Reklama:

Akční nabídky a novinky
v PeVan Life Gym Prague

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

První akce, kterou jsme pro Vás připravili, je TRÉNINK 1 + 1. Přijď s letákem, jeden trénink zaplatíš, druhý máš zdarma!

Navíc, do 23. 12. je možno zakoupit vánoční dáreček: zakup někomu blízkému měsíční permanentku do PeVan Life Gymu, majitel poukazu získá jeden osobní trénink s PeVanem.


V Praze si 30. 12. mohou příznivci sportu v PeVan Life Gymu na konci roku zaskákat na jumping maratónu a pro ty, kteří chtějí změřit své síly, pořádáme amatérské zápolení v páce (armwrestlingu). V poslední den v roce se celá akce přesouvá do Sedlčan, kde ke zmíněným akcím přibude ještě silvestrovské balancování na bosu a grün cycling. Samozřemostí bude občerstvení a silvestrovský přípitek!

Fitko PeVan Life Gym navštívila veliká kulturistická osobnost v podobě Juraje Višného, prvního absolutního mistra ČSSR - viz foto. Na druhé fotce je Petr Vaniš ještě se špičkovým instruktorem FITBOXU Jonášem Petříkem, vítězem světových a evropských turnajů 5 světových federací - WKA, WAKO, ISKA, WMAG, WPKA, který působí u PeVana ve fitness - rozvrh hodin.


Hledáme

Jste osobní trenér/ka, máte své klienty a ve fitku, kde trénujete, chtějí po Vás nájemné, nebo jste tam jinak nespokojeni? Přijďte do PeVan Life Gym Karlín. U nás nebudete platit, ale dle počtu klientů, které k nám přivedete, ještě získáte další výhody.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie