Reklama:

Startovní listiny Arnold
Sports Festival 2013

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Odpověď na otázku, kdo že to při neúčasti Branche Warrena, Kaie Greena, Victora Martineze, Dennise Wolfa a mnohých dalších vlastně bude startovat na březnovém Arnold Classic, má svou odpověď. Na oficiálních webových stránkách Arnold Sports Festivalu byly před několika desítkami minut zveřejněny seznamy jmen všech závodníků, kteří k účasti na prestižním klání v předchozích týdnech obdrželi pozvání a následně jej také přijali.

V předběžné startovní listině pětadvacátého ročníku Arnold Classic podle předpokladů nechybí jméno trojnásobného šampióna soutěže Dextera Jacksona, k jehož největším soupeřům by v boji o cenné vítězství měl patřit pětatřicetiletý armádní instruktor Cedric McMillan. Již méně očekávanými účastníky soutěže jsou Johnnie Jackson, jenž tak zřejmě musel plánovaný podzimní odpočinek zkrátit na minimum, i nepříliš zkušený Fred Smalls. Jen málokdo by pak také zřejmě čekal start třiačtyřicetiletého Darrema Charlese, jenž v posledních dvou sezónách nastupoval pouze na soutěžích veteránů.

Předsoutěžní klepy o možném profesionálním debutu Alexeye Shabunyi právě na Arnold Classic se naopak zatím nepotvrdily. Nejasná je po zveřejnění seznamu pozvaných borců také účast Jeffa Longa, jenž se startem na tradiční show již najisto počítal.

Zajímavý je také pohled do předběžných startovních listin Ms. International, Fitness International, Figure International a Bikini International. První z dalších profesionálních soutěží pořádaných v rámci Arnold Sports Festivalu je tradičně určena kulturistkám a pokud se nestane nic nepředpokládaného, již nyní lze očekávat další vítězství úřadující šampiónky Ms. Olympia Iris Kyle.

Na Figure International bude při neúčasti Nicole Wilkins podobnou favoritkou Erin Stern, která bude s největší pravděpodobností moci největší konkurenci očekávat ze strany Candice Keene a Candice Lewis. Do boje o čelní příčky však jistě budou chtít promluvit i další závodnice.

V soutěži profesionálních fitnessek se obecně očekává vítězství Rusky Oskany Grishiny, k jejímž překvapivým soupeřkám bude patřit také mladičká Maďarka Melinda Szabó, která před několika dny vybojovala svůj poslední amatérský titul na letošním Mistrovství světa juniorů a masters.

V kategorii bikini je pak favoritek na triumf zřejmě hned několik. Kromě letošní vítězky Bikini Olympia Nathalie Melo, se k nim řadí také její předchůdkyně ze sezóny 2011 Nicole Nagrani nebo vítězka říjnového EVL´s Prague Pro Justine Munro.

Nadcházející Arnold Sports Festival je naplánován na 28. února až 3. března. V každé kategorii se bude bojovat o jedno přímé postupové místo na Olympia Weekend 2013. Závodníci, kteří se umístí na druhé až páté příčce pak získají body do kvalifikačního žebříčku. Jaká bude v jednotlivých kategoriích konkrétní výše finančních odměn, v tuto chvíli dostupné zdroje ještě neuvádí. Dá se však očekávat, že to nebude méně než letos, kdy si vítěz Arnold Classic přišel na velmi slušných 130.000 dolarů.


Startovní listiny Arnold Sports Festival 2013

Arnold Classic Ms. International Fitness International Figure International Bikini International
Fouad Abiad Brigita Brezovac Myriam Capes Cheryl Brown Noy Alexander
Darrem Charles Kim Buck Bethany Cisternino Ava Cowan Jennifer Andrews
Toney Freeman Tazzie Colomb Regiane DaSilva Heather Dees Jamie Baird
Marcus Haley Angela Debatin Nicole Duncan Olga Gallardo Tiffany Boydston
Dexter Jackson Alevtina Goroshinskaya Ryall Graber-Vasani Mallory Haldeman Abbie Burrows
Johnnie Jackson Elena Kavva Oksana Grishina Aleisha Hart Lacey DeLuca
Michael Kefalianos Iris Kyle Fiona Harris Candice John Tawna Eubanks
Cedric McMillan Debi Laszewski Amanda Hatfield Candice Keene Ashley Kaltwasser
Ben Pakulski Cathy Lefrancois Tanji Johnson Candice Lewis Lexi Kauffman
Edward Nunn Yaxeni Oriquen Melinda Szabo Kamla Macko Nathalia Melo
Ronny Rockel Jeannie Paparone Kizzy Vaines Camala Rodriguez Justin Munro
Fred Smalls Olga Puzanova Trish Warren Giada Simari Nicole Nagrani
Hidetada Yamagishi Nicole Sims Noemi Olah
Erin Stern India Paulino
Gennifer Strobo Jessica Paxson
Alea Suarez Yeshaira Robles
Ann Titone Marcela Tribin
Natalie Waples Anna Virmajoki


Zdroj:
www.arnoldsportsfestival.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

22.12.13:44iv0o - ten dexter bude patrit medzi najlepsich mozno az do 50tky ..+1
22.12.12:45Mikuc - Cítí, že tělo dostávalo na frak, jel už na rezervu, tak pr..+1
21.12.22:16Dzardas - Moc nechápu Wolfa! Konečně když to mohl vyhrát (byl by to ..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 0 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra