Reklama:

Hunter Labrada
otcovy geny nezapře

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Kolik špičkových profesionálních kulturistů má děti, které se rozhodly jít ve sportovních stopách svých rodičů? Příliš mnoho jich nebude, přesto se i takové případy najdou. Za všechny z posledních let jmenujme například Sergia Olivu Jr., který má v USA na kontě své první starty na soutěžích národní úrovně, nebo Renela Charlese, jenž podle otce Darrema pro bodybuilding disponuje ještě většími vlohami než on.

Po mladém Olivovi a Charlesovi se na scénu chystá nově zamířit i syn Leea Labrady. Dvacetiletý Hunter o sobě v poslední době čím dál častěji hovoří jako o začínajícím kulturistovi a hlavně čím dál více jako kulturista začíná i vypadat. To dokumentují také následující fotografie, které Vám nabízíme na konci článku.

Pokud Vás při pohledu na obrázek, který zachycuje Hunterova stehna, napadne, jakými silovými výkony se Labrada Jr. může pochlubit ve dřepu, vězte, že jeho nejnovější osobní rekord činí 227 kg pro deset opakování a úctyhodných 250 kg pro čtyři opakování.

Hunterův otec v profesionální divizi IFBB nastupoval v letech 1986 až 1995 a patřil k největším estétům své doby. Hned při profesionálním debutu na Night of Champions předvedl husarský kousek, když dokázal porazit všechny mohutnější soupeře a zvítězil. V letech 1989 a 1990 Lee pak dokonce vybojoval druhá místa na Mr. Olympia, když nestačil pouze na legendárního Leea Haneyho. Dodnes se udržuje ve fantastické formě, o čemž fanoušky kulturistiky přesvědčil v roce 2011 během několika fotografování pro nejrůznější kulturistické magazíny.

Kdy uvidíme Huntera Labradu na soutěžním pódiu, dostupné zdroje neuvádí. Jistě se však máme na co těšit. Samotný Lee totiž jeden z čerstvých obrázků svého syna doplnil o komentář, jenž kromě jiného obsahoval i prostou otázku: "Mr. Olympia 2022?"

A co myslíte Vy? Může to Hunter Labrada dotáhnout až ke kariéře profesionálního kulturisty?


Hunter Labrada - současná forma


Zdroje:
www.facebook.com
www.twitter.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

21.02.20:27tyboo - Phila nikdy nikdo nepovazoval za prumerneho. Pamatuju si n..
21.02.18:37mladej beda - ...navic i kdyz je zatim jen amater ma urcite neskutecnou ..+3
21.02.15:26guruhonza - Philovi taky nikdo nevěřil kromě Cutlera, Ramboda a pár da..+3
21.02.15:07Xaphan69 - Za 1. v clanku je jasne napsany dotaz na tuto vec a odpove..-2
21.02.15:01Leskyno - Aha ty si taký kulturistický guru že vieš ako bude vypadat..+4
21.02.14:21Xaphan69 - Na profi? Nemyslim, super tvary, symetricky, ale ma uzky v..-3
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra