocení: 0
dunnoWayne
Vloženo: 19:01:11, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek obsahující vulgarismy byl odstraněn.

Hodnocení: +2
Ashok
Vloženo: 18:49:42, 20.10.2013 | profil autora
https://lide.ronnie.cz/amelie?gal=4889

Hodnocení: -4
jnerez
Vloženo: 18:17:20, 20.10.2013 | profil autora
Nejsem si jistej, ale ze všech profi soutěží bylo jednoznačně nejmíň závodnic v kategorii bikiny včera v Praze. Asi už je jasné proč...

Hodnocení: +5
gumir
Vloženo: 16:55:17, 20.10.2013 | profil autora
Mně se zase to, jak všichni vletěli na pódium, nelíbilo. Kdybychom my Češi nebyli tak nenažraní a počkali dole, tak tam třeba pózují dalších pět minut přímo mezi náma. Takhle je bodyguardi hned odvedli dozadu a byl konec.

Hodnocení: +15
Hockey1000
Vloženo: 16:42:50, 20.10.2013 | profil autora
Mrzí mě když i tady platí, že spokojená většina mlčí. Já mlčet nechci a tak moje dojmy ze soutěže jsou tyto: - expo – vloni sněžilo a ten stan byl trochu komorní, měl atmosféru, ale byl to jen stan, v porovnání s tím byla ta menší aréna kde bylo i semifinále lepším krokem. Nelíbilo se mi že nás tam ráno pustili až pozdě, představil bych si vstup už třeba půl hodiny před semifinálem. Stánky a velikost expa ve mně probudila vzpomínky, když ještě býval sport prague a byla tam sekce fitness. Nic takového už není a tak jsem vděčný za tuto výstavu, což je asi jediná přílůežitost u nás vidět na jednom místě tolik značek výživy a oblečení. Někde jsem četl, že by expo a soutěž mohla být v příštích letech vícedenní a kdyby to přitáhlo ještě víc vystavovatelů, už by mi sport prague v dobách své největší slávy tolik nechyběl. Super ceny suplementů, to nesmím zapominout, ale nechtělo se mi s nima pak tahat celý zbytek soutěže. - semifinále – nechtěli mě pustit do zákulisí, pro mě osobně mínus ale pro pořadatele plus, že to měli dobře zajištěn¨é. Pódium mohlo být o kousek vyšší, to je ale asi jediné co tomu vytknout. Sledovat hemžení lidí sezhora bylo suprov=é. Jsou toho někde fotky? - pauza před finálem – byla dlouhá, ale líbil se mi program na stánku vedle Extrifitu, focení na Extrifitu a to s kolika známýma se člověk v tu chvíli mohl potkat a se všema popovídat a mít na to dost času. - finále – predátory bych pustil na pódium na úplné zahájení, byli dokonalý, ale pustil bych je hned na začátku. Strašně super atmosféra. Když byl Kai na pódiu, všichni kolem mě řvali jak u vytržení, takhle má publikum na kulturistice vypadat!! Lukáš Osladil mě doopravdy mrzel, doufám že pojede do Indie a spraví si tam chuť. A jestli nepojede, že nezanevře a příště dopadne tak jak si zaslouží. Neskutečná chvíle pro hodně lidí přišla po skončení, kdy se přelezlo na plochu a všichni mohli přímo za závodníky na pódium. Zase jako vloni. Neskutečný! Vidět ty hory z metru je perfektní zážitek a strkat se s ostatníma a předhánět se kdo tam bude dřív taky. - po skončení – po skončení jsem čekal frontu na vyjetí z areálu, ale na to jsem z hokeje zvyklý. - celkové zhodnocení – byl jsem vloni i letos, letos to bylo zase větší a lepší. Doufám hlavně že nějaké příště bude, protože kdyby pořadatelé četli jenom internetové diskuse musejí nutně nabýt dojmu, že nic takového si český fanoušek nezaslouží. Probuďte se vy kritici, nelíbí se vám že je Vlaďka jednatelka společnosti ale došlo někomu z vás, že kdyby nebyla, žádná soutěž tady není, není tady Kai Green, není tady Dexter, není kulturistiky ve hlavních zprávách v televizi a ve všech novinách? Těším se na další ročník! Prý o týden dřív, tak už jich zbývá jenom 51! Za mě obrovská jednička a další potvrzení že kulturistika v čechách roste a potoste!

Hodnocení: +3
Ryan91
Vloženo: 16:24:10, 20.10.2013 | profil autora
Celkove to byla povedena akce, ale z meho pohledu mela par zasadnich chyb a nedostatku: expo - minuly rok jsem zde nebyl, ale melo to byt velky, po prichodu prislo nemile prekvapeni v podobe par stanku, toto bych ani expo nenazyval a pro toho kdo sel jen na tuto cast tak mi to prijde predrazeny, cena sice jak jinde tedy svetova, ale expo svetove opravdu nebylo a pokud ty zavodnici si o ty dve stovky nerekli samy, ale byl to napad poradatele tak je to hnus, myslim, ze k velikosti expa to melo byt v `cene` pripadne mnohem levnejsi, ano na Fibu a jinde to stoji v prepoctu stejne, ale Fibo apod se stim neda srovnavat tam ta cena vstupenky je adekvatni velikosti plus navic pro ne tech par eur je jak pro nas padesatka a s podepisovanim souvisi dalsi vec a to organizace, ktera zde byla nulova, kdyz clovek sel jen na semi s expem a chtel podpis kaie, branche a flexe tak za tech par stanku a tri podpisy vyhodil pres tisicovku coz je na ceske pomery hrozna palka. K samotnemu finale zadne vytky nemam co se tyce organizace apod. ale jak se zde resi uz nize tak umisteni Lukase, Tomase a Vladky dosti neadekvatni a to predevsim u Lukase. Poradatelum bych na pristi rok misto incheba areny doporucil hned vedle klasicke vystaviste pro expo a semifinale pokud tedy chteji tvrdit nebo budou tvrdit ze bude velke, odpovidala by tomu cena i velikost.

Hodnocení: +9
Hockey1000
Vloženo: 16:20:30, 20.10.2013 | profil autora
Jsi spadnul? Takhle nazvat soutěž co přitáhne na kulturistiku TŘI TISÍCE lidí?! Víš co není v naší malý zemičce nic mimořádného? To že se stane něco dobrého, pozitivního, skvělého a vždycky se najde nějaký blbec, co k tomu na internetu začne vytahovat svoje rozumy a začne to shazovat. Nemám to za zlé tobě, je to jev celého internetu příč všemi velkými webovými stránkami. Přitom všichni co tohle plodí a píšou jsou většinou paní a páni absolutně nikdové.

Hodnocení: 0
Drvostep
Vloženo: 16:19:15, 20.10.2013 | profil autora
EVLs je totiž zkratka Eva VLaďka

Hodnocení: -5
imtheman
Vloženo: 16:02:10, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: 0
maxpoint97
Vloženo: 15:08:10, 20.10.2013 | profil autora
Tak ten známý právě mluvil jen o Greenovi s Dexterem, že podepisovali jen tyhle fotky za peníze, že když jsi měl něco svoje, tak to odmítli... ostatní prej byli v pohodě, ale jak říkám, tohle je info jen od jedný osoby.. Jinak triko za 300 je krása

Hodnocení: +11
Nasser
Vloženo: 14:50:24, 20.10.2013 | profil autora
100 kč za fotku je krásná cena. Zadarmo to nedá snad nikdo, ono něco stojí fotograf, náklady na tisk a papír...

Hodnocení: +1
gumir
Vloženo: 14:45:51, 20.10.2013 | profil autora
Jo, on prodával jen fotky, co tam měl vystavené svoje, jinak se s ním mohli lidi fotit zadarmo.

Hodnocení: +7
jari
Vloženo: 14:42:50, 20.10.2013 | profil autora
Kamaráde, 100 kč za fotku je vyloženě lidovka, to jako vážně. Na fibu neni vyjímkou 20 ecek za fotku, takže je to běžná praxe. Ale i tak nebyl problém se s někým vyfotit uplně zadarmo. Vyloženě nepříjemný tam nebyl nikdo.

Hodnocení: 0
Mr.Rob.Zombie
Vloženo: 14:37:13, 20.10.2013 | profil autora
se prý nějak distancovala od této soutěže..něco takovýho sem zaslechl

Hodnocení: 0
gumir
Vloženo: 14:23:58, 20.10.2013 | profil autora
K těm podpisům - nevím, jak to bylo s Greenem, ale např. Warren nebo Freeman tam měli svoje věci - vytisknuté fotky za 100, tričko myslím za 300 atd. A ty se daly od nich koupit i s podpisem. Jinak kdo se k nim dostal, tak se mohl vyfotit a nechat něco podepsat myslím že zadarmo. Jistý si ale nejsem, dostal jsem se jen k Freemanovi, jinde byla velká fronta. Byla to moje první tak velká soutěž a byl jsem docela překvapený, že chtějí za fotky, byť na lepším papíře než třeba Šádkovy, minimálně 100 Kč...

Hodnocení: -5
Smile04
Vloženo: 14:14:45, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: +11
Reality
Vloženo: 13:56:49, 20.10.2013 | profil autora
Zní hloupě, že stejní lidi, co nadávají v diskusích když někoho z čechů zaříznou na zahraniční soutěži a vyzvednou tam místního, tady nadávají že u nás vyzvedli Krásovou. Jste k smíchu. K pláči. Trapnější o to že to píšou ti co na soutěži osobně ani nebyli.

Hodnocení: -5
Smile04
Vloženo: 13:51:23, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: +18
koudy.
Vloženo: 12:48:59, 20.10.2013 | profil autora
A když už jsme u největších překvapení večera, tak Leoš byl opravdu perfektní a je to chca nechca obrovský profík. Markus je velkej (opravdu VELKEJ) sympaťák a zezačátku byl opravdu zábavnej, ale když vyhlašuje výsledky, tak huhlá a říká to jak kdyby si povídal s prodavačkou v supermarketu. Asi by Leoš neměl chybět ani na dalším ročníku, protože jeho česko-anglická mluva byla na výbornou. Nutno ovšem podotknout, že když řekl u Warrena, že byl nejlépe 16. na Olympii, tak jsem si dal zase hlavu do dlaní, ale po jeho vystoupení to vše nenápadně napravil. Za mě palec nahoru.

Hodnocení: 0
ygg
Vloženo: 12:45:32, 20.10.2013 | profil autora
Proč tesat? Za pravdu? Jinak jsem nebyl, takže se spolehnu na to, co psali ti, co byli, ale z fotek se mi moc líbil Kubík. Na starý kolena ... sorry:-) ... super forma, výrazné zlepšení, moc pěkný výsledek. Je prostě paráda jak to bere ... jeho přístup k závodění mi je strašně sympatický.

Hodnocení: +10
P.E.P.A.
Vloženo: 11:51:30, 20.10.2013 | profil autora
Nikola Weiterová je nejlepší Moc jí fandím, vypadá super. Přál jsem jí to, jen nedokážu pochopit, jak může být až za Krásovou

Hodnocení: +3
reveira
Vloženo: 11:33:26, 20.10.2013 | profil autora
Svět se zbláznil,zastavte chci vystoupit.Umístění chlapů je dosti podivné. Korny,souhlas.Vlaďce patří gratulace,je první a dost,víc to neřeším.

Hodnocení: -3
Ashok
Vloženo: 11:29:34, 20.10.2013 | profil autora
V kazde soutezi sehraje svou roli zakulisni politika, ale vysledky Bikin jsou uz podle me ale moc. Zenskou krasu si asi predstavuju jinak nez takto:
Kliknutím otevřete v novém okně. Jak vkládat obrázky?
Ale ok, hodnoti se i postava, pripravenost atd. No, tady jsem taky asi out nebo 100 let za opicema, ale co se da delat, predni pricky kulturistiky muzu taky dost casto okupuji neforemne skrine s tehotenskymi bachory a tak si budu asi muset zvyknout na to, ze v bikinach budou dominovat prkna bez zenskych tvaru. Otazka je, co vsechno v tom hralo svou roli: https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-vypis?subjektId=isror%3a3535&typ=full&klic=ui996m To, jak bych si ja predstavoval ideal soutezni estetiky pro me asi z nasich zavodnic soucasnosti nejvic predstavuje Marie Pomerantseva. A ted do me muzete zacit tesat hlava nehlava :o)

Hodnocení: +3
jari
Vloženo: 11:27:51, 20.10.2013 | profil autora
Láďo, když vyhlásili toho hladkýho De Souzu na sedmém místě, napadlo mě jestli nedošlo k administrativní chybě a neprohodili to, protože naopak tento závodník se vyskytl až ve třetím vyvolávání. Bylo by to tedy fau paux ale stát se to může. Nicméně to se bavíme furt o sedmém místě. A Lukáš podle vyvolávání měl být skutečně nejhůž 4. Jediným čím ho Ahmad předčil, byl líbivější střed těla, jinak to bylo fakt těsný.

Hodnocení: +13
koudy.
Vloženo: 11:27:14, 20.10.2013 | profil autora
Přidám svůj názor cca 13m od podia ... při vyhlašování výsledků jsem myslel, že Lukáš zkolaboval a nedostavil se k vyhlášení, ale pak koukám, že na podiu je 10 borců a vyhlašují top 10, tak jsem nechápal co se děje. Podle mě si zasloužil 4. místo. Forma mu vyšla velice slušně, předvedl hezkou volnou sestavu a oproti minulým soutěžím měl mnohem lepší břišní svaly. 12. místo je tak podle mě výsledkový omyl a obrovské nedopatření. Tomáše Bureše mam moc rád, je to skvělý chlap a předvedl výbornou formu a to i na zádech, kde to vždycky zadržuje. Připomíná mi ovšem Mike Mattarazza, který působil strašně ploše. Myslím, že to spraví akorát tak 7kg hmoty. Po prvním a druhém vyvolávání bylo na jeho obličeji vidět, že je zlomený a bylo mi ho opravdu líto. Musím ovšem říct, že na živo jsem ho včera do té první desítky taky nedal, i když ho mam opravdu moc rád. Co se týká prvních trojic v OPEN i v 212, tak tam musím 100% s rozhodčími souhlasit a tipoval jsem to stejně. Dominance Flexe a Kaie byla neuvěřitelná a velice přesvědčivá. Flex byl neuvěřitelně plný, Kai měl slabší akorát most muscular, ale když se otočil zády k nám, neměl konkurenci. Jeho volná sestava pak byla společně s taneční sestavou Bigiie Smallse to nejlepší, co jsme mohli tento večer vidět! De Souza měl perfektní objemy, ale nezasloužil si lepší, než poslední místo, naprostý souhlas s Jarim. Největším zářezem byl podle mého soudu Jerri Ossi z Finska, který měl skončit mnohem lépe, měl senzační formu, která se odrazila i na nejlepších šikmých břišních svalech napříč startovním polem.

Hodnocení: +15
Korny
Vloženo: 11:24:25, 20.10.2013 | profil autora
Nevím, viděl jsem pár fotek, nevím jak vypadala mezi ostatníma ani nehodlám hodnotit její umístění, protože nevím co se v této kategorii hodnotí, ale...když naši jedou ven a dostanou tam totálně na prdel na úkor mnohem hůř připravených závodníků, tak tady brečíme a nadáváme jak je ten svět nespravedlivej...a když je jednou upřednostněn někdo od nás, tak tady z toho děláme ostudu. Kdyby to vyhrála jakákoli jiná závodnice z jiné země a vypadala by hůř než ona, nikdo by to asi neřešil.

Hodnocení: +2
Dekster
Vloženo: 11:22:41, 20.10.2013 | profil autora
je zvláštní, že jsem nikde neviděl pani Sukupovou...

Hodnocení: +10
Bronwyn
Vloženo: 11:21:33, 20.10.2013 | profil autora
Tak sledovala jsem jen play by play na ruznych serverech, tak nemuzu rikat kdo co mel nebo nemel zaslouzene, ale taky by me docela zajimalo co se tedy stalo s Lukasem. Prvni vyvolani vetsinou znamena finale jiste a i na zahranicnich serverech ho tipovali na 4.misto - rozhodne tady v tom momentu nemohl byt prehlednut nebo vynechan v listinach.... takze jedine co me napada byla nejaka kriticka chyba ve finale. Jsou nejake bodove srazky mozne tusim napriklad u holek kdyz plavky nezakryvaji 1/2 zadku (nemusi za to byt hned diskvalifikace ale bodova ztrata tusim ?? ) atd. Tak docela by me zajimalo zda k necemu takovemu doslo a pripadne k cemu.

Hodnocení: +6
LUC
Vloženo: 11:20:24, 20.10.2013 | profil autora
asi před hodinou jsem s Lukášem o tomhle mluvil v hotelu Expo. Do debaty se přimíchal i Sami Al Haddad.. Pochopitelně si spousta lidí klade otázku, co se tam stalo. Ať budete hledat cokoliv, nenajdete nic jinýho, než zástupné důvody. Můžeme mluvit o tom, že Lukáš svojí stavbou patří už spíš do open a že je v 212 dost vysoký. Že na něm něco vadí rozhodčím, na které on se neusmívá... Ať najdete cokoliv, jsou to zástupné, až absurdní důvody k tomu, aby skončil Lukáš hůře, než 4.Je zklamaný a stejně, jako spousta ostatních lidí neví, co si o tom myslet.Tohle asi nikdo nevysvětlí jinak, než jako nějakou chybu. dost kruté.

Hodnocení: +2
amoresPE
Vloženo: 11:09:42, 20.10.2013 | profil autora
...Freemana zabudli, to mas pravdu a na posledne vyvolavanie sa musel prihlasit, ale Lukas bol hned v prvom, teda si ho hned vsimli, tak preto cumim jak puk, presne ako vsetci naokolo..

Hodnocení: +8
jari
Vloženo: 11:07:14, 20.10.2013 | profil autora
Uf...co říct... To co se stalo s Lukášem Osladilem jsem za 15 let co se zajímám o profi neviděl, protože podle vyvolávání v semifinále bojoval reálně o třetí místo s Ahmadem Ahmadem a bylo to velice těsné, prakticky neexistovala možnost že by se dostal out of 6. Poslední vyvolávání s Honzou Kubíkem a Michalem Menšíkem sice vyvoklalo určité rozčarování, hlavně po zahraniční média, protože jak jsme po sléze zjistili, byl to od rozhodčích jakýsi fanouškovskoregionální krok, který se pak opakoval i v open s Tomášem a Daliborem. Takže aby závodník, který pózoval v prvním vyvolávání skončil dvanáctý, je největší úlet, který jsem kdy viděl. Čekám na vyjádření Lukáše, pokud tedy vůbec najde sílu se k tomu vyjádřit, kdyby ne, nedivím se mu vůbec. V 212 to nelogičnostmi nekončilo, protože sedmé místo De Souzy, který byl SUVERÉNĚ NEJHORŠÍM připraveným závodníkem napříč celým startovním polem lze považovat snad za nepovedený vtip. Velkou radost jsem měl z Honzy Kubíka protože byla na něm vidět extrémně pozitivní energie nejvíc z našich, plus fantastická forma zabezpečila velmi pěkné umístění mezi ostřílenějšími borci. Dalibor mě překvapil, byl momářádně plný, mezi ostatníma se vůbec neztrácel, s umístěním může být spokejn. Tomáš. Tomáše mám velice rád a líbí se mi strašně, možná nejvíc, forma super, velká ramena, břicho i při absolutním uvolnění krásný, ale mezi ostatními působí opravdu štíhle. Přesto si myslím že 15. místo je vyloženě zářezem. maxpoint: Nevim jak to bylo konkrétně s podpisama, protože tam byla taková tlečenice, že jsem to vzdal, ale už od příletu působil Kai mimořádně unaveným dojmem, což se dá snad i pochopit, ono udržet takový kolos ve fungujícím stavu dá asi zabrat. Nicméně na pódiu tomu bylo naopak, působil svěže a stále usměvavý.

Hodnocení: +9
Bara
Vloženo: 10:51:35, 20.10.2013 | profil autora
Byla to parádní akce.Pár mušek k dochytání,ale fakt na naše poměry pompézní a dotažené.K umístění se nechci vyjadřovat,ale myslím,že to je trochu mišmaš.Burák 15. je hodně podseklé a ten Lukáš Osladil taky.

Hodnocení: +5
imtheman
Vloženo: 10:33:24, 20.10.2013 | profil autora
No ani bych se nedivil vzhledem k tomu, jak nedávno zapoměli na podiu myslím Freemana, nebo kdo to byl a musel se sám přihlásit o to, že na něj zapoměli, tak že se jim Lukáš někam zatoulal. Jinak bikiny no-comment. Vlaďka určitě svoje kvality má, ale max na 3.místo. Halt business je business...a nebo mají porotci zvrácenej smysl pro krásu.

Hodnocení: +4
Jan777
Vloženo: 10:30:00, 20.10.2013 | profil autora
Díky za vysvětlení. Dodatečně se Lukášovi omlouvám. Vůbec jsem nečekal, že skončí ve druhé desítce. Čekal jsem tak čtvrté místo a počítal jsem s tím s takovou jistotou, že když v reportu napsali, že nenastoupil na vyhlášení, myslel jsem, že prostě to domnělé čtvrté místo odmítl, protože se cítil být výš. Je to opravdu divné-byl v prvním vyvolávání, všichni kdo to viděli sem píší, že jeho umístnění nechápou...jsem zvědav kde byla chyba.

Hodnocení: +1
maxpoint97
Vloženo: 10:14:36, 20.10.2013 | profil autora
Dobrý dopoledne, ptám se kdyžtak těch, co se zúčastnili. Opravdu je pravda, že Kai podepisoval jen fotky za peníze a pokud jste si přinesli něco svého, např. tričko, tak to odmítl? Navíc tam prej s Dexterem byli jen malou chvíli oproti ostatním. Mám to od známého, co tam byl, ale chci si to ještě raději potvrdit, protože jestli je to pravda, tak to u mě fakt klesl..

Hodnocení: +3
Petr.S.
Vloženo: 09:55:02, 20.10.2013 | profil autora
Nevšiml jsem si, že to tu zaznělo ani se mi to nepodařilo najít. Nemyslím si, že účel diskuse je aby byla zábavná. Co konkrétně je špatně?

Hodnocení: +1
ivanhoe19
Vloženo: 09:54:22, 20.10.2013 | profil autora
Tak Kubík poráža Osladila...:))))

Hodnocení: -2
Rolko
Vloženo: 09:46:53, 20.10.2013 | profil autora
Ray Koranteng je stejne nejlepsi.

Hodnocení: +1
kondy
Vloženo: 09:32:12, 20.10.2013 | profil autora
Lukáš má nádhernou postavu formu a objemy plnost měl taky..to umístění totální nesmysl,ale totální..to je až neuvěřitelný..

Hodnocení: +2
amoresPE
Vloženo: 08:54:34, 20.10.2013 | profil autora
Co sa stalo s Lukasom, bude este dlho rezonovat. 12 miesto je riadna sekera. Rozmyslam nad tym, ze asi si ho rozhodcovia nevsimli. Ale ked sa pozriem na vyvolavacku, tak bol hned v prvom. To znamena, ze ide do top 5. Myslim, ze aj samotni rozhodcovia sa po zavere museli zamysliet, kam sa im Lukas stratil, lebo so zdravym rozumom ho nemohli dat na 12. Verim, ze nejake vysvetlenie bude, aj od kompetentnych. V bikinach ma tiez prekvapil vysledok. Krasova je pekna baba, ale Virmajoky a Nikola mali byt pred nou. Ale beriem aj tento vysledok. Skor ma stve ten Osladil. A inac je blbost, aby prechadzal do open kategorie

Hodnocení: +3
Deadlift
Vloženo: 08:47:21, 20.10.2013 | profil autora
Petr S. BON - možná by bylo rozumnější využíaát soukromé zprávy. už to tu zaznělo - není to moc zábavné číst váš podivný dialog.

Hodnocení: +1
vlkisekk
Vloženo: 07:58:38, 20.10.2013 | profil autora
Pokud by se hralo na to, ze jsme v Cr, tak umisteni cechu nebylo jake bylo.

Hodnocení: +2
fitnesska
Vloženo: 07:53:14, 20.10.2013 | profil autora
zklamání, zajímalo by mě, na co se ti rozhodčí koukají a pokud se hraje jenom na to, že jsme v ČR, tak vyhraje češka, tak je to ubohost...první místo mělo být spíše šesté místo

Hodnocení: +5
Smile04
Vloženo: 06:45:07, 20.10.2013 | profil autora
velice překvapující výsledky... a tomu bikiny výsledku se nejde než pousmát...se na to podivejte, např když jsem se diva na fotky bikinek tak u tehle sem se ani nepozastavil

Hodnocení: 0
Majke
Vloženo: 02:33:37, 20.10.2013 | profil autora

Hodnocení: +5
phibo
Vloženo: 02:10:07, 20.10.2013 | profil autora
Jak to vypadalo v bikinách? Je mi jasné, že se to posuzuje hůř než v open nebo 212, ale odráží to pořadí, to, co bylo k vidění na pódiu, nebo to byla taková `malá domů`?

Hodnocení: +2
Pospas
Vloženo: 02:09:30, 20.10.2013 | profil autora
Vysvětlí mi tu někdo jak mohl Tomáše porazil Jeno Kiss a Martin Kjellstrom?

Hodnocení: +1
Petr.S.
Vloženo: 01:52:42, 20.10.2013 | profil autora
Dík za odpověď. Není nad to být přítomen osobně. U Dalibora mám tak nějak pocit, že i když není zrovna typ jako Bob Paris může na tu obrovskou kostru naházet tolik, že vedle něj budou soupeři vypadat jak dorostenci

Hodnocení: +15
CIZOPASNIK
Vloženo: 01:37:50, 20.10.2013 | profil autora
Ano, viděl jsem to z cca 10 metrů. Sdělím jen své subjektivní dojmy. Honza Kubík oproti tomu, jak jsme ho mohli v posledních letech vidět nabral dobrých 4 - 5 kilo svalů a přišel moc dobře připravený už v semifinále a ve finále mi přišel hlavně na nohách ještě ostřejší. V porovnání s ostatními měl přeci jen o dost štíhlejší nohy, ale třeba v zádových postojích se vůbec neztrácel a díky širokým zádům a ramenům působil opravdu dobře. Lukáš Osladil přišel nesrovnatelně líp připravený, než loni, to byla úplně jiná forma. Dokud stojí uvolněně, tak ty svaly nevyniknou, ale jakmile zapózoval, bylo vidět, že je plný a zároveň ostrý. Podle vyvolávání a toho jak vypadal jsem ho tipoval kolem 4. - 5. místa a při pohledu do výsledkové tabulky absolutně nechápu, co se na té soutěži stalo. Tomáš vypadal dobře, myslím že mu forma vyšla moc pěkně, ale v porovnání s ostatními na pódiu mu prostě vypadá štíhle, což se asi nemůže nikdo divit, když ostatní váží minimálně stejně, ale jsou o hlavu menší. Dalibor Hájek mě překvapil. Když jsem viděl fotky asi dva týdny, říkal jsem si, že to nemůže stihnout, ale stihnul to a vypadal opravdu obrovský a plný a taky na nohách bylo vidět, že je větší než dří. Alespoň mi to tak přišlo.

Hodnocení: +17
Chozraščot
Vloženo: 01:37:48, 20.10.2013 | profil autora
souhlasím, Hájek na to má. Četl jsem článek kde psali že mu před NY Pro zemřel otec, jak musí brzo ráno vstávat, dělá noční směny jako vyhazovač, před závody bojoval s chřipkou, to na pohodě nepřidá ale i tak klobouk dolů před jeho parádní prezentací! Jestli příští sezonu pojede syrový objem a bude zaflákaný jak říká, mohl by 150 kilo v objemu mít a na soutěži 140 by byla velká krása! Jenže možná i to je malo protože je vysoký (188cm) oproti Greenovi (171cm) který má v objemu taky přes 142 kilo. Takže spíš k 160 kilům při jeho výšce. Jo, věk mu nehraje do karet ale když už je v profi a je náš nejlepší bobybuilder měl by ještě 3-4 sezony jet naplno a předvést se, vyždímat ze sebe to nejlepší Bončurák nemá pravdu s Hájkovým progresem to nesouhlasím

Hodnocení: +2
imtheman
Vloženo: 01:32:07, 20.10.2013 | profil autora
koukám že naše želízka celkem zařízly. I když gratulace Daliborovi a Honzovi, nevím jak to budou brát oni, ale dle mého pěkné výsledky, I když minimálně Dalibor mohl být o chloupek výše. Pro Toma další řekl bych `rána`, snad mu to BB nezošklivý :-(

Hodnocení: 0
Petr.S.
Vloženo: 01:23:47, 20.10.2013 | profil autora
Ty jsi tam asi byl osobně, že jo. Jak vypadali naši ve srovnání se zbytkem? Na fotkách vypadají všichni parádně.

Hodnocení: +9
CIZOPASNIK
Vloženo: 01:18:48, 20.10.2013 | profil autora
Osladilovo 12. místo je pro mě největší přehmat, jaký jsem kdy ve výsledcích kulturistických soutěží viděl.

Hodnocení: +12
Carnivor
Vloženo: 01:01:30, 20.10.2013 | profil autora
musi nabrat dalsi hmotu, rad bych videl Dalibora v objemu 150-160kg+ a do jidelnicku davat vice tuku, denne par avokad jako futruje Heath.

Hodnocení: +2
Petr.S.
Vloženo: 00:52:48, 20.10.2013 | profil autora
Máš pravdu, že je to nejisté. Ale v 212 nemá moc šancí proti prťavejm koulím.

Hodnocení: 0
Narcooo
Vloženo: 00:51:06, 20.10.2013 | profil autora
bože chytrolínci rači mi tu popište včem byl Slaďa horší,řešit kdo a kolik má patáků můžete řešit v hospodě u piva . . .

Hodnocení: 0
maxpoint97
Vloženo: 00:47:12, 20.10.2013 | profil autora
Tak je pravda, že má před sebou ještě řadu let, ale určitě by už neměl zahazovat další sezonu v 212, kde to prostě bohužel k tomu neni... A těžko říct, ale neni deset kilo, jako deset kilo a navíc, bůhví, jestli by těch 10 kilo stačilo... prostě v profi se (většinou) už nic neodpouští...

Hodnocení: +1
Petr.S.
Vloženo: 00:46:42, 20.10.2013 | profil autora
Dříve se říkalo široká ramena, dnes dlouhé klíční kosti. Namluvil jsem o deltových svalech.

Hodnocení: +3
vitocorleone
Vloženo: 00:46:29, 20.10.2013 | profil autora
Mistře Boncuraku, takže podle Vašeho názoru, kdyby teď bral dejme tomu hrstku AS, tak pokud to zvýší na pořádnou mísu, tak okamžitě z toho naroste? To by bylo interesantní, kdyby to šlo, protože by to tady bylo samé monstrum. Obv růst souvisí především s výživou a genetickou dispozicí těla (Lesukov se k tomu trochu vyjádřil v rozhovoru nedávno tady na Ronnie), ty `porce` AS se zvyšují nejčastěji v případě, kdy to borci necyklují a zobou celý rok --> zákonitě si tělo zvykne a je potřeba dávky zvýšit (zdravotní důsledky nechme stranou teď). Nechtěl jsem se vyjadřovat, ale asi by mi to nedalo spát

Hodnocení: 0
Boncurak
Vloženo: 00:44:56, 20.10.2013 | profil autora
Osladil a široké ramená ??? ... Možno tak, keby na nich viac zapracoval. Ak na nich náhodou pracuje dôsledne, tak očividne nemá na ne genetiku... veď je to jeho najviac zaostávajúca partia...a nie jeden sa tu vyjadril za asi posledné dva roky, že pripomína Arnolda v tom, že má dobrý hrudník (samozreme nechytajúci sa na Arnoldov), ale slabé ramená.....takže si sa sekol.

Hodnocení: +2
naazgul3
Vloženo: 00:44:03, 20.10.2013 | profil autora
v posilovni si clovek pekne zavrieska a zanadava a tu kvoli tym banom a vymazaniam sa citim ako by som bol medzi bandov buzerantov zo sachoveho kruzku.....tu si ani nemozem precitat co si kto mysli

Hodnocení: +2
Petr.S.
Vloženo: 00:43:50, 20.10.2013 | profil autora
Přibližně tak to je. Pokud by to fungovalo tak, že si koupíš tolik bobků na kolik ti stačí peníze Evls by asi vyhrál Bill Gates.

Hodnocení: -3
Boncurak
Vloženo: 00:42:35, 20.10.2013 | profil autora
Len čas ukáže, či Hájek naberie dostatočnú svalovú hmotu na to, aby sa ocitol vyššie. Ale ja osobne v to neverím. Z rozhovorov spred roka-dvoch vravel, že chce jednu, dve sezóny v profi,a potom skončiť. Viem, že `narásť` môže ešte aj v jeho veku, ale zas za akú cenu..... Arnold bol na vrchole ako 2X ročný, Kai ako 38 ročný (ale proste s lepšou genetikou, než má Hájek)... Títo chlapci (top kulturisti) majú prvotriednu lekársku starostlivosť, špeciálnych fyzioterapeutov, atď.....myslím, že o Hájeka sa až tak nestarajú (Top 10-tku pozná celý svet = viac peňazí), takže preto ja tam do budúcna UŽ progres nevidím. Ale nechám sa prekvapiť.

Hodnocení: 0
Petr.S.
Vloženo: 00:38:54, 20.10.2013 | profil autora
subtilní je proto, že se musí vejít do váhy. Má kostru s velkým hrudníkem a široká ramena a podle toho co jsem viděl osobně už před lety pro něj nebude 10 soutěžních kg neřešitelný problém.

Hodnocení: -2
Boncurak
Vloženo: 00:35:18, 20.10.2013 | profil autora
...akože to takto nefunguje ? ... Mi chceš povedať, že aby sa Osladil presadil v Open, tak mu stačí toľko lentiliek koľko doteraz, a stačí mu len dať si o dve dávky proteínu každý deň viac ??? ... ...A to mu pridá 10-15 kilo ? ...Alebo si dá o kilo mäsa denne viac ? .... či začne `konečne makať` tak, aby narástol do `Open` bez M&M´S, lebo doterajšie lentilky postačia ? .... Tak mi povedz, čo má za úlohu Osladil, aby sa dostal do Open a urobil tam aspoň priemerný výsledok ??? ...Lebo akosi som nepochopil...

Hodnocení: +5
maxpoint97
Vloženo: 00:33:19, 20.10.2013 | profil autora
Na 212 moc vysokej, ale na Open opravdu strašně subtilní... Mně Se Osladilovy tvary opravdu hodně líbí, ale aby byl konkurence schopný, tak to je minimálně 10 kilo v opravdový kvalitě a bůhví, jestli je to otázka jen jedný sezony... Teď prakticky rok nezávodil a žádný výrazný posun dopředu... Rozhodně mu přeju úspěch, ale tohle bude běh na delší trať..

Hodnocení: 0
Petr.S.
Vloženo: 00:31:38, 20.10.2013 | profil autora
Nezlob se na mně, ale z názoru `čím vyšší soutěž, tím víc lentilek` usuzuju, že o lentilkách nic nevíš. Takhle to prostě nefunguje. Co se týká Lukášovo formy, myslím, že je prostě přepálená.

Hodnocení: 0
Carnivor
Vloženo: 00:30:35, 20.10.2013 | profil autora
Freeman má 47, Hájek 40 takže ještě mlíčnák proti starému americkému žabákovi

Hodnocení: +1
Petr.S.
Vloženo: 00:28:08, 20.10.2013 | profil autora
38 není v kulturistice žádnej věk. A když srovnáš fotky z minulé soutěže a dnešek musíš to vidět.

Hodnocení: -5
Boncurak
Vloženo: 00:27:58, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: +4
Petr.S.
Vloženo: 00:23:32, 20.10.2013 | profil autora
Lukáš je typ kterýmu to roste dobře, tak by se měl na tu 212 vykašlat. Je na to moc vysokej.

Hodnocení: 0
Boncurak
Vloženo: 00:20:55, 20.10.2013 | profil autora
...tomu s Hájkom a nabratia pár kilo svalov do budúceho EVL´S PRAGUE snáď neveríš.... ...Nič v zlom, ale Hájek nemá 38 rokov, že by to ešte ako-tak šlo... Pokiaľ viem, tak chcel pôvodne súťažiť len 1, max 2 sezóny v profi..... a teraz to bola tá druhá sezóna (či ?)... Skončil deviaty, má vek, no uvidíme, či bude na budúci rok vôbec štartovať...

Hodnocení: 0
Majke
Vloženo: 00:18:56, 20.10.2013 | profil autora

Hodnocení: -2
Boncurak
Vloženo: 00:17:19, 20.10.2013 | profil autora
Carnivor : Profi BB nikdy nebol nezaujatý...;-)...Toney Freeman patrí medzi svetový špičku. Proste si rozhodcovia NEDOVOLIA dať ho za Hájka, ktorého meno pozná asi 1000krát menej ľudí než Freemanovo, a navyše Freeman hoci nebol v tak dobrej forme ako Hájek, tak bol aspoň estetickejší (+to meno - a to nezmeníme, proste to má váhu). Petr. S : áno, bol bez detailov z predu... Ale až 12-te miesto.... ? ... Bral cukrovanie na príliš ľahkú váhu....Vravel v rozhovore (ak dobre pamätám), že to tento rok proste skúsi inak..... A očividne mu to nevyšlo... Škoda.

Hodnocení: +7
Petr.S.
Vloženo: 00:15:50, 20.10.2013 | profil autora
Myslím, že když Hájek za rok zase přidá dalších pár kilo, tak se máme na co těšit.

Hodnocení: 0
Petr.S.
Vloženo: 00:12:45, 20.10.2013 | profil autora
Já viděl jenom fotky, ale Osladil mi přišel hlavně ze předu bez detailů.

Hodnocení: +2
Carnivor
Vloženo: 00:12:25, 20.10.2013 | profil autora
co Osladil, ale Hájek měl být do 5. místa, perfektně připravený a vyrýsovaný, nechápu jak se před něho mohl dostat Freeman a proč je až na 9. místě Hodnotím ale jenom podle fotek, video jsem neviděl, tak je to zatím můj subjektivní pocit. A napsal jsem Ti příspěvek pod Schwarzeneggera

Hodnocení: 0
Boncurak
Vloženo: 00:12:10, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek obsahující vulgarismy byl odstraněn.

Hodnocení: +1
Darkkiller
Vloženo: 00:11:56, 20.10.2013 | profil autora
Možna by neškodilo sem psát pod články strizlivej... Neberu ti tvůj názor, ale příště se zkus vyjádřit trochu opatrneji.

Hodnocení: 0
Boncurak
Vloženo: 00:11:18, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek porušující pravidla diskusí byl odstraněn.

Hodnocení: 0
Johncreasy
Vloženo: 00:09:30, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek porušující pravidla diskusí byl odstraněn.

Hodnocení: -5
Boncurak
Vloženo: 00:04:17, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: -3
Boncurak
Vloženo: 00:01:52, 20.10.2013 | profil autora
MENŠÍK mal polovičné nohy oproti Osladilovi, NIE Kubík.

Hodnocení: -5
Boncurak
Vloženo: 00:00:33, 20.10.2013 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: +5
Reality
Vloženo: 23:59:55, 19.10.2013 | profil autora
Boncuraku nehodnoť něco, kdes evidentně nebyl. Mareš to zvládl na jednučku, byl zábavný, bezprostřední, s Ruhlem se dobře špičkovali. Ale Ruhla zastiňoval, Markus se mnohdy ani nedostal ke slovu. Ale to nejde Marešovi vyčítat, byl super.

Hodnocení: 0
Darkkiller
Vloženo: 23:57:15, 19.10.2013 | profil autora
Vysledky každopádně hodne zajimavy... Btw zajímalo by me, jakej byl Mareš moderator kulturisticke soutěže, zvládl to?

Hodnocení: -5
Boncurak
Vloženo: 23:55:01, 19.10.2013 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: 0
Narcooo
Vloženo: 23:52:41, 19.10.2013 | profil autora
Kubik,Menšík před Osladilem,vrchol ...

Hodnocení: +2
Reality
Vloženo: 23:49:19, 19.10.2013 | profil autora
Není pravda, že by nějak svévolně nenastoupil do finále, prostě a jen skončil dvanáctý, nechápu to, ale je to tak. Soutěž ale byla naprosto famózní a dokonalá, perfetkní zážitek po všech stránkách!

Hodnocení: 0
Deadlift
Vloženo: 23:39:07, 19.10.2013 | profil autora
po prvním kole byl dvanáctý?...co to jako je? Bureš patnáctý? http://www.ifbbpro.com/results/2013-evl-prague-pro-scorecards/

Hodnocení: 0
lupo
Vloženo: 23:35:35, 19.10.2013 | profil autora
Výsledky PRO MEN´S OPEN– na třetím místě Dexter Jackson, na druhém místě Branch Warren a vítězem je Kai Greene. Tak je to napsané na FB stránkách EVL’s Prague Pro

Hodnocení: -2
Boncurak
Vloženo: 23:21:24, 19.10.2013 | profil autora
Warren má byť druhý ??? ........... Veď v Open na tejto súťaži patrí medzi `top 3` najNEestetickejších....... to už je sila.......

Hodnocení: 0
lupo
Vloženo: 23:14:23, 19.10.2013 | profil autora
To je nějaké divné. Nemá být Branch Warren druhý a Dexter Jackson třetí ??

Hodnocení: 0
Boncurak
Vloženo: 23:11:35, 19.10.2013 | profil autora
212-tka tu na Evil´s.

Hodnocení: -5
Boncurak
Vloženo: 23:07:34, 19.10.2013 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: +1
Jan777
Vloženo: 23:05:12, 19.10.2013 | profil autora
Omlouvám se jestli to vyznělo nějak negativně. Jsem trochu rozhozenej z toho co se poslední dobou na našich podiích občas stává. Doufám, že Lukáš měl opravdu závažný důvod nenastoupit...doufam, že nejde jen o uraženou ješitnost.

Hodnocení: 0
Majke
Vloženo: 23:04:15, 19.10.2013 | profil autora
jak je to? na stránkách evls je to jinak: Výsledky PRO MEN´S OPEN– na třetím místě Dexter Jackson, na druhém místě Branch Warren a vítězem je Kai Greene.

Hodnocení: 0
maxpoint97
Vloženo: 22:59:19, 19.10.2013 | profil autora
V reportu bylo napsáno, že výsledky se objeví v tomto článku, komentář jsem psal v době, kdy jsem už zpětně nekoukal do reportu, kde se o Lukáši objevil dodatek o nenastoupení. Každopádně souhlasim, pokud v tom nebyly náhlé zdravotní komplikace, tak se tohle fakt nedělá, ale nebudu dělat závěry, dokud nepřijde oficiální prohlášení.

Hodnocení: 0
dzordn2
Vloženo: 22:55:38, 19.10.2013 | profil autora
Proč Lukáš Osladil k vyhlášení výsledků nenastoupil, zatím nevíme.

Hodnocení: 0
Petr.S.
Vloženo: 22:54:15, 19.10.2013 | profil autora
To mi nějak hlava nebere

Hodnocení: 0
Jan777
Vloženo: 22:52:10, 19.10.2013 | profil autora
...v reportu máš jasně napsáno, že nenastoupil na vyhlášení výsledků. No nevim.Tohle se prostě nedělá.

Hodnocení: 0
maxpoint97
Vloženo: 22:47:04, 19.10.2013 | profil autora
Lukáš ani v TOP 10?? Tak to čumim

Hodnocení: +1
Jenda26
Vloženo: 20:42:44, 19.10.2013 | profil autora
jsem takhle více napnutý ono z Mr.O sice přenos byl ale popravdě se mi moc nelíbil, tak si to raději takhle projdu po fotkách

Hodnocení: 0
Petr.S.
Vloženo: 20:38:38, 19.10.2013 | profil autora
kameraman by se určitě našel. Problém bude nejspíš najít někoho kdo by to zaplatil.

Hodnocení: +1
naazgul3
Vloženo: 20:25:52, 19.10.2013 | profil autora
ze sa nenasiel niekto co by kameroval a vysielal online prenosJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra