Reklama:

Europa Supershow 2013
- výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Devátý ročník tradiční texaské profesionální soutěže Europa Supershow je minulostí! Dobojováno je v tuto chvíli ve všech kategoriích a trofeje i přímá postupová místa na letošní Olympia Weekend tak mají své majitele. Komu se v kategoriích kulturistiky mužů open, physique mužů, physique žen a bodyfitness žen dařilo a jak si na soutěži vedl český profík Tomáš Bureš?


Rozhovor s Tomášem Burešem, ve kterém český závodník hovoří o svých dojmech ze soutěže, naleznete zde.


Europa Supershow 2013 - kategorie open

V kategorii kulturistiky mužů open se do boje o podíly z celkové finanční prémie 20.000 dolarů i o předposlední volné přímé postupové místo na letošní ročník Mr. Olympia zapojilo osmnáct závodníků. Kvůli problémům s vízem k cestě do USA mezi nimi, podobně jako před týdnem v Tampě, chyběl Íránec Baitollah Abbaspour, jenž tak znovu bude závodit až za dva týdny na Nordic Pro Championships ve Finsku.

Již předsoutěžní papírové předpoklady dávaly tušit, že by si to na Europa Supershow v boji o medailová umístění mohli rozdat především Essa Obaid, Lionel Beyeke a Steve Kuclo. První vyvolávání pátečního semifinále ukázalo, že předsoutěžní odhady nebudou od skutečného vývoje soutěže vůbec daleko, když v něm pózovali právě borci ze zmíněné trojice doplnění o Mohamada Bannouta z Libanonu. Poslední vyvolávání první poloviny soutěže pak naznačilo, že by na vítězství mohl dosáhnout jeden z dvojice Kuclo - Obaid, když v něm právě tito dva borci bok po boku sváděli vzájemný souboj.

Z něj nakonec vítězně vyšel čerstvě osmadvacetiletý Steve Kuclo, jenž tak na svůj první profesionální triumf nečekal příliš dlouho, když si jej připsal hned při druhém profesionálním startu. Jeho souboj s druhým Essou Obaidem se nesl v duchu porovnávání dvou odlišných typů postav. Kuclo na jedné straně pozornost poutal lepší stavbou těla s drobnými klouby a skvělým poměrem širokých ramen a stále poměrně úzkého pasu. Obaid naproti tomu nabídl žulovou tvrdost, špičkové vyrýsování a ostrost.

Že se miska vah nakonec přiklonila na stranu 180 cm vysokého Kucla, jenž se na závody připravoval pod vedením trenéra Hanyho Ramboda, může být dáno jednak tím, že do finále nastoupil s podstatně menšími rezervami v odvodnění než na páteční semifinále, svou roli pak jistě mohlo sehrát i to, že Steve je v Texasu, kde se soutěž konala, doma.

To, jak si na Europa Supershow závodníci rozdělili první dvě místa, vyvolalo živou diskusi, kdy se ani zámořští komentátoři, kteří soutěž sledovali naživo, nemohou shodnout, který z borců měl vlastně zvítězit. My se proto dále omezme již jen na konstatování, že zvítězil zřejmě charismatičtější závodník, který od loňska zapracoval na celkových objemech a kromě předností v podobě výše zmíněné dobré stavby těla nabídl i skvělá stehna a lýtka. Do budoucna mu někteří doporučují práci na lepší svalové hustotě v oblasti zad a na rozvoji trapézů.

Že Essa Obaid, který se na soutěž připravoval ve spolupráci se silným duem Charles Glass - George Farah, i přes obrovské paže, veškerou svalovou hustotu, tvrdost a vyrýsování nezvítězil a skončil na druhém místě, s sebou kromě jiného nese i to, že jeho jméno nezmizelo z kvalifikačního žebříčku a v současnosti mu v něm s devíti body patří čtvrté místo, o nějž se dělí s Edwardem Nunnem.

Třetí na Europa Supershow skončil Lionel Beyeke, který podle zúčastněných pozorovatelů zejména do finále nastoupil znatelně ostřejší než před týdnem k PBW Championships. Za bronzovou příčku jednomu z čerstvých svěřenců trenéra Dennise Jamese do kvalifikačního žebříčku přibyly tři bodíky a Beyeke je v něm nyní s celkovými osmi body na děleném šestém místě. Pokud Lionel bude chtít závodit na letošní Olympii, musí tak za dva týdny ještě nastoupit k finskému Nordic Pro a tam vybojovat libovolné umístění v první pětici.

Čtvrté místo obsadil Mohamad Bannout, který perfektní připraveností opět smazával strukturální nedostatky své postavy. Na páté příčce při svém profesionálním debutu překvapivě skončil sedmatřicetiletý Američan Cory Mathews, jenž svou hmotností spadá do kategorie do 212 liber a měl by v ní nastoupit již na říjnové profesionální show ve Phoenixu. Šesté místo vybojoval dvaačtyřicetiletý Drew Jemmott, jenž těžil z výborné stavy těla a nejlepšího poměru širokých ramen a úzkého pasu z celého startovního pole.

Zvláštní pozornost pak věnujme profesionálnímu debutu britského kulturisty Zacka Khana. Závodník, jenž nezapře pákistánský původ, se na klání k soutěžení vrátil po devastujícím zranění obou stehen, které utrpěl v polovině roku 2010 při provádění těžké série hacken dřepů. Během cesty za zotavením podle svých slov musel absolvovat pět různých operací, z nichž tu poslední podstoupil před pouhými šesti měsíci, což kromě jiného znamená, že před startem na Europa Supershow měl pouze tři měsíce na objemovou přípravu a stejné množství času na vyladění formy v dietě.

S ohledem na to lze sedmé místo, které při svém vůbec prvním profesionálním startu o uplynulém víkendu vybojoval, považovat za skvělý výsledek. Khana k němu dovedly skvělé bicepsy s pěknými vrcholky, u něj až nevídaně napruhované hýždě i skutečnost, že jeho kvadricepsy po těžkém zranění za zbytkem těla zdaleka nezaostávaly tolik, jak by si před soutěží někteří mohli myslet.

Khan se během soutěže svěřil, že letošní Europa Supershow pro něj měla znamenat jakési zkušební závody, na kterých chtěl zjistit, jak si mezi ostatními soupeři stojí. Zatímco tentokrát pro něj vítězstvím bylo, že po třech letech léčby zranění vůbec nastoupil na pódium, příště si podle svých slov na profesionální show půjde již pro zlato. Pokud jste si v předcházejících dnech položili otázku, proč Khan svůj comeback ohlásil až na poslední chvíli, vězte, že jedním z důvodů bylo zkrátka to, že jindy jinak velmi otevřený Zack tentokrát jednoduše nechtěl příliš pozornosti.

Dodejme, že Khan zdaleka není v tréninku stehen tam, kde byl před zraněním, a připouští, že svá stehna netrénuje na sto procent. Jednak z opatrnosti, aby předcházel dalšímu zranění, a jednak i proto, že to není potřeba a raději se soustředí na kvalitní provedení cviku a stoprocentní svalovou kontrakci.

Aby Khan v profesionální divizi IFBB mohl sbírat ještě vyšší umístění, bude muset na celkovém rozvoji dolních končetin samozřejmě ještě dále pracovat a týká se to nejenom kvadricepsů, ale také hamstringů a lýtek.

Osmé místo vybojoval začínající běloruský profesionál Alexey Shabunya, devátý skončil v životní formě závodící JoJo Ntiforo, jehož postava však nese již rovněž stopy několika zranění.

Desáté místo při svém druhém letošním startu vybojoval český profesionál Tomáš Bureš, jehož svaly tentokrát působily plněji než před týdnem během jeho startu na floridském PBW Championships. Osmatřicetiletý závodník tradičně poutal pozornost vyvážeností postavy, rozvojem ramen a hrudníku, výbornými lýtky, množstvím detailů v oblasti hamstringů a celkově dobrou formou. Flex Wheeler, který na místě soutěž komentoval pro magazín Muscular Development, pak ocenil i Tomášův pózing.

Drobné výtky na adresu českého závodníka pak zámořští komentátoři měli pouze v souvislosti s jeho mírně slabší ostrostí v oblasti spodních zad a spodní části gluteů.

Z dalších závodníků zmiňme již jen 185 cm vysokého vítěze loňského ročníku NPC USA v kategorii nad 102 kg Stephena Fraziera, jenž na Europa Supershow při profesionálním debutu vybojoval dvanácté místo. Frazier, který disponuje fantastickými pažemi, se před závody svěřil, že bydlí takřka přes ulici, a zřejmě i to se odrazilo na tom, že se o víkendu prezentoval životní formou. Aby se ve výsledkových listinách profesionálních soutěží začal posouvat výše, potřebuje dále pracovat na objemech, šířce zad i prezentaci.


Europa Supershow 2013 - kategorie open:

  1. Steve Kuclo*
  2. Essa Obaid
  3. Lionel Beyeke
  4. Mohamad Bannout
  5. Cory Mathews
  6. Drew Jemmott
  7. Zack Khan
  8. Alexey Shabunya
  9. JoJo Ntiforo
  10. Tomáš Bureš
  11. Rudy Richards
  12. Stephen Frazier
  13. Manuel Lomeli
  14. Matthias Botthof
  15. Santana Anderson
  16. Lee Apperson
  16. Rod Ketchens
  -. Luke Timms

* kvalifikace na Mr. Olympia 2013


Steve Kuclo - vítěz Europa Supershow 2013


1. Steve Kuclo

2. Essa Obaid

3. Lionel Beyeke

4. Mohamad Bannout

10. Tomáš Bureš

Vybraní závodníci mimo první čtveřici*

* Fotografie nejsou řazeny podle umístění závodníků.

Semifinálová vyvolávání


Essa Obaid - volná sestava na Europa Supershow 2013


Lionel Beyeke - volná sestava na Europa Supershow 2013


Europa Supershow 2013 - posedown a vyhlášení výsledků


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia k 18. srpnu 2013:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2012 1.
Kai Greene USA Mr. Olympia 2012 2.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2012 3.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2012 4.
Branch Warren USA Mr. Olympia 2012 5.
Dennis Wolf Německo EVL’s Prague Pro 2012 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Amateur Mr. Olympia 2012 1.
Cedric McMillan USA FIBO Power Pro 2013 1.
Brandon Curry USA Arnold Classic Brasil 2013 1.
Robert Piotrkowicz Polsko Mr. Europe Pro 2013 1.
Victor Martinez Dominikánská rep. Toronto Pro Supershow 2013 1.
Roelly Winklaar Nizozemsko Wings of Strength 2013 1.
Evan Centopani USA PBW Championships 2013 1.
Steve Kuclo USA Europa Supershow 2013 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček k 18. srpnu 2013:

p. jméno stát body
1. Toney Freeman USA 30
2. Johnnie Jackson USA 20
3. Ben Pakulski Kanada 11
4. Edward Nunn USA 9
4. Essa Obaid SAE 9
6. Juan Morel USA 8
6. Lionel Beyeke Francie 8
8. Jonathan Delarosa USA 6
9. Hidetada Yamagishi Japonsko 5
9. Michael Kefalianos Austrálie 5
11. Mohamad Bannout Libanon 5
12. Baitollah Abbaspour Japonsko 4
12. Fouad Abiad Kanada 4
14. Bill Wilmore USA 3
15. Ronny Rockel Německo 2
15. Clarence DeVis Belgie 2
15. Frank McGrath Kanada 2
18. Ivan Sadek Austrálie 1
18. Fred Smalls USA 1
18. Daniel Toth Maďarsko 1
18. Justin Compton USA 1
18. Cory Mathews USA 1


Europa Supershow 2013 - physique mužů

V physique mužů se na Europa Supershow představilo jednadvacet závodníků a nechyběli mezi nimi ani Dave Goodin a Capriese Murray, kteří v profesionální divizi IFBB kdysi začínali mezi kulturisty. Oběma nová kategorie svědčila o poznání lépe než minulý týden na PBW Championships Nathanu Wonsleymu, který byl pro mužské physique jednoznačně příliš mohutný. V případě Murraye to platilo dvojnásob, a když se se objevil po boku Johna Nguyena, Stephena Masse a Vincenta Fioreho v předposledním semifinálovém vyvolávání, v němž se rozhodovalo o čelních příčkách, získal i naději na pěkné umístění.

Vítězství a přímý postup na letošní ročník Olympia Men's Physique Showdown nakonec připadl mezi profesionály debutujícímu vítězi kategorie do 173 cm z letošního NPC Team Universe Johnu Nguyenovi. Na Murraye pak zbyla čtvrtá příčka, když se před něj ve výsledkové listině vtěsnali ještě i Stephen Mass a Vincent Fiore.


Výsledky Europa Supershow 2013 - physique mužů:

  1. John Nguyen*
  2. Stephen Mass
  3. Vincent Fiore
  4. Capriese Murray
  5. Sheridan Hause
  6. Jeff Seid
  7. Trent Calavan
  8. Chris Mercadel
  9. Rodney Razor
  10. Craig Capurso
  11. Shannon Thomas
  12. Miguel Frank
  13. Derrick Wade
  14. David Breaux
  15. Miguel Martinez
  16. Dave Goodin
  17. Todd Abrams
  17. Ani Dean Saliasi
  17. Critelli Scatolini
  17. Corey Hammac
  17. Brant Larose

* kvalifikace na Olympia Men's Physique Showdown 2013


1. John Nguyen

2. Stephen Mass

3. Vincent Fiore

4. Capriese Murray


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown k 18. srpnu 2013:

jméno stát soutěž um.*
Stephen Cook USA Houston Pro 2012 1.
Matt Christianer USA Pro GP Los Angeles 2013 1.
Michael Anderson USA Europa Show of Ch. 2013 1.
Mark Anthony Wingson USA Pittsburgh Pro 2013 1.
Anton Antipov USA Powerhouse Gyms Cl. 2013 1.
Sadik Hadzovic USA New York Pro 2013 1.
Matt Acton USA Toronto Pro Supershow 2013 1.
Jeremy Buendia USA Greater Gulf States Pro 2013 1.
Tory Woodward USA PBW Championships 2013 1.
John Nguyen USA Europa Supershow 2013 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - žebříček k 18. srpnu 2013:

p. jméno stát body
1. Tyler Anderson USA 12
2. Alexandre Carneiro Brazílie 11
3. Jason Poston USA 9
4. William Sullivan USA 8
5. Stephen Mass USA 7
6. Craig Capurso USA 5
6. Vincent Fiore USA 5
8. Jeff Seid USA 4
8. Steve Mousharbash USA 4
10. Dean Fazzolari USA 3
11. Keenon LeBlanc USA 2
11. David Herskovitz USA 2
11. Capriese Murray USA 2
14. Sheridan Hause USA 1


Europa Supershow 2013 - physique žen:

Pro tři desítky závodnic, které nastoupily v physique žen, Europa Supershow představovala poslední příležitost k získání kvalifikace na historicky první ročník Olympia Women's Physique Showdown, jenž se odehraje koncem září v Las Vegas v rámci tradičního Olympia Weekendu. Vítězství a tím i nominaci na Olympii nejblíže samozřejmě byly závodnice, které měřily síly v prvním semifinálovém vyvolávání. Těmi byly Dana Linn Bailey, Nicole Ball, Erica Brockman, Karin Hobbs, Jillian Reville a Jennifer Robinson.

Nejšťastnější ženou kategorie se po druhé polovině soutěže nakonec stala třicetiletá Dana Linn Bailey, který tak při svém třetím profesionálním startu dosáhla na své první vítězství. Druhé místo připadlo Jillian Reville, která se tak v kvalifikačním žebříčku posunula na dělené druhé místo. Do čela žebříčku se díky třetí příčce z Europa Supershow pak probojovala 163 cm vysoká Karin Hobbs.


Výsledky Europa Supershow 2013 - physique žen:

  1. Dana Linn Bailey*
  2. Jillian Reville
  3. Karin Hobbs
  4. Jennifer Robinson
  5. Nicole Ball
  6. Erica Blockman
  7. Loana Muttoni
  8. Beni Lopez
  9. Lyris Cappelle
  10. Akane Nigro
  11. Roxie Beckles
  12. Joele Smith
  13. Candrea Adams
  14. Jill Rudison
  15. Ally Baker
  16. Zoa Linsey
  16. Stephanie Willes
  16. Lindy Waid
  16. Michelle Trapp
  16. Mikaila Soto
  16. Myriam Bustamante
  16. Ida Sefland
  16. Cinzia Clapp
  16. Jessica Gaines
  16. Karen Gatto
  16. Antonia Perdikakis
  16. Sheena Ohlig
  16. Nekole Hamrick
  16. Marnie Holley
  16. Jayla Mcdermott
  16. Ceaanna Kerr
  -. Marina Lopez

* kvalifikace na Olympia Women's Physique Showdown 2013


1. Dana Linn Bailey

2. Jillian Reville

3. Karin Hobbs


Závodnice kvalifikované na Olympia Women's Physique Showdown k 18. 8. 2013:

jméno stát soutěž um.*
Tamee Marie USA Houston Pro 2012 1.
Sabrina Taylor USA Titans Grand Prix 2012 1.
Patricia Mello Brazílie Pro GP Los Angeles 2013 1.
Karina Nascimento USA Optimum Classic Pro 2013 1.
Juliana Malacarne Brazílie New York Pro 2013 1.
Toni West USA Toronto Pro Supershow 2013 1.
Sara Hurrle USA Mile High Pro 2013 1.
Tycie Coppett USA Greater Gulf States Pro 2013 1.
Jamie Pinder USA Wings of Strength 2013 1.
Valerie Gangi USA PBW Championships 2013 1.
Dana Linn Bailey USA Europa Supershow 2013 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Women's Physique - žebříček k 18. srpnu 2013:

p. jméno stát body
1. Karin Hobbs USA 11
2. Mindi O’Brien Kanada 9
2. Jillian Reville USA 9
4. Venus Nguyen USA 8
5. Mikala Soto USA 7
6. Joele Smith USA 6
7. Teresita Morales USA 5
8. Evangeline Belton USA 4
8. CeaAnna Kerr Kanada 4
8. Nicole Ball Kanada 4
11. Amanda Dunbar USA 3
11. Jill Rudison USA 3
11. Carrie Simmons USA 3
14. Keashia Wester Kanada 2
14. Frances Mendez USA 2
14. Kim Tilden Kanada 2
14. Lyris Cappelle Kanada 2
14. Jennifer Robinson USA 2
19. Samantha Hill USA 1
19. Susan Graham USA 1
19. Loan Leonard USA 1
19. Nicole Berg USA 1
19. Andrea Holliday USA 1
19. Marnie Holley USA 1


Europa Supershow 2013 - kategorie figure

Také kategorie figure na letošní Europa Supershow nabídla poměrně početné obsazení, když v ní nastoupilo hned osmadvacet sportovkyň, včetně Slovenky Natálie Révajové. Ta se v prvních semifinálových vyvoláváních neobjevila, a tak o přední příčky bojovaly jiné závodnice. Platilo to zejména o Victorii Adelus, Daně Ambrose, Andree Calhoun, Swann Cardot, Candice John a Julii Mayer-Hymann, které si rozhodčí vyžádali do prvního semifinálového vyvolávání.

V finále soutěže byla na prvním místě vyhlášena Dana Ambrose, která si tak připsala první profesionální vítězství. Druhá skončila dosud nepříliš známá ani úspěšní Julie Mayer-Hyman, třetí místo pak připadlo Francouzce Swann Cardot.

Natália Révajová na soutěži vstoupila do své čtvrté profesionální sezóny. Tentokrát se svou formou nicméně netrefila do vkusu rozhodčích a musela se spokojit se čtrnáctým místem.


Výsledky Europa Supershow 2013 - kategorie figure:

  1. Dana Ambrose*
  2. Julie Mayer-Hyman
  3. Swann Cardot
  4. Victoria Adelus
  5. Andrea Calhoun
  6. Candice John
  7. Megan Wyble
  8. Linda Andrew
  9. Natalie Waples
  10. Jessie Hilgenberg
  11. Maria Garcia
  12. Kimberly Sheppard
  13. Denise Rose
  14. Natália Révajová
  15. Tatiana Koshman
  16. Elvimar Sanchez
  16. Kristina Rojas
  16. Agnese Russo
  16. Essence Monet
  16. Samantha Maycock
  16. Eleni Kritikopoulou
  16. Mayla Ash
  16. Dawn Hinz-Pugh
  16. Ryan Hays
  16. Jennifer Baker
  16. Ryan Behr
  16. Chaya Boone

* kvalifikace na Figure Olympia 2013


1. Dana Ambrose

2. Julie Mayer-Hyman

3. Swann Cardot

14. Natália Révajová


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia k 18. srpnu 2013:

jméno stát soutěž um.*
Erin Stern Brazílie Figure Olympia 2012 1.
Nicole Wilkins USA Figure Olympia 2012 2.
Candice Keene USA Figure Olympia 2012 3.
Heather Dees USA Figure Olympia 2012 4.
Mallory Haldeman USA Figure Olympia 2012 5.
Candice Lewis USA Houston Pro 2012 1.
Ann Titone USA Kentucky Muscle Pro 2012 1.
Alea Suarez USA St. Louis Pro 2013 1.
Gennifer Strobo USA Pittsburgh Pro 2013 1.
Camala Rodriguez USA California State Pro 2013 1.
Dana Ambrose USA Europa Supershow 2013 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie figure - žebříček k 18. srpnu 2013:

p. jméno stát body
1. Natalie Waples Kanada 13
1. Swann Cardot Francie 13
3. Kamla Macko USA 12
4. Aleisha Hart Kanada 9
4. Allison Frahn USA 9
6. Kati Alander Finsko 6
6. Bernita Stuckey USA 6
8. Ava Cowan USA 5
8. Kimberly Sheppard USA 5
10. Natália Révajová Slovensko 4
10. Teresa Anthony USA 4
10. Wendy Fortino USA 4
10. Candice John Trinidad 4
10. Linda Andrew USA 4
10. Julie Mayer-Hyman USA 4
10. Victoria Adelus USA 4
17. Alicia Harris USA 3
17. Rebecca Vera USA 3
19. Anese Russo Itálie 2
19. Vicki Counts USA 2
19. Alisha Archibold USA 2
19. Maria Sanchez Španělsko 2
19. Monica Labriola USA 2
19. Maria Luisa Baeza Diaz Chile 2
19. Monica Specking USA 2
19. Erin Harding Kanada 2
19. Laurie Schnelle USA 2
19. Latorya Watts USA 2
29. Sasha Brown USA 1
29. Dawn Fernandez USA 1
29. Rinnah Schmid Austrálie 1
29. Francine Sablan USA 1
29. Andrea Calhoun USA 1


Zdroje:
www.rxmuscle.com
www.musculardevelopment.com
www.ifbbpro.com

Foto:
www.npcnewsonline.com / Isaac Hinds
www.team-andro.com / Matthias Busse
Chris Holland

Video:
www.flexonline.com
www.team-andro.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

19.08.05:3070mMyW!53 - Mne hlavne neprijde ze by mel Kuclo lepsi stavbu tela nez ..
18.08.16:34jari - Troufám si tvrdit, že to nevědí ani rozhodčí a to neříkám ..+1
18.08.15:11maxpoint97 - Teď to neberu jako urážení kategorie, ale neví prosím někd..
18.08.14:36Ronnie - S Tomem máme opět rozhovor, bude tu v průběhu odpoledne.+2
18.08.14:07Bajkonur - Na druhou stranu Bureš na těchhle závodech vypadal o hodně..
18.08.09:00LUC - Bajkonur: souhlasím amoresPE: ale ani horší.
18.08.08:59amoresPE - Toho zavodnika z physique Stephena Massa nejak tie zavody ..
18.08.08:46amoresPE - To mas pravdu ze ho neporazil ziadny nepripraveny borec, a..
18.08.08:43Bajkonur - Z první ligy na těchhle závodech nebyl prakticky nikdo.+1
18.08.08:25LUC - tak už..:) Tak to právě uvidíš, jak to po něm nikdo nepřev..
18.08.08:19LUC - Ti první dva si myslím, že je to naprosto v pořádku, stejn..
18.08.08:13matesthegreat - ***-5
18.08.08:11Rahorus - Mě teda přišly nejlepší lýtka toho Luka Timmse, kterej byl..
18.08.07:51DiamonD123 - Rozhodčí si z nás už s těmi výsledky poslední dobou nejspí..+3
18.08.07:42guruhonza - Anketa na MD, jak si myslí fanoušci kulturistiky, že to mě..+2
18.08.07:25ashitaka40 - Tak Kuclo vypadá dobře, ale je nedotažený. Vítězství by si..-1
18.08.02:56manko - Jestli Essa neměl na Kucla, tak to je profi už asi fakt po..+2
18.08.01:59Mates-daoc - Nedivte se i za mořem a jinde to nechápejí a dokonce se ro..
18.08.01:47maxpoint97 - Možná jsem fakt jedinej, ale jak jsem psal už v diskuzi u ..-1
18.08.01:45william888 - Tak toto uz je vela... Zase zahviezdila americka politika...+4
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
služby Osobní Trenér Praha - Adam Špulá...
Chceš se naučit základy boxu, thaiboxu, nabrat svalovou hmotu, zlepšit si kondici anebo už prostě...
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
práce Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...
práce Trenerku pro stretching
Hledam Fitness Trenerku v Praze ktera by pomohla se stretchingem, normalne placene jako hodina tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie