Reklama:

Mr. Olympia 2012:
výsledky a fotografie!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V americkém Las Vegas v nedělních brzkých ranních hodin našeho času proběhlo finále letošního ročníku Mr. Olympia, Olympia 212 Showdown a Figure Olympia. Hlavní pozornosti fanoušků a médií se jako obvykle samozřejmě těšila Olympie borců nastupujících v kategorii open, která má již osmačtyřicetiletou historii a vítězství na ní pro profesionální kulturisty znamená zařadit se do elitního klubu závodníků, kteří se již během své kariéry stali legendami.


Mr. Olympia 2012

Mr. Olympia 2012 se zúčastnilo devatenáct kulturistů, kteří si to v souboji o nejlepší výchozí pozici pro dnešní finále rozdali již během včerejšího prejudgingu. Semifinálová porovnávání ukázala, že o titul reálně bojují obhájce loňského vítězství Phil Heath a Kai Greene, který od loňska citelně zapracoval na vyváženosti postavy. Shawn Rhoden, Dexter Jackson a Branch Warren pak v prvním porovnávání vedle nich sváděli souboj o třetí místo.

Odpověď na otázku, kdo si ze soutěže odnese sošku Sandowa a který borec za výkonnostně jasně nejlepší dvojicí Greene - Heath obsadí třetí místo, mělo dát právě finále. To zahájila přednesem americké národní hymny bikini profesionálka Amanda Latona, která před necelými čtyřiadvaceti hodinami vybojovala sedmé místo na Bikini Olympia. Krátce na to se na pódiu již objevili první těžkotonážníci, aby předvedli své volné sestavy, které se však v posledních několika sezónách již bodově nehodnotí.

Dalším "aktivním" kolem byla tak až finálová porovnávání. Hned to první absolvovali Phil Heath a Kai Greene a vědomi si, že jim jde o všechno, svedli strhující bitvu, kterou lze přirovnat možná i k legendárním soubojům Arnolda Schwarzeneggera se Sergiem Olivou z počátku sedmdesátých let. Dvaatřicetiletý Heath v ní působil mnohem energičtěji než při prejudgingu a o to, aby obhájil loňský triumf, bojoval ze všech sil.

Po závěrečném posedownu deseti nejlepších závodníků, při němž se všichni kulturisté vrhli mezi diváky a předvedli fantastickou show, přišlo na řadu očekávané vyhlášení výsledků. Z dvojice favoritů z něj nakonec jako šťastnější vyšel Phil Heath, který se zejména ve finále prezentoval ještě plnějšími svaly než při svém loňském triumfu i skvělou připraveností. Dvaatřicetiletý kulturista před soutěží hovořil o tom, že jedním z jeho cílů pro tuto soutěž bylo udržet si jasný výkonnostní odstup od ostatních. Díky neuvěřitelné proměně Kaie Greena však nakonec klání dominoval mnohem méně, než tomu bylo vloni a sám bezprostředně po vyhlášení výsledků v neuvěřitelně emotivním projevu přiznal, že mu Kai dal pořádně zabrat. Po startu na následném Sheru Classic a návratu do posilovny prý udělá vše pro to, aby mu Greene tak blízko již nikdy nebyl.

K Heathovým přednostem tradičně patřily obrovské paže, které v kombinaci s plným hrudníkem vytvářely famózní boční tricepsovou pózu. Ocenit lze také několik nových postojů, které Phil zařadil do volné sestavy. O silných stránkách Kaie Greena jsme se zmínili již v našem reportu ze semifinále, a tak pouze dodejme, že kromě užšího pasu a skvělých zadních postojů nabídl také napruhované kvadricepsy či skvělý široký zádový sval zepředu. Po závodech řekl, že prožil skvělý večer a za své umístění je vděčný.

Třetí místo vybojoval Shawn Rhoden, který právě spolu s Kaiem Greenem předvedl od posledního ročníku Mr. Olympia nejlepší zlepšení. Estetický závodník na pódium nastoupil nejen mohutnější než vloni, ale také plný a napruhovaný. Během celé soutěže se díky své stavbě těla a tvarům opět nevyhnul srovnávání s Flexem Wheelerem.

Dexter Jackson dokázal, o čem u něj mnozí již pochybovali, a na Mr. Olympia vybojoval čtvrté místo. Pomohla mu k tomu výrazně lepší forma, než ve které nastoupil na březnovém Arnold Classic. Borec, který se v roce 2008 stal historicky dvanáctým majitelem sošky Sandowa, na Olympii tentokrát působil svěžím dojmem a byl ostrý, jak u něj bývalo zvykem v jeho nejlepších letech. Není tajemstvím, že by neměl chybět na prosincové Masters Olympia a po jeho fantastickém vystoupení z Las Vegas je jasné, že na soutěži bude patřit k favoritům.

Na pátém místě byl vyhlášen Branch Warren, což po zveřejnění první podoby výsledkové listiny vyvolává mírnou kontroverzi, protože zde je texaský tvrďák až šestý. Ať tak či onak, rozhodně se nejednalo o Branchovu nejlepší soutěž. Nedostatky ve stavbě těla byly vedle jeho estetických soupeřů, které rozhodčí na soutěži upřednostňovali, ještě patrnější než kdykoliv předtím. Když k tomu přičteme fakt, že Warren působil poněkud ploše a stále byl patrný rozdíl mezi jeho zdravým a vloni zraněným pravým stehnem, mohl se z předloňského třetího místa propadnout ještě více.

Jako šestého moderátor soutěže Bob Cicherillo vyhlásil Dennise Wolfa, který sice nebyl tak plný jako vloni, kdy skončil pátý, ale přesto se vůbec nepředstavil ve špatné formě. Byl tvrdý, nabídl fantastické kvadricepsy i rhombické svaly. Přesto to na jeho vysněné umístění v první trojici v nabité konkurenci nestačilo. Třiatřicetiletý Němec o sobě říká, že je do budoucna schopen přibrat ještě 9 kg další svalové hmoty. Nezbývá, než vyčkat, zda se mu to podaří a jestli to ve výsledkových listinách Mr. Olympia povede k jeho kýženému posunu nahoru.

Sedmé místo ve svých šestačtyřiceti letech vybojoval nestárnoucí Toney Freeman, který tak zopakoval umístění z loňské sezóny. Osmý při svém prvním startu na Mr. Olympia skončil Evan Centopani, na deváté místo pak dosáhl Johnnie Jackson, jenž tak na Olympii zopakoval své dosud nejlepší umístění z roku 2009. Nejlepší desítku uzavřel geneticky mimořádně vybavený Francouz Lionel Beyeke, jenž však, podobně jako v začátku sezóny, postrádal potřebnou ostrost.


Výsledky Mr. Olympia 2012

  1. Phil Heath*
  2. Kai Greene*
  3. Shawn Rhoden*
  4. Dexter Jackson*
  5. Branch Warren*
  6. Dennis Wolf
  7. Toney Freeman
  8. Evan Centopani
  9. Johnnie Jackson
  10. Lionel Beyeke
  11. Ben Pakulski
  12. Roelly Winklaar
  13. Ronny Rockel
  14. Essa Obaid
  15. Hidetada Yamagishi
  16. Baitollah Abbaspour
  16. Bill Wilmore
  16. Fred Smalls
  16. Michael Kefalianos

* kvalifikace na Mr. Olympia 2013


Finálové porovnávání Phil Heath vs. Kai Greene


Vyhlášení výsledků


Olympia 212 Showdown 2012

Vlastnímu finále pátého ročníku Olympia 212 Showdown předcházel dopolední prejudging, do nějž nastoupilo šestnáct borců, včetně českých reprezentantů Petra Vaniše a Lukáše Osladila.

Všichni borci nejprve absolvovali volné sestavy, po nichž rozhodčí do prvního semifinálového porovnávání, v němž se tradičně rozhoduje o vítězi, vybrali Jamese "Flexe" Lewise, Eduarda Correu, Davida Henryho a Joseho Raymonda. Podobně jako v kategorii open, i zde bylo jasné, že porotci nebudou mít vůbec lehkou úlohu. Po první polovině soutěže totiž podle některých na vítězství mohli dosáhnout jak skvělými detaily disponující David Henry, tak i Lewis s Correou, kteří proti svému soupeři byli o něco mohutnější.

Ve druhém porovnávání o umístění na páté až deváté příčce bojovali Tricky Jackson Guy Cisternino, Fernando Noronha, Curtis Bryant a Al Auguste. Do třetí skupinky závodníků si pak rozhodčí vybrali Lyndona Belgraveho, Derika Farnsworthe, Angela Vargase, Jamala Elmadawyho a Raula Carrasca.

Petr Vaniš v průběhu semifinále upřednostnil zdraví před pódiem a k vlastním vyvoláváním už nenastoupil. Ani v jednom z prvních třech semifinálových vyvolávání se neobjevil také Lukáš Osladil (do třetího vyvolávání jej rozhodčí přidali až dodatečně), který tak ve večerním finále strávil na pódiu jen několik sekund, když spolu s dalšími borci mimo nejlepší šestici dostal příležitost předvést divákům několik póz.

Po vystoupení těchto závodníků již přišly na řadu volné sestavy šesti finalistů, z nichž se tím nejšťastnějším na pódiu nakonec stal stále pouze osmadvacetiletý Brit James "Flex" Lewis, který bezprostředně po svém prvním triumfu z Olympia 212 Showdown nezapomněl poděkovat fanouškům a dodal, že se příští rok vrátí, aby svůj titul obhájil.

K vítězství Lewisovi pomohly nejen další 3 kg svalové hmoty, které nabalil na svou 165 cm vysokou kostru, ale také fantasticky napruhované hýždě, dobrá záda a masivní stehna. Druhé místo při svém návratu na pódium soutěže vybojoval domácí David Henry. Sedmatřicetiletý technický seržant letectva Spojených států nabídl maximální množství detailů a podstatně lepší odvodnění než při svém vítězství na letní Europa Supershow.

Třetí místo obsadil proti Henrymu a Lewisovi hůře stavěný Brazilec Eduardo Correa, čtvrté místo pak vybojoval Jose Raymond. Na pátou příčku dosáhl Al Auguste, jenž těžil z výborných tvarů. Pokud by byl vysušený na prach, Raymond by s ním mohl mít problémy. Na vysněné umístění v první šestici dosáhl pětačtyřicetiletý Tricky Jackson, jenž se již před soutěží netajil, že právě to by pro něj znamenalo tu pravou motivaci do dalších sezón.

Ambiciózní Lukáš Osladil se při svém debutu na Olympia 212 Showdown musel spokojit s jedenáctou příčkou. Zaujal stavbou těla a dobrými rameny i tricepsy. Zejména v zadních postojích však působil až příliš měkce a ploše, a to v obrovské konkurenci, jaká se na soutěži letos sešla, jednoduše na lepší umístění nestačilo.

Petr Vaniš soutěž nedokončil, a tak jeho jméno figuruje až na samotném konci výsledkové listiny. Před odstoupením ze závodů zaujal napruhovaným hrudníkem, tenkou pokožkou i poutavou volnou sestavou.


Výsledky Olympia 202 Showdown 2012

  1. James "Flex" Lewis*
  2. David Henry*
  3. Eduardo Correa*
  4. Jose Raymond*
  5. Al Auguste*
  6. Tricky Jackson
  7. Guy Cisternino
  8. Curtis Bryant
  9. Fernando Noronha
  10. Angel Vargas
  11. Lukáš Osladil
  12. Derik Farnsworth
  13. Jamal Elmadawy
  14. Lyndon Belgrave
  15. Raul Carrasco
  16. Petr Vaniš

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2013


1. James "Flex" Lewis

2. David Henry

3. Eduardo Correa

4. Jose Raymond

11. Lukáš Osladil

16. Petr Vaniš*

* soutěž nedokončil

Porovnávání


Figure Olympia 2012

Jubilejního desátého ročníku Figure Olympia se zúčastnilo pětadvacet závodnic, včetně posledních dvou šampiónek Nicole Wilkins a Erin Stern. Obě bodyfitnessky podle očekávání nechyběly v prvním semifinálovém porovnávání, v němž je doplnila Candice Keene. Ze svého druhého triumfu na soutěži se nakonec radovala dvaatřicetiletá Erin, která tak Nicole vrátila loňskou porážku. Na Candice Keene zbylo třetí místo, čtvrtou příčku si připsala Heather Dees a pátá skončila Mallory Halderman.


Výsledky Figure Olympia 2012

  1. Erin Stern*
  2. Nicole Wilkins*
  3. Candice Keene*
  4. Heather Dees*
  5. Mallory Halderman*
  6. Teresa Anthony
  7. Candice Lewis
  8. Allison Frahn
  9. Ava Cowan
  10. Larissa Reis
  11. Alicia Harris
  12. Ann Titone
  13. Alea Suarez
  14. Candice John
  15. Monica Specking
  16. Aleisha Hart
  16. Andrea Cantone
  16. Chelsey Morgenstern
  16. Francine Sablan
  16. Gal Ferreira-Yates
  16. Gennifer Strobo
  16. Jami DeBernard
  16. Jelena Abbou
  16. Natalie Waples
  16. Rosalind Vanterpool

* kvalifikace na Figure Olympia 2013


1. Erin Stern

2. Nicole Wilkins


Zdroje:
www.npcnewsonline.com
www.bodybuilding.com
www.eastlabs.biz

Foto:
Igor Kopček, Jakub Kopček / www.eastlabs.biz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

05.10.09:58Linda Lárišová - Už dávno jsem tyhle komentáře přestala číst, protože jsou ..
02.10.21:10HaToRi - jo podle mě má Rhoden naprosto ukázkovou postavu..estet pě..
02.10.20:37vlkisekk - nejlepší Rhoden. Krásná líbivá postava *79* +1
02.10.20:18jari - Co pamatuju, tak v polovičce 90. let byly k dispozici upln..
02.10.19:48dzordn2 - A pokud bude všude Wolf a bude všude druhej, tak má tolik ..
02.10.19:43guruhonza - já co si vzpomínám, tak vždy byli k dispozici na tý kartě ..
02.10.19:39dzordn2 - Právě, že neviděl, a to moc důvěry taky nebudí, protože v ..
02.10.19:39HaToRi - no ja jsem videl vyfocenou tabulku na eastlabs.biz kde byl..
02.10.19:35guruhonza - viděl si někde scorecards zvlášt pro semifinále a finále? ..
02.10.19:26dzordn2 - První bodové hodnocení skutečně ukazovalo, že Wolf byl pát..
02.10.19:16HaToRi - podle bodového hodnocení se Wolf umístil na 5. místě před ..
02.10.17:47JIIIIIK - ...
02.10.16:20Skinn3r - Mam blbou otázku protože kulturistiku moc nesleduju proč P..
02.10.13:15Turakam - Nejak tuším, že sa Peter Vaniš predsa len rozhodne ukončiť..
02.10.13:05jari - *79*
02.10.13:03Mikuc - Prosím tě, mohl by jsi sem dát i jména všech, co za jediný..+3
02.10.10:21ironfighter - No nemohu si pomoci, ale ten jeho priserny cop je fakt na ..
01.10.12:28growler - idealnu kostru nema (tu nema ani Heath) to je pravda,ale m..
01.10.11:58Bodza - Čau, na úvod bych chtěl říci, že jsem si to letos fakt uži..
01.10.11:54ABSINTH - http://imageshack.us/photo/my-images/607/screenshot2012100..
01.10.11:52MUČUG-MU - ... Pozri, Osladil vyhral profi súťaž, a ako vidíš, 11-te ..
01.10.11:52Petey - A on sa vo vybornej forme udrzuje stale,jemu by fakt staci..+1
01.10.11:42growler - v 212 by sa myslim nestratil Vlado Flimel,ak ma pamat nekl..
01.10.11:34saradon - Máš pravdu Orosz kdyby pokračoval dál by měl na vítězství ..+2
01.10.11:14CIZOPASNIK - Kacířksá úvaha - když si vzpomenu, jakou stavbu těla a sva..+6
01.10.11:04MikeJ Mezomorf - Skoncme to!Willy to napisal dobre a ja som to uz pisal sko..
01.10.11:02dandík - Nevím co k tomu dodat. Super Mr.Olympia. Zasloužený vítěz,..
01.10.10:57Muflon - Ja nevim. Vsichni resi jake mel reci atp. No jednak mel fo..
01.10.10:40saradon - klobouk dolů před Lukášem i Petrem už jen to že tam byli a..
01.10.00:10150kgCutler - 1. Cutler, 2. Greene, 3. Heath*79* -4
30.09.23:43Chozraščot - ***-6
30.09.23:40MUČUG-MU - Mne sa najviac páči Wolf. Škoda ale tých otesaných lýtok a..+1
30.09.20:48dzordn2 - Zatím zde: https://kulturistika.ronnie.cz/c-13421-mr-ol..+1
30.09.20:45TommyTee - Nějaký fota Warrena?! *33* +2
30.09.20:24polda - blbečci,..kteří tady kritizujete Pevana.,...táhnětě někam,..-2
30.09.20:05smarug - MAli ste na olympii 2 borcov budte na nich hrdy nech dopad..+6
30.09.19:08Nilatssar - Ale to by asi musel něco udělat stim pasem .. Taky jse..+2
30.09.18:24Nilatssar - Zajímalo by mě jestli se Jay Cutler ještě chytne .. -2
30.09.17:58LUC - nejsem žádný fanda Lukáše Osladila.Petr Vaniš je fajn chla..+4
30.09.17:54jari - Zpátky na zem, kámo+4
30.09.17:53ygg - Díky moc za názor od někoho, kdo je opravdu v obraze*79*
30.09.17:51Bali - Fakt škoda, že odstoupil,upřímně když jsem viděl fotky a v..
30.09.17:45LUC - Ygg: Jmenovitě teď nikoho nevidim. Těch několik kluků,kteř..+6
30.09.17:44Nilatssar - Myslím že Milan Šádek je velký příslib do budoucna.Do 5 ti..
30.09.17:39cafelate - zrusit muj profil-nechci nadale prispvat.Nevim jak to udel..
30.09.17:35willy666 - obrovsky respekt pred Lukasom aj Petrom,aj ked to nedopadl..+4
30.09.17:30growler - Osladil sa po tejto sutazi vrati z oblakov spat na zem,leb..+3
30.09.17:24ygg - Zvědavá otázka, a možná až drzá:-). Kdo myslíš, že na to v..
30.09.17:19LUC - ygg: to vidíme úplně stejně.V posledních letech se to stav..
30.09.17:11ygg - Jak jsem psal, to není z mé hlavy ale z jiné, nejpovolaněj..+2
30.09.17:07LUC - Deadlift: Takhle jsem to ale úplně nemyslel.:)Zklamáním by..
30.09.17:07Hrubian - ***-5
30.09.17:02cafelate - peVan gratulace k poslednimu mistu,lukas-gratulace,lepsi n..-2
30.09.17:01LUC - ygg: v podstatě souhlasim.Především s tím,že profi je jiný..
30.09.16:55JIIIIIK - je na tuhle kategorii moc vysokej, mezi těma malejma hroud..+4
30.09.16:50vladkoxxl - Zeby sa zrodila nova hviezda? *88* ...keby som ti bol otco..-2
30.09.16:45ygg - Osladil vypadal před soutěží perfektně, a to že dopadl jak..+6
30.09.16:18Deadlift - Naprosto souhlasím s LUCem. Pro mě Osladil největší zklamá..+1
30.09.16:13Pretorian - to LUC: Ja bych Osladila takhle nehodnotil,at je Osladil j..
30.09.15:35LUC - Fotky nejsou moc průkazný.U kulturistiky je potřeba vidět ..+6
30.09.15:30Pažout - Jinak Osladil bude asi příšerně zklamanej. Měl velkohubý p..
30.09.15:04al.kompine - PeVan si splnil to co chtěl. Bojoval na Olympii. O tom jes..+2
30.09.14:58LUC - tak přece jsem to zakřikl.:)). Ať je to jak-koli,každý záv..+11
30.09.14:57whoo - nj, vsade, kde je napisana pricina smrti je `obri davky st..
30.09.14:56hordis - Z některých komentářů fakt nemůžu. Nejsem ten typ, co píše..+3
30.09.14:47Steny - tak co se týče KailxPhil. V semi to bylo hodně vyrovnaný, ..
30.09.14:46guruhonza - kteří*
30.09.14:45guruhonza - No zajímalo by mě, co řekne. Co čeká, když je celou přípra..+1
30.09.14:44CIZOPASNIK - Petr Vaniš si chtěl splnit sen. Kvalifikoval se na nejvyšš..+14
30.09.14:30smarug - Ako dopadla olympia tak dopadla nic na tom nezmenime blaho..+1
30.09.14:30Pažout - Tohle si PeVan nezasloužil. Měl to bejt vrchol jeho kariér..+10
30.09.14:24janinho - Hrubian, vsetci su tu je**nuti, len ty jediny si lietadlo ..+1
30.09.14:21Leskyno - nechapem to Osladilove prehlasenie pred Olympiou,ze finale..+2
30.09.14:20kidacekfull - Napsat to vše od začátku do konce trošku `slušněji` tak s ..+3
30.09.14:16Barry_Lyndon - Souhlasím s Hrubianem v tom, že Petr Vaniš tam nepatří. Kd..+4
30.09.13:54onlytrue - Mike Mentzer USA: zemřel 10.6.2001 ve věku 49 let Andreaz..+5
30.09.13:46manko - Bylo by od tebe nejlepší, kdyby jsi nepsal hovadiny. Vaniš..+13
30.09.13:41Hrubian - ***-8
30.09.13:37Hrubian - ***-10
30.09.13:34cif - finálová dvojice - zkus tenhle: http://streaming.bodybuild..
30.09.13:28MOOG - Oba naši závodníci rozhodně ostudu neudělali, už jen fakt,..+4
30.09.13:26growler - kde sa da pozriez videozaznam z finale,lebo vsetky odkazy ..
30.09.13:25atilakar - to ze Peter Vanis bude posledny to asi vedel kazdy. No ale..+2
30.09.13:15guruhonza - Vaniš to zkoušel dotáhnout na poslední chvíli a dopadlo to..
30.09.13:11petr m. - Už je to tu zase! Aby jste měli právo zaujmout svůj názor ..+3
30.09.13:03Baryk13 - po výsledcích dopingových testů se nakonec vítězem Mr.Olym..+5
30.09.13:01growler - uz sem hodte aj nejake fotografie Beyekeho ,lebo s tym 10 ..
30.09.12:58dzordn2 - Někde se chyba stala určitě Branche Warrena vyhlásili na..+1
30.09.12:56CZEBLADE - Kdo ví, jak by to poradi vypadalo, kdyby závodil Cutler. A..-2
30.09.12:54vitez.7 - Tomu nejak nerozumim. Podle ty tabulky na eastlabs je Bran..
30.09.12:29manko - http://www.eastlabs.biz/data/gallery/1216/1.jpg
30.09.12:24wiro - Mne sa tato olympia pacila hodne. Drzal som velmi palce ce..
30.09.12:23SIA - Já jsem pouze další z řady randomů, ale řekl bych, že ta h..
30.09.12:04Rolko - Rai Koranteng to mal vyhrát*4* +5
30.09.12:04Dzardas - A´t to vyhraje nějakej rok kdokoliv, tak se to nikomu nelí..
30.09.12:04Kuba Antal - takovi koste jako ses ty sem tu dlouho nevidel.to ze pomlo..+2
30.09.11:48Denisa Michálková - Já tomuhle sportu nerozumím a nějak mě extra nezajímá. Ale..+23
30.09.11:42HaniisLevrone - Phil byl jednoznacne lepsi, takze jaka komerce? I z blbych..+3
30.09.11:28HaToRi - po semifinále sem viděl jako prvního Kaie, ve finále už to..
30.09.11:14LUC - už dlouho jsem se tady nepodíval na žádnou debatu,ale téma..+10
30.09.11:13petr m. - Mno výsledek dle mého očekávání. Phil vyhrál zaslouženě. 2..-2
30.09.10:48Petey - Kai bol naozaj vyborny,ale aby porazil uradujuceho sampion..+3
30.09.10:45fibi87 - Tak je to za námi, dlouho očekávaná Mr.Olympia 2012! Můj n..+6
30.09.10:428Hanz8 - Abych řekl pravdu, tak ty Hrubianovi komentáře nějak moc n..-1
30.09.10:408Hanz8 - Kdyby jste si přečetli pořádně ten článek, tak zjistíte, ž..+6
30.09.10:34Turakam - Kai Greene MR. O 2012!
30.09.10:31ZdenekRazic - a kdybych mel ja mel na tebe, tak bych ti napsal zase neco..+4
30.09.10:23hermix - To snad nemyslís vážně tvůj názor je uplně zcestný,jak můž..+6
30.09.10:23mil34 - U mě je víťěz Shawn Rhoden. Může být maximálně spokojený, ..+4
30.09.10:14cif - tak jsem se na eastlabu podíval na fotky z finálové porovn..+4
30.09.10:05Hrubian - ***-9
30.09.10:02Hrubian - ***-7
30.09.09:57guruhonza - 1-2 Kai/Phil 3 Hrubian 4 Hrubian 5 Hrubian 6 Hrubian+15
30.09.09:53maxpoint97 - Napiš mi jak bys poskládal TOP 6, celkem by mě to zajímalo..
30.09.09:48Hrubian - ***-20
30.09.09:24Ibanus - Škoda no, čekal jsem lepší umístění... *5* +2
30.09.09:20jacket - Podle fotek mi přišlo, že Kai má lepší formu, ale je to tě..
30.09.09:20janinho - nic v zlom, ale nevedel som ze sa to navzajom vylucuje (fa..+3
30.09.09:12CZEBLADE - Kurna ten Wolf se nemohl umístit lepe?! A Ronny Rockel a R..+1
30.09.09:09maxpoint97 - Škoda, moc jsem to přál Kaiovi...strašně moc :(( Škoda,..+1
30.09.08:42aptor - Až budete starší, možná zjistíte, že je úplně jedno, jestl..+8
30.09.08:41whoo - preco vlastne Osladil nevystupil na vyvolavaniach? na neho..
30.09.08:27mysH - Kai nebo Heath - vec nazoru, kulturistika se hodnoti dost ..
30.09.08:25Muflon - No... sice ztracel něco na objemu a hustotě, ale myslím si..
30.09.08:23guruhonza - Už se někde ukázali scorecards? Dík ;) Skvělej článek!
30.09.08:15Simp´[L]e - Tak to jo :))
30.09.08:13emarty20 - Zase taková kontroveze v t tom není. Nejde soudit z fotek ..+1
30.09.08:12Pavel.Schr - Ten můj příspěvek byl reakce na první dva příspěvky a až p..
30.09.08:01Simp´[L]e - Kde si vzal, že tvrdím, že je Kai lepší ? Píšu pouze, že m..
30.09.07:53bxl.be - At uz by vyhral Kai, nic by to nezmenilo na faktu, ze vsic..-2
30.09.07:52Pavel.Schr - Hoši, vy dva jste na té Olympii byli, když tvrdíte, že Kai..+5
30.09.07:48janinho - ale tak zase, 1. bolo to o jediny bod, takze to mohol p..+11
30.09.07:47Simp´[L]e - ***+5
30.09.07:40manko - Říkejte si co chcete, ale toto je naprosto neadekvátní umí..
30.09.07:30LUKASNOVAS - Mr. Olympia už není soutěž, ale jen sprostá komereční síla..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra