Reklama:

Vystoupení Lukáše Osladila
na Olympia 212 Showdown
očima jeho manažera

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Český profesionální kulturista Lukáš Osladil o uplynulém víkendu na Olympia 212 Showdown nenaplnil své ambice, když se mu nepodařilo probojovat do finálové šestice a musel se spokojit s jedenáctým místem.

Dvaatřicetiletý člen Aminostar Profi Teamu a sportovec klubu SK Powerbulls Třeboň však na soutěži hned ve své první profesionální sezóně jistě nasbíral řadu cenných zkušeností, které mu, věřme, v příštím roce nebo třeba už o nadcházejícím víkendu na Sheru Classic pomohou k lepší formě i vyššímu umístění.

Jak Lukášovo vystoupení na prestižních a neuvěřitelně nabitých závodech hodnotí jeho manažer Pavel Šniager, Vám přiblíží jeho následující oficiální prohlášení.


Bez debat souhlasím s rozhodnutím poroty a budeme samozřejmě pokračovat ve vylepšení formy.
Pavel Šniager, manažer Lukáše Osladila
Obrovská konkurence, obrovský boj... Na prvním Mr. Olympia jsme bohužel nepostoupili do finále. Forma byla velmi dobrá, ale v porovnání s ostatními soutěžícími, kteří postoupili do finále, chyběl tolik potřebný objem i jiný způsob prezentace. Diváci očekávají dravost, brutalitu a sestavy plné energie. Víme, že při dostatku finančních prostředků na přípravu a potřebných důležitých změn, o které se osobně postarám, budeme v příštím roce bojovat o vyšší místa v této prestižní soutěži.

Vyrýsovanost byla velmi dobrá, ale bohužel chyběl objem a plnost svalů. Bez debat souhlasím s rozhodnutím poroty a budeme samozřejmě pokračovat ve vylepšení formy. Celkově máme z této vrcholné soutěže velmi dobrý pocit a děkujeme všem za podporu. Byl to obrovský přínos pro další práci a nová zkušenost mezi profesionály, kde jsme úplní nováčci. Ve středu odlétáme do Indie, kde se pokusíme vylepšit, co půjde. Každopádně do příští sezóny se musí mnoho věcí změnit. Za sebe pro to udělám maximum.

Díky moc všem a především sponzorům, kteří nás podporují. Bez nich bychom se tak daleko nedostali. Smekám před Petrem Vanišem, se kterým jsem se tu samozřejmě setkal, a to, co i tak dokázal, je úctyhodné. Tímto tě, Petře, pozdravuji a přeji mnoho úspěchů ve sportovním i soukromém životě a pevné zdraví.

Díky všem.

S pozdravem Pavel Šniager, manažer Lukáše Osladila


Lukáš Osladil na Olympia 212 Showdown 2012
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.10.13:52Nazdárek - V open kategorii se taky někteří borci přeceňovali a třepa..+1
01.10.13:20capone - Myslím,že si Lukáš po těhle závodech pořádně rozmyslí, co ..+4
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra