Reklama:

Sheru Classic 2012: exkluzivní
fotografie a semifinálový report

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V indickém Novém Dillí v dnešních brzkých ranních hodinách proběhlo semifinále druhého ročníku Sheru Classic. Stejně jako loni se jedná o první klání po Mr. Olympia a stejně jako loni zde závodí ty největší hvězdy profesionálního bodybuildingu. V kategorii open opět došlo na souboj Kaie Greena s Philem Heathem, v lehčí váze závodí David Henry, Jose Raymond a také Lukáš Osladil, v kategorii bikini nastoupily Nicole Nagrani a India Paulino a v bodyfitness se představily například Erin Stern a Nicole Wilkins. Kdo si jak při prejudgingu vedl, uvádíme níže a krátký text vždy doplňujeme o snímky, které na místě exkluzivně pro Ronnie.cz pořídil manažer Lukáše Osladila Pavel Šniager.


Kategorie do 212 liber

V kategorii do 212 liber nastoupilo sedm závodníků. Semifinále napovědělo, že o vítězství podle předpokladů bojují Jose Raymond a David Henry, v souboji o třetí místo si to ve finále rozdají Masoom Butt a Guy Cisternino. Člen Aminostar Profi Teamu a sportovec klubu SK Powerbulls Třeboň Lukáš Osladil po prejudgingu bojuje se Amitem Sapirem a Mirsadem Terzem o pátou příčku.


Semifinálové boje v kategorii do 212 liber


Kategorie open

Mezi těžkotonážníky se do prvního porovnávání kromě Phila Heatha a Kaie Greena překvapivě dostal také Roelly Winklaar, jenž je tak po prejudgingu hlavním kandidátem na třetí příčku za oběma hvězdami. O čtvrté místo bojují Toney Freeman, Edward Nunn a Michael Kefalianos.


Semifinálové boje v kategorii open


Kategorie bikini

V kategorii bikini o vítězství bojují Nicole Nagrani a India Paulino. K třetí příčce má pak po semifinále nejblíže Nicole Moneer.


Semifinálové boje v kategorii bikini


Kategorie figure

Mezi profesionálními bodyfitnesskami je před finále díky své semifinálové formě jasnou kandidátkou na vítězství úřadující šampiónka Figure Olympia Erin Stern. O druhé místo, podobně jako na Olympii, bojují Candice Keene a Nicole Wilkins.


Semifinálové boje v kategorii figureFoto:
Pavel Šniager


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.10.19:30Dzejvr - Hrudník zboku má Kai prostě famozní *79*
06.10.18:45guruhonza - 212 awards: 5th LUCAS 4th GUY 3rd BUTT 2nd JOSE 1st..
06.10.17:46Turakam - Kurňa, chcel by som vidieť Kaia pod tým centrálnym svetlom..
06.10.16:43Johnny5 - Lukáš je fantastickej!
06.10.16:3288332 - Člověk, kterej zařizoval osvětlení, by si měl strčit ruce ..
06.10.16:30MUČUG-MU - V tejto súťaži by podľa mňa mal vyhrať NEVIEM KTO, ale urč..+1
06.10.16:30ZdenekRazic - Winklaar by mel prestat cvicit ruce a zacit cvicit nohy.....+5
06.10.15:41whoo - tam je pekne nahovno osvetlenie teda...+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 70 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra