Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.
V článku Jde to i bez toho jsem se zmiňoval o Katce Kyptové a slíbil jsem pár fotografií a jelikož je Katka maximální sympaťák, tak mi jich několik na mojí žádost velmi rychle poslala... A k tomu i pár slov o dopingu...
Jestli jsem natural? Toť otázka... Myslím, že v dnešní době podle dopingového seznamu zakázaných látek sype téměř každý!!:)) Už ani nevím, co tam nepatří!!! ...a jestli to chceš opravdu vedet, tak jsem nikdy nic nebrala, ale teď záleží, jestli mi to ten druhý uvěří!! Já... já bych do toho za žádnou cenu nikdy nešla! I když po přečtení spousty článků a knížek jsem zjistila, že malé dávky jsou téměř bezpečné a nic se nemůže stát, ale kdo mi to zaručí?
Můj názor je: ať si sypou chlapy, ale proč ženský? Ale je to každého věc... jen mě to stálo podzimní MS juniorek... je to těžký se postavit vedle holek, co do toho už spadly, ale nic nenadělám, vždyť od tohohle sportu nic jiného čekat ani nemůžu. Mým snem ale je, ukázat všem, že to jde i bez toho!!!
Katka
