Reklama:

Muscle&Fitness 2/2005

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní
Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.

Na titulce 136-stránkového únorového vydání MUSCLE&FITNESS přitahuje zrak snad životní snímek Pavla Jablonického (z dílny Josefa Adlta), v kombinaci s portrétem Timey Majorové, která bude hostem redakce na stánku MUSCLE&FITNESS na blížícím se sportovním veletrhu SPORT PRAGUE 2005 – jaro koncem února v Praze-Letňanech. Pavol v čísle popisuje své zážitky z Olympia Weekendu (rovněž tak i slovenská fitneska Klaudia Kinská), Timea zase předvádí soubor cviků pro celé tělo. Z osobností poutá pozornost také velký profil siláka Zdeňka Sedmíka (nedávno 302,5 kg v benči), prvního Čecha, který překonal hranici 300 kg. Do této kategorie lze zařadit i exkluzivní interview s Jozefem Drsmanem, majitelem Pro Gymu v Brentwoodu a osobním trenérem řady hollywoodských hvězd, dále rozhovor s mnohonásobným mistrem světa v páce Jánem Germánusem.

Z vítězů čtenářské soutěže v transformaci postavy DO FORMY S MUSCLE&FITNESS se představuje tentokrát Milan Virág, vítěz v kategorii mužů nad 45 let a rovněž finalisté v kategorii od 26 do 35 let. V rubrice HVĚZDY MINULOSTI přišli na řadu Bob Birdsong a Pete Caputo, nechybějí ani další hezké letní fotky čtenářek M&F.

Ze zahraničí pochází report z dalšího vystoupení Radka Hadrovského a Davida Babůrka mezi naturály v New Yorku i zajímavý pohled na nabídku výrobců na Olympia Expo 2004 v Las Vegas. Fotoreportáž zachycuje nejenom nejzajímavější momentky z návštěvy Ronnieho Colemana v Česku, ale také z další "várky" českých podzimních pohárových soutěží.

Lee Labrada napsal další zajímavý odborný článek pod názvem "Váš příští trénink". Bomba překvapení loňské Olympie Gustavo Badell (paže 55 cm) předvádí svůj trénink bicepsů. Badellovi je věnován i vytrhávací poster (z druhé strany je Jenny Lynn, druhá z Figure Olympia.) Z doplňků výživy se koncentruje pozornost tentokrát na suplementy vhodné pro údržbu a léčbu kloubů. Ani v tomto vydání nechybějí recepty kulturistických a fitness jídel.

Co dál? Ve srovnání s minulostí se jak v letošní "jedničce" tak i ve "dvojce" zvýšil podíl praktických popisů cviků a návodů pro muže i ženy, především v stále obsažnější rubrice TRÉNINKOVÝ BLOK. Podrobný obsah MUSCLE&FITNESS číslo 2/2005 lze najít na www.muscle-fitness.cz, po kliknutí na titulní stránku nového vydání.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
CIZO (13:23) • Pavle, ta souvislost mezi rakovinou a sežráním všeho, co trh nabízí, včetně růsťáku a i...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
PeVan72 (12:49) • Ano, to máte pravdu rakovina si nevybírá. Mít, ale ve svém těle 10 dopingových látek př...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
fobo (12:25) • ano, je to přesně tak, nemá smysl to spojovat. Mimochodem jsme se Pavle potkali na jeho...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
PavelV (12:16) • To myslím, že není podstatné. Navíc mi to přijde jako trochu unfair. Jasně, byl to přes...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
Arnold Strong (20:46) • Kdopak je ten mistr republiky ktery zemřel na rakovinu?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra