Reklama:

Pro účastníky kondičních soutěží jsou přichystána DVD s fotografiemi

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Letos na jaře byla poprvé zasílána DVD s fotografiemi všem závodníkům, kteří startovali jak na dorosteneckých a juniorských soutěžích, tak také na kláních mužů, žen i masters. Autorem snímků byl fotograf Ronnie.cz Jaroslav Trnka, DVD obdrželi všichni zájemci zcela zdarma. Stejnou možnost nyní připravil Svaz kulturistiky a fitness České republiky i pro všechny závodníky, kteří startovali na soutěžích kondičních.

Chcete-li tedy, aby Vám poštou byla zaslána DVD s fotografiemi (na jediném DVD najdete fotografie ze všech čtyř kondičních klání), stačí, když na e-mailovou adresu sekretariat@skfcr.cz pošlete svoji poštovní adresu. Jedinou podmínkou je, aby v této adrese figurovalo přímo jméno závodníka, který se soutěže zúčastnil, případně jméno oddílu nebo jeho předsedy, pod jehož záštitou závodník startoval. Bude-li tato podmínka splněna, bude Vám DVD zasláno během 14 dní, a to opět zdarma.

To však není vše. Všichni startující, kteří zašlou svoji adresu, dostanou navíc také speciální diplom, jak bylo uvedeno v článku s žebříčky.

Svaz kulturistiky a fitness České republiky děkuje všem závodníkům, kteří se kondičních soutěží zúčastnili, a věří, že tyto závody splnily jejich očekávání a že i výše uvedené maličkosti přispějí k tomu, aby pro mnohé nebyly jejich první soutěžní starty ani zdaleka posledními.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra